X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne temperaturka
Odpowiedz

temperaturka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalia200592 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Pisze do Was poniewaz jestem tutaj nowa no i nie wiem co i jak. Mam zapytanie co do temperatury poniewaz dzis akurat nie spie w domu i niestety zapomnialam termometru. Czy cos sie stanie jak nie wpisze jednej temperatury? Dzis jest 8 dzien po owulacji

    Natalia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic sie nie stanie.

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co miałoby się stać? Wpiszesz następnego dnia i na wykresie temperatury połączą się tyle, że linią przerywaną. Jedyne czego możesz nie zaobserwować poprzez brak pomiaru to jakiś skok czy spadek tempki, ale to i tak znaczenia większego nie ma.

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • natalia200592 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super bo sie martwilam. Dzieki dziewczyny

    Natalia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ