X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Termometr bez dźwięku
Odpowiedz

Termometr bez dźwięku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agga87 Debiutantka
    Postów: 15 12

    Wysłany: 28 listopada 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy ktoś zna jakiś termometr owulacyjny w którym można wyłączyć sygnał końca pomiaru? Mój obecny pika 10 razy i doprowadza mnie to do szału.

  • Isiozwierz Koleżanka
    Postów: 60 101

    Wysłany: 22 maja 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ze pytanie dawno zadane, ale moze nadal szukasz termometru ;) moj ma sygnal, ale jest cichutki bardzo i czasem sama go nie slysze i sobie leze i czekam ;) ponadto jesli mierzysz w pochwie, to przy zlaczonych nogach absolutnie nic nie slychac. A do tego jest taniutki :) Uzywam Microlife MT 16C2. Polecam :)

    3jgxyx8dprbcpvnq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ