X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Test ciążowy 11
Odpowiedz

Test ciążowy 11

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nat12 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 czerwca 2023, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie do was, robiłam test ciążowy wieczorem. Mam wrażenie ze kontrolna kreska jest bardzo jasna. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jaki jest tego powód? Całuje mocno

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1608 4221

    Wysłany: 3 czerwca 2023, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo trafiłaś taki test, że miał mało barwnika, albo mocz był bardzo rozwodniony. Zaleca się robić testy ciążowe z porannego moczu 😊

    👩 28
    badania 3dc✅progesteron✅AMH - 5,5✅ jajowody drożne✅
    histeroskopia - usunięcie polipa✅ cd138 ✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    badanie nasienia: ruch postępowy szybki 5%👎
    ilość ✅ morfologia 4%✅
    HBA 64%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    I stymulacja👎
    II stymulacja 👎
    III stymulacja lametta, ovitrelle, cyclogest, accofil, acard ⏳

    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci wygranej z tym, co aktualnie sprawia, że nie możesz być w pełni szczęśliwa 🤞🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ