X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tabletki antydepresyjne a starania o dziecko
Odpowiedz

Tabletki antydepresyjne a starania o dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 1906 1996

    Wysłany: 2 marca 2023, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2023, 10:58

    👱‍♀️ 24L
    AMH 7,9
    • 2x ovarin • glucophage XR 1500 mg • witamina D 4000 • NAC 600 mg
    ❌️ PCOS, IO
    ✅️ badania hormonalne
    2023 - 2 cykle z CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✖️02/2024 3-7 dc stymulacja lametta 2x1+ ovitrelle
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️04/2024 3-7 dc stymulacja lametta 2x1+ ovitrelle
    05/2024 3-7 dc stymulacja lametta 2x1+ ovitrelle
    06/05/2024 monitoring

    🧔 27L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    19/07/2023 - badanie nasienia - morfologia 2%
    24/11/2023- badanie nasienia - morfologia 0%
    16/11/2023- posiew nasienia - wszystkie bakterie ujemne
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ✅️badania hormonalne ➡️suple ➡️ 29/04/2024 kontrola nasienia

    07.2020-12.2020 - 5 cs - odpuściliśmy
    03.2023 - start ponownych starań

    obecnie 14cs
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 2 marca 2023, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda się nie staram, ale cały czas jestem na lekach i wiem, że jeśli by trzeba było to lekarka zamieni mi na bezpieczniejsze. Poza tym na lekach bez problemu karmiłam córkę piersią.
    Jednak przyznam szczerze, że trzeba mieć dobrego psychiatrę, który się na tym zna, bo nie każdy się niestety chce podjąć leczenia podczas starań czy karmienia (jeden powiedział - albo leki albo starania, drugi, albo karmienie, albo leki). Na szczęście do trzech razy sztuka i ostatecznie trafiłam na kompetentną osobę, która ma doświadczenie w tych kwestiach.

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Skatusia🥰 Ekspertka
    Postów: 238 459

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1988 wrote:
    Ja co prawda się nie staram, ale cały czas jestem na lekach i wiem, że jeśli by trzeba było to lekarka zamieni mi na bezpieczniejsze. Poza tym na lekach bez problemu karmiłam córkę piersią.
    Jednak przyznam szczerze, że trzeba mieć dobrego psychiatrę, który się na tym zna, bo nie każdy się niestety chce podjąć leczenia podczas starań czy karmienia (jeden powiedział - albo leki albo starania, drugi, albo karmienie, albo leki). Na szczęście do trzech razy sztuka i ostatecznie trafiłam na kompetentną osobę, która ma doświadczenie w tych kwestiach.
    mogę prosić o namiar na tego lekarza ? :) czy przyjmuje również online ? :)

    💒 01.10.2022
    07.03.2023 - zabieg (puste jajo płodowe)
    07.02.2024 - Marcelek 💙 całe 3.880 g i 56 cm szczęścia 🥰💙


    age.png
  • Nn Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 4 kwietnia, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na biorę symestical 10mg więc niewielka dawka ale mam być w kontakcie jeśli zajdę w ciążę, wtedy będziemy odstawiać lub zmieniać leki, psychiatra wie o staraniach także dobierał wszystko pod tym kątem, nie wiem czy leki nie miały wpływu na podwyższona prolaktynę ale to ciężko stwierdzić bo wcześniej jej nie badałam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ