Forum Starając się - ogólne tabletki
Odpowiedz

tabletki

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marika85m Nowa

Wysłany: 8 maja 2017, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o pierwsze dziecko starałam sie ponad rok i nic ni epomagało nawet miałam zabieg na jajkikach i tez nic. dopiero gdy lekarz przepisał mi bromergon po miesiacu brania zaszłam w ciaze... czy teraz z drugiem dzieckiem moze byc ta sama sytuacja? tez musze brac te tabletki?

marika85m
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 maja 2017, 18:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadaj prolaktynę jak będzie wysoka to powinnaś brać znowu tabletki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego