X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne test ciążowy AMIL - opinie
Odpowiedz

test ciążowy AMIL - opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłyscie? ja teraz 3 sztuki i na wszystkich wyszła blada ale cieńsza druga kreska po ok 10 minutach kreske widac ale jest dużo ciensza , czy ten test jest wiarygodny? czy moze zawsze na nim jest ta druga jasna cienka kreska? prosze o opinie

  • sowa28 Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wydaje mi się, że 3 testy pokazują błąd. Ja oczywiście nie wytrzymałam do terminu @ i zrobiłam test Amil dzisiaj - pokazał tylko 1 kreskę. Niestety. Myślę, że teraz w Twoim przypadku czas na badanie krwi i będzie ok :-)

    cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i nic ci sie nie pokazało?, ja sie obawiam ze wadliwa partia czy cos, małe mam szanse na ciaze w tym cyklu stad moje niedowierzanie i sceptycyzm nawet ak wysechl to ci nic nie pokazał??

  • sowa28 Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Jeszcze teraz sprawdziłam dla Ciebie specjalnie ;-) robiłam rano i nawet cienia cienia nie ma aktualnie. Dla pewności zrób badania.

    cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyna pewnosc to badanie z krwi lub moczu w laboratorium.

  • Emiśka Koleżanka
    Postów: 37 35

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Amil wychodził pozytywny na początku ciąży ale kreska była meega blada w porównaniu do tej która się pokazywała np na Pink Test.

    http://ovufriend.pl/graph/1e6d704e8afa16d04e78f7a74d3f2401
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ