Forum Starając się - ogólne test ciążowy
Odpowiedz

test ciążowy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maltusia Ekspertka

Wysłany: 19 września 2019, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny, a dzisiaj chce go wyrzucić i szok, druga widoczna kreska. Co sądzicie? Miałyście kiedyś tak?
    Ostatni okres miałam 3 sierpnia.

• Seli Autorytet

Wysłany: 19 września 2019, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po takim czasie sie nie liczy ;)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szpilkka Autorytet

Wysłany: 19 września 2019, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być kreska z wyschniecia. Najlepiej bedzie jak zrobisz nowu test z porannego moczu ewentualnie wykonaj badanie krwi ktore da ci 100% pewnosci czarno na bialym. Powodzenia

Pierwszy syn 2015.

Wysłany: 20 września 2019, 09:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test jeszcze wczoraj popołudniu i wyszła druga blada kreska, a dzisiaj rano powtórzyłam i nic ehh nie rozumiem

Wonderwall lubi tę wiadomość

• Madlene28 Autorytet

Wysłany: 20 września 2019, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wiem po sobie, że jak się bardzo chce to zawsze się jakiś cień wypatrzy. Ja już przestałam szukać, bo kiedy faktycznie byłam w ciąży to już na 5 dni przed okresem druga kreska wybiłaby mi oczy 😂 Wszelkie cienie jak dotąd były chyba wytworem mojej wyobraźni. Oczywiście życzę Ci, żeby to była ciąża,ale weź to na spokojnie, bo w tej chwili i tak nie masz na to wpływu. Pozdrawiam

Córeczka - 25.12.2017r.
    2 wczesne poronienia
    17.12.2019r - 2 kreseczki!
    23.12.2019r. - bhcg 792,1 mlU/ml
    27.12.2019r. - bhcg 3370,9 mlU/ml
    30.12.2019r. - bhcg 12631,9 mlU/ml - czekamy na ❤
    02.01.2020r- jest ❤!

3jgx9jcgmfvfenqk.png
  • Wonderwall Ekspertka

Wysłany: 22 września 2019, 06:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia wrote:
    Zrobiłam test jeszcze wczoraj popołudniu i wyszła druga blada kreska, a dzisiaj rano powtórzyłam i nic ehh nie rozumiem

Sorki za polubienie, chciałam cytować. Może robiłaś o innej czułości test i dlatego biel była. A wczensiej o mniejszej czułości i stąd druga kreska. Ile jesteś dni po owulacji?

Wiadomość wyedytowana przez autora 22 września 2019, 06:23

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)