X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie
Odpowiedz

Testowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny jestem tu nowa przeglądałam już wiele wpisów, ale chciałabym zapytać jak to jest u was.
    Jestem po poronieniu przez niski progresteon..
    Biorę duphaston na uregulowanie cyklu, od 14do25dnia cyklu
    Kiedy wykonać test aby wyszedł dodatni? Albo zrobić betę hcg w tym ostatnim dniu brania dupka czy nie będzie to za wcześnie? Boje się ze mogę znowu poronic przez spadek, a test może być wykonany za szybko. Pozdrawiam:))))

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5583 6977

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysiamarysia97 wrote:
    Hej Dziewczyny jestem tu nowa przeglądałam już wiele wpisów, ale chciałabym zapytać jak to jest u was.
    Jestem po poronieniu przez niski progresteon..
    Biorę duphaston na uregulowanie cyklu, od 14do25dnia cyklu
    Kiedy wykonać test aby wyszedł dodatni? Albo zrobić betę hcg w tym ostatnim dniu brania dupka czy nie będzie to za wcześnie? Boje się ze mogę znowu poronic przez spadek, a test może być wykonany za szybko. Pozdrawiam:))))
    A masz potwierdzoną owulację w 12-13dc?

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    A masz potwierdzoną owulację w 12-13dc?
    W tym miesiącu miałam owulacje od razu po @ 7 dnia cyklu. Potwierdzonej nie mam lekarz nie robił dodatkowych badań po prostu kazał brać dupka na uregulowanie cyklu i zalecił od 14dnia
    Czy jesli przypada na 14 dnia ow może się zablokować czytałam ze blokuje się od dawki przekroczonej 30 mg
    Ja mam dawkę 10 mg 2x dziennie

    Ana94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysiamarysia97 wrote:
    W tym miesiącu miałam owulacje od razu po @ 7 dnia cyklu. Potwierdzonej nie mam lekarz nie robił dodatkowych badań po prostu kazał brać dupka na uregulowanie cyklu i zalecił od 14dnia
    Czy jesli przypada na 14 dnia ow może się zablokować czytałam ze blokuje się od dawki przekroczonej 30 mg
    Ja mam dawkę 10 mg 2x dziennie

    Jeśli możesz to zrob monitoring
    Wtedy widać czy jest pęcherzyk czy pękł itp

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5583 6977

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysiamarysia97 wrote:
    W tym miesiącu miałam owulacje od razu po @ 7 dnia cyklu. Potwierdzonej nie mam lekarz nie robił dodatkowych badań po prostu kazał brać dupka na uregulowanie cyklu i zalecił od 14dnia
    Czy jesli przypada na 14 dnia ow może się zablokować czytałam ze blokuje się od dawki przekroczonej 30 mg
    Ja mam dawkę 10 mg 2x dziennie
    To 25 dnia cyklu będzie 17 dpo i na pewno jak jest ciąża to test wyjdzie

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ