X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Szyjka przed @
Odpowiedz

Szyjka przed @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czy jest jakaś reguła kiedy szyjka powinna otwierać się przed @? Ja mam dziś spadek tempki, 13dpo i moja szyjka jest ciągle zamknięta (przynajmniej tak mi się wydaje).

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno nie... Jedne mówią, że na ciążę rozpulchniona, ja za to mam zawsze mega nisko na @ i jest właśnie bardzo miękka :P teraz mam twaradą i średnio wysoko i nie sądzę by coś to oznaczało :) Był już podobny temat. Dziewczyny twierdziły, że wyżej, twarda i zamknięta... Czytałam też, że to może być tak, że nie u każdej widać to a może pojawić się dopiero np. koło 7- 14 tygodnia :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ciężka sprawa. Myślałam, że właśnie przed @ musi się otworzyć i być twarda. Moja twarda jest, ale właśnie co do tego otworzenia nie jestem pewna na ile przed @ ona już "wie" ;)

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moja w tym cyklu jest inna niż zawsze... Ale niby jeszcze mam ze 2 dni to się pewnie zmieni jeszcze :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem ile mam już. Wg OF jeszcze 2 dni, a OvuView jutro.

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka96 wrote:
    Ja nie wiem ile mam już. Wg OF jeszcze 2 dni, a OvuView jutro.

    Ja mam trochę inaczej przez dupka :) Apka ta mnie nigdy nie zawiodła :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie badam szyjki ale słyszałam że nie ma reguły że to indywidualna sprawa ja mam na przykład szyjkę w tyłozgięciu i ona zawsze jest wysoko tak bynajmniej lekarz mi powiedział że u mnie zawsze będzie wysoko bo jest w tyłozgięciu

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tyłozgęcie ale u mnie jest różnie ;) więc to naprawdę nie ma reguły :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to rzeczywiście nie może być tej reguły ;) dzięki <3

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja mam tyłozgęcie ale u mnie jest różnie ;) więc to naprawdę nie ma reguły :)


    No właśnie mi się też tak wydaje że to raczej indywidualna sprawa z ta szyjką. A też słyszałam że trzeba obserwować bynajmniej 3 miesiące żeby zobaczyć różnicę kiedy następują jakieś zmiany to samo jest z mierzeniem temperatury.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    No właśnie mi się też tak wydaje że to raczej indywidualna sprawa z ta szyjką. A też słyszałam że trzeba obserwować bynajmniej 3 miesiące żeby zobaczyć różnicę kiedy następują jakieś zmiany to samo jest z mierzeniem temperatury.

    Ja właśnie 3 miesiąc, ale widzę jak jest i wiem od zawsze jak jest przed okresem, a jak jest po bo brałam krążki dopochwowe :P ale np. widzę, że na owulację mam ją meeeeeeega wysoko :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to też trzeba umieć zaobserwować ja np. nie potrafię tego robić kiedyś próbowałam jeden cykl ale jakoś mi się wydawało że cały czas jest taka sama :P :P :P

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam na początku wątpliwości ale teraz już wiem co i jak :) Jestem pewniejsza :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjkę powinno się badać codziennie o jednej porze(szyjka w ciągu dnia,raz jest nisko ,raz wysoko),co do otwartości to też się zmienia,u mnie np,raz jest zamknięta,(rano),a w ciągu dnia jest otwarta.Przed samą @(dwa dni przed) opuszcza się,jest twarda i otwarta.Kto jaką ma szyjkę przed @ to już sprawa indywidualna u każdego jest inaczej.

    ignite
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignite też się z tym zgodzę że to raczej sprawa indywidualna. Ja jakoś nie potrafię tego badać nie czuje tych różnic. próbowałam jeden cykl ale nic nie zauważyłam.

  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie za to przed @ robi się miękka szyjka i obniża się bardzo.

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ