X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Test IMK i prośba o emaila do dr Pasnika
Odpowiedz

Test IMK i prośba o emaila do dr Pasnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agaaaa Znajoma
    Postów: 18 4

    Wysłany: 12 października 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, byłam kilka dni temu na wizycie i dr Pasnika, dostałam wczoraj wynik testu IMK i mam bardzo podwyższone limfocyty T ponad 600 % gdzie norma to 60 - 82, bardzo się martwię co to może oznaczać. Czy mogłabym prosić o e-mail do dr Pasnika, następna wizytę mam dopiero w grudniu a niestety nie pomyślałam aby poprosić doktora o e-mail 😕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2020, 22:01

    15.11 I IUI 🙁
    9.12 II IUI ... ?
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ