X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SYMFOLIC
Odpowiedz

SYMFOLIC

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anna23 Autorytet
    Postów: 728 1083

    Wysłany: 19 września 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć staraczki, ze względu, że trwa to u mnie dosyć długo drugi cykl piję już symfolic. Czy zauważyłyście po nim jakieś super rezultaty? Pozdrawiam

    qb3c3e5e1lyfyhp2.png
    m3sx3e5ese0n0fi2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic :( Brałam 4 mce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 cykl brałam, potem przeszłam na Inofem (bardziej dostępny u mnie w aptece)
    Kończy mi się 3 cs.. :( czekam na @ i zaczynamy 4cs.
    Więc nie jestem szczególnie zadowolona.

    Ale nie znam jeszcze przyczyny, dopiero teraz po @ wybieram się do gina na jakieś badania.

    d74ba5835bc50067428f6418b79f6dd7.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ