X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne tabletki
Odpowiedz

tabletki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marika85m Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 maja 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o pierwsze dziecko starałam sie ponad rok i nic ni epomagało nawet miałam zabieg na jajkikach i tez nic. dopiero gdy lekarz przepisał mi bromergon po miesiacu brania zaszłam w ciaze... czy teraz z drugiem dzieckiem moze byc ta sama sytuacja? tez musze brac te tabletki?

    marika85m
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadaj prolaktynę jak będzie wysoka to powinnaś brać znowu tabletki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ