Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne SYMFOLIC
Odpowiedz

SYMFOLIC

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anna23 Autorytet

Wysłany: 19 września 2017, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć staraczki, ze względu, że trwa to u mnie dosyć długo drugi cykl piję już symfolic. Czy zauważyłyście po nim jakieś super rezultaty? Pozdrawiam

qb3c3e5e1lyfyhp2.png
    m3sx3e5ese0n0fi2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 września 2017, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic :( Brałam 4 mce.

• PLPaulina Autorytet

Wysłany: 20 września 2017, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 cykl brałam, potem przeszłam na Inofem (bardziej dostępny u mnie w aptece)
    Kończy mi się 3 cs.. :( czekam na @ i zaczynamy 4cs.
    Więc nie jestem szczególnie zadowolona.

Ale nie znam jeszcze przyczyny, dopiero teraz po @ wybieram się do gina na jakieś badania.

d74ba5835bc50067428f6418b79f6dd7.png

relgh3710yaghoyu.png
    😍
    km5skrhm690oz42r.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego