X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tatuaż w drugiej fazie cyklu
Odpowiedz

Tatuaż w drugiej fazie cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 15 lutego 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane założyłam ten wątek bo chciałam podpytać co myslicie na temat zrobienia tatuażu?Czy druga faza cyklu wchodzi w grę?Czy w ogóle podczas starań można zrobić sobie tatuaż. Jeden już mam ale wtedy nie starałam się o dzidziusia i może któraś z Was ma jakieś doświadczenia, rady

    enopka
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 15 lutego 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co tak na dobrą sprawę ma tatuowanie do potencjalnej ciąży? Przecież to w żaden sposób nie wpływa na hormony.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 15 lutego 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna sie tatuowac.Ja mam na brzuchu i na karku.Tatuaż nie ma nic do ciąży....mam koleżankę z owu co ma też na brzuchu i zaszła w ciążę bez problemu.także to nie ma nic do tego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2014, 20:18

  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 15 lutego 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i na zagnieżdżanie zarodka np też nie ma to wpływu sam tatuaż i gojenie się? Chyba że wdałoby się zakażenie pewnie ale to już zależy u kogo ten tatuaż się robi. Może popadam w paranoję ale dmucham na zimne:D

    weronika86 lubi tę wiadomość

    enopka
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 15 lutego 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zależy u kogo robisz bo jak robisz u znajomego który ma tylko sprzęt to można mieć stracha o zakażenie ja robilam w studio polecili mi znajomi..na zagniezdzenie też nie ma to wpływu

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 lutego 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prowadze profesjonalne studio tatuazu wraz z mezem w Anglii. Dziewczyny maja racje, poki test nie wykrywa ciazy to mozesz tatuaz zrobic, pozniej nie ma przeciwskazan , ale dobry tatuator nie zaryzykuje juz. Mysle, ze jesli udasz sie do dobrego tatuatora a nie najtanszego czy najblizszego to nie mam mowy o stanie zapalnym..Dobrze zrobiony tatuaz jak jak lekkie oparzenie, jesli jest zrobiony konkretnie i wytlumaczone zostanie ci gojenie i ty sie do tego dostosujesz- to nie ma mozliwosci zeby to mialo jakikolwiek wplyw. Jesli moge ci poradzic, nie sugeruj sie cenca ani mniejscem...popros o zdjecia tatuazy zrobionych przez goscia i szukaj miedzy nimi czegos co najblizej jest Twojego wyboru, wtedy bedziesz miala pewnosc ze podola.
    Powodzenia!

    Strażaczka90, e3w3a lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 lutego 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie jesli trafisz na idiote, ktory bedzie rzeznikiem, nie wytlumaczy gojenia lub bedzie kazal goic byle jakim kremem czy wazelina i wda sie zakazenie to jedynym wyjsciem bedzie antybiotyk a to juz nie jest wskazane. Dobrze zrobiony tatuaz i dobrze gojony leczy sie od 3-5 dni czarno-szary lub 4-7dni w kolorze,

    Strażaczka90, e3w3a lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 15 lutego 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e3w3a wrote:
    i na zagnieżdżanie zarodka np też nie ma to wpływu sam tatuaż i gojenie się? Chyba że wdałoby się zakażenie pewnie ale to już zależy u kogo ten tatuaż się robi. Może popadam w paranoję ale dmucham na zimne:D

    Z tego co wiem tatuaż to po prostu wstrzykiwanie barwnika, więc jak by się to miało do tego co się dzieje w macicy? Poza zakażeniem rzecz jasna.
    Weronika86: a w jakim mieście macie salon? Może was odwiedzę przy następnej wizycie w Anglii, bo myślę o nowym tatuażu :D

    48f411ed51.png
  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 15 lutego 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noooo weronika86 dziękuję za profesjonalną poradę:):** super
    dzięki za odpowiedz dziewczyny

    enopka
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 lutego 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike zapraszam. tudio znajduje sie w FEatherstone, mala miescinka w West yorkshire.
    Macie tu linka do naszych prac :

    https://www.facebook.com/Lgraph.Art.Tattoo

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ