X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne test 25 MlU pozytywny a test 10mlu negatywny jak to ??????
Odpowiedz

test 25 MlU pozytywny a test 10mlu negatywny jak to ??????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest 27 DC cykle mam 30 dniowe robilam test po południu o czułości 25 MLU i wyszła druga jasna kreska ale widoczna po kilku godzinach zrobilam test o czułości 10 MLU i jest negatywny nawet cień cienia nie ma jak to możliwe??

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mozna odczytywać testu kilka godzin po. Najlepiej zrób jeszcze raz test jakiś apteczny Np bobo, ewentualnie możesz zrobić badanie beta Hg z kwri i będziesz mieć 100 % pewności. Życze pozytywów !!;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 16:09

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ten pierwszy test był wadliwy? A z kolei ja nie ufam testom o czułości 10, prędzej mi 25 wyszła ;-) Może zrób jutro z pierwszego moczu albo idź na betę - rozwieje wszystkie watpliwości. Powodzenia

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaczkowa wrote:
    Nie mozna odczytywać testu kilka godzin po. Najlepiej zrób jeszcze raz test jakiś apteczny Np bobo, ewentualnie możesz zrobić badanie beta Hg z kwri i będziesz mieć 100 % pewności. Życze pozytywów !!;)

    Ale sarenka nie napisała, że odczytała wynik po kilku godzinach tylko, że po kilku godzinach zrobiła kolejny ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 16:20

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie napisała przecieków i źle mnie zrozumialas. Test 25mlu wyszla odrazu druga cienka kreska, a test 10 MLU zrobilam kilka godz później i wyszedł negatywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z was tak miała bo ja juz wariuje

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cienkie blade kreski to ja miałam mnóstwo razy a w ciąży byłam tylko raz. ;) Proponuję udać się na badanie krwi, które nie pozostawi wątpliwości. Moim zdaniem testy ciążowe "sikane" to w większości przypadków o kant tyłka można rozbić...

    livia30 lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka pisałyśmy Ci w innym wątku żebyś dziś już nie testowała a dopiero jutro. Największy poziom bhcg jest w pierwszym porannym moczu i z takiego najlepiej robić test. Nie testuj już dziś, serio, spokojnie zaczekaj do jutra, sama widzisz że testy wychodzą negatywnie. Zrób test jutro z rana. Najlepiej zrobić test beta hcg z krwi, wtedy masz 100% pewności.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A a a a a ja to jakoś tak ciągiem przeczytałam :) 1sarenka111 najlepiej zrobić badanie z krwi. A zauważyłaś np śluz przezroczysty kremowy na bieliźnie? Albo powiększone ciężkie piersi? . Tak jak napisała Vincaminor testy maja to do siebie ze mogą wprowadzać w błąd. Dodatkowo najlepiej robić je rano, pózniej im więcej pijemy tym gonadotropina kosówkowa jest mniej wykrywalna przynajmniej na początku ciąży.

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi z tego samego moczu test 25 wyszedl z blada kreska a 10 negatywny. Robiłam go rano, z pierwszego moczu takze wszystko jest mozliwe. Ale tak jak dziewczyny pisza, zrrob test jutro rano z pierwszego moczu i sytuacja powinna sie wyjasnic.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ