X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne te testy owulacyjne mnie dobijają
Odpowiedz

te testy owulacyjne mnie dobijają

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę poradźcie mam owulacje co miesiąc potwierdzone (lekarz zawsze mi stwierdzi czy była ) a testy owulacyjne to jakaś masakra dla mnie ...robie je wieczorem ok godz 19 tak i nigdy nie miałam aby 2 kreski byly takie same lub by 2 była ciemniejsza ...o co tu chodzi skoro owu była ? ( wykonywałam testy z allegro i z apteki ) druga kreska jest widoczna ale słabiej niż pierwsza ...

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż... Jak Cię stresują, to może nie rób? ;) Ja nie robię. Stwierdziłam, że ciążowy raz w miesiącu w zupełności mi wystarczy :D Tyle że u mnie ogólnie owulacyjne mogłyby wyjść zafałszowane.
    Tak to ciągnę na obserwacji śluzu :)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czemu zszałszowane?

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie to czy tylko ja tak mam

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dancerina wrote:
    Ale czemu zszałszowane?

    Bo ze względu na PCOS mogłabym mieć za dużo LH i nawet w bezowulacyjnych cyklach mogłyby mi wychodzić pozytywne testy owulacyjne przez pół cyklu :P
    Więc nawet nie próbuję ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dancerina a ten testowy jest dużo jaśniejszy? Jeśli jest prawie taki sam to ja uznaję za pozytywny.

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niejedt tak intensywny jak pasek kontrolnyb

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dancerina wrote:
    Dziewczyny proszę poradźcie mam owulacje co miesiąc potwierdzone (lekarz zawsze mi stwierdzi czy była ) a testy owulacyjne to jakaś masakra dla mnie ...robie je wieczorem ok godz 19 tak i nigdy nie miałam aby 2 kreski byly takie same lub by 2 była ciemniejsza ...o co tu chodzi skoro owu była ? ( wykonywałam testy z allegro i z apteki ) druga kreska jest widoczna ale słabiej niż pierwsza ...
    testy daja okolo 80% skutecznosci wiec w sumie moga nawet i nic nie pokazywac. Jedno co jest pewne to monitoring.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może zacznij je robić w godzinach. 12 -14? Mnie jeszcze nigdy nie zawiodły, pewnie nie wylapujesz piku lh bo jak już masz blisko koloru kontrolnej to robi się co 2 godz żeby ten pik wyłapać.

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może za krótko je robisz? Może przegapiasz ten moment? Można robić aż do maksymalnego koloru kreski i następnego dnia powinna już być dużo słabsza

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam ok 10 sek

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dancerina wrote:
    Dziewczyny proszę poradźcie mam owulacje co miesiąc potwierdzone (lekarz zawsze mi stwierdzi czy była ) a testy owulacyjne to jakaś masakra dla mnie ...robie je wieczorem ok godz 19 tak i nigdy nie miałam aby 2 kreski byly takie same lub by 2 była ciemniejsza ...o co tu chodzi skoro owu była ? ( wykonywałam testy z allegro i z apteki ) druga kreska jest widoczna ale słabiej niż pierwsza ...

    Zmień godzinę testu na wcześniejszą.

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 02:28

    klz920mm8wuzprdr.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obserwowałam 4 cykle i działają, w prawdopodobne dni robie 2-3 testy dziennie. Z reguły 2 wychodzą pozytywnie, cały dzień mi wyraźna druga krecha wychodzi. Także nawet jakbym 1 robila to bym nie przegapiła. Test maczam min 10 sek i odczytuje po 5min. mam najtańsze 10tki

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja slyszalam ze powinno sie je robic miedzy 16-20. Ja robie ok 18-19 i zawsze pokazaly tak jak temp i sluz. Juz trzy cykle je robie i jestem zadowolona. Wprawdzie jak narazie testy ciazowe sa negatywne, ale kto wie moze uda sie tym razem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ja robie jeden i wydaje mi sie, ze wystarczy.

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi moja gin powiedziała, że testy owulacyjne są bez sensu. Żeby wyszedł wiarygodnie nie powinno się na 3 h przed zrobieniem nic pić, bo kawa czy coś może zafałszować wynik i nigdy nie wyjść pozytywnie test pomimo, że owulacja jest także ja sobie z tym dałam spokój.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ