X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Test owulacyjny w trakcie miesiączki?
Odpowiedz

Test owulacyjny w trakcie miesiączki?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudrynka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test owulacyjny przed spóźniającą się miesiączką - był pozytywny, po 3 dniach przyszła @ i nie jest taka jak zwykle, zaczęło się od przezroczystego śluzu z nitkami krwi, później brązowe upławy i teraz trochę tylko krwi. Nie przestałam robić testów owulacyjnych, nadal wychodzą pozytywne. Możliwe jest to, żebym w trakcie miesiączki miała dni płodne? Dziwne to 😅

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudrynka wrote:
    Zrobiłam test owulacyjny przed spóźniającą się miesiączką - był pozytywny, po 3 dniach przyszła @ i nie jest taka jak zwykle, zaczęło się od przezroczystego śluzu z nitkami krwi, później brązowe upławy i teraz trochę tylko krwi. Nie przestałam robić testów owulacyjnych, nadal wychodzą pozytywne. Możliwe jest to, żebym w trakcie miesiączki miała dni płodne? Dziwne to 😅
    Mnie nie wychodziły nic a nic jak byłam tuż przed owulacja, potwierdzone przez usg. Testy moga sie mylic, niestety. A po co w ogóle je teraz robisz? Ile dni mają Twije cykle? Wg mnie nie jest to możliwe żeby w czasie okresu mieć płodne. Chcesz mieć pewność to rób monitoring cyklu przez usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2022, 17:42

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • Klaudrynka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakoś tak coś mnie podkusiło, żeby sprawdzić ich działanie po tym jak je kupiłam. Cykle mają około 29-31 dni

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudrynka wrote:
    A jakoś tak coś mnie podkusiło, żeby sprawdzić ich działanie po tym jak je kupiłam. Cykle mają około 29-31 dni
    To musiałabyś mieć połowę cyklu płodna idąc tym tropem. Bez sensu się doszukiwać. Ewentualnie przychodzą mi na myśl jakieś problemy z hormonami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2022, 17:52

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Mnie nie wychodziły nic a nic jak byłam tuż przed owulacja, potwierdzone przez usg. Testy moga sie mylic, niestety. A po co w ogóle je teraz robisz? Ile dni mają Twije cykle? Wg mnie nie jest to możliwe żeby w czasie okresu mieć płodne. Chcesz mieć pewność to rób monitoring cyklu przez usg.
    Jeśli ktoś ma bardzo krótkie cykle, to może mieć płodne w trakcie miesiączki, tak samo może wtedy zajść w ciążę.

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy wrote:
    Jeśli ktoś ma bardzo krótkie cykle, to może mieć płodne w trakcie miesiączki, tak samo może wtedy zajść w ciążę.
    Ale ona nie ma krótkich. Napisała przecież jakie ma. To musiałyby być naprawdę krotkie. I nie sądzę że to od 1dc byłyby płodne.

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Ale ona nie ma krótkich. Napisała przecież jakie ma. To musiałyby być naprawdę krotkie. I nie sądzę że to od 1dc byłyby płodne.
    Odniosłam się do Twojej wypowiedzi, która wybrzmiała że nie jest to wogóle możliwe.
    Zresztą dziewczyna napisała Ci o długości cykli dopiero po Twojej odpowiedzi. 😏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2022, 21:02

  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 638 259

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pokaz te testy owulacyjne bo czasem ktoś jest przekonany, że są pozytywne ale wcale nie są;)

  • Klaudrynka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dodać tu zdjęcie?

  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 638 259

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz wejść na zapodaj i tam wrzucić, a tu wkleić link

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ