X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testujemy w lutym 2022 ✨❤️
Odpowiedz

Testujemy w lutym 2022 ✨❤️

Oceń ten wątek:
  • mrsmiki Autorytet
    Postów: 842 892

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka27 wrote:
    Facetowi ciężko jest to zrozumieć, myślę że nawet nie potrafią sobie wyobrazić jaką nadzieją żyjemy w drugiej połowie cyklu. Zwłaszcza kiedy wszystko idzie zgodnie z planem a na końcu jednak nie ma efektów.

    Ja chyba będę musiała odłożyć starania i testowania, dostałam dzisiaj antybiotyk... Bardzo mnie to zasmuciło :(


    O nie :( Kuruj się..

    Mężatka od 20.06.2020 🥂🕊️
    Hubert 💙
    Sara 🩷
  • mrsmiki Autorytet
    Postów: 842 892

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka5991 wrote:
    Cześć dziewczyny, dołączę i ja. Tylko nie wiem kiedy będę testować bo jeszcze nie dostałam miesiączki. Mam nieregularne cykle. To mój 7cs i też już trochę odpuściłam. Bardzo źle znoszę te starania, myślałam że to jakoś szybciej pójdzie :( no ale trzeba walczyć dalej. 3mam kciuki dziewczyny za nas!


    Cześć Patka! Ile masz lat? Robiłaś już jakieś badania?
    Nie zniechęcaj się. Postaraj może ciut spuścić myśli w głowie.. Może jakieś hobby?

    Mężatka od 20.06.2020 🥂🕊️
    Hubert 💙
    Sara 🩷
  • mrsmiki Autorytet
    Postów: 842 892

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Chciałam zrobić badanie proga ale totalnie nie wiem kiedy miałam owulacje 😂 mam 4 aplikacje i kazda pokazuje inaczej 🤨 w każdym razie w przypadku każdej jednej nie było ❤️ w dzień owu wiec nie wiem czy coś z tego będzie. Ostatnio trafiliśmy w dzień owu i udało się a wszystkie inne cykle w okolicy zakończone 🐒 No poza cb bo tu akurat tez nie a owu. Już sama nie wiem 😅 możecie zerknąć na mój wykres, zawsze mam powolny wzrost temperatury przez co trudniej oszacować kiedy była owulacja 😓

    Co to jest badanie proga? Jezus czuje się jak wagarująca na biologii gimnazjalistka :(
    Lepiej podrzuć nazwy aplikacji :P

    kropka27 lubi tę wiadomość

    Mężatka od 20.06.2020 🥂🕊️
    Hubert 💙
    Sara 🩷
  • Patka5991 Znajoma
    Postów: 29 23

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsmiki wrote:
    Cześć Patka! Ile masz lat? Robiłaś już jakieś badania?
    Nie zniechęcaj się. Postaraj może ciut spuścić myśli w głowie.. Może jakieś hobby?
    Nie robiłam nic konkretnego jeszcze. Po ostatniej wizycie u gina obraz książkowy, więc czekamy na @ by zrobić hormony. Mam 27 lat. Co prawda oe rodzinnego lekarza dostałam już skierowanie do poradni leczenia niepłodności (na ładne oczy chyba) ale nie jestem jeszcze gotowa by się tam wybrać, mam nadzieję że nowy ginekolog pomoże mi wyregulować cykl. Moje hobby a miałam konia odstawiłam parę miesięcy temu bo myślałam że będę w ciąży odrazu 😂😂😂

  • Patka5991 Znajoma
    Postów: 29 23

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsmiki wrote:
    Co to jest badanie proga? Jezus czuje się jak wagarująca na biologii gimnazjalistka :(
    Lepiej podrzuć nazwy aplikacji :P
    Badanie hormonalne które robi się 7dni po wystąpieniu owulacji albo 5 dni przed planowanyn dniem miesiączki by ocenić czy była owulacja. Jeżeli masz wysoki prog to znaczy że owu była a jeżeli za niski poziom dla fazy lutealnej to znaczy że owu się przesunęła albo cykl był bezowulacyjny.

  • Patka5991 Znajoma
    Postów: 29 23

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Chciałam zrobić badanie proga ale totalnie nie wiem kiedy miałam owulacje 😂 mam 4 aplikacje i kazda pokazuje inaczej 🤨 w każdym razie w przypadku każdej jednej nie było ❤️ w dzień owu wiec nie wiem czy coś z tego będzie. Ostatnio trafiliśmy w dzień owu i udało się a wszystkie inne cykle w okolicy zakończone 🐒 No poza cb bo tu akurat tez nie a owu. Już sama nie wiem 😅 możecie zerknąć na mój wykres, zawsze mam powolny wzrost temperatury przez co trudniej oszacować kiedy była owulacja 😓
    Hania a jak mogę zobaczyć wykres? Jestem nowa w tej apce i nie ogarniam nic a nic

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsmiki wrote:
    Co to jest badanie proga? Jezus czuje się jak wagarująca na biologii gimnazjalistka :(
    Lepiej podrzuć nazwy aplikacji :P
    Ta tutaj OF, FF (bardzo ja lubiłam wcześniej bo było milion wykresów z całego świata i można było sobie szukać bliźniaczy wykres i się nakręcać na ciąże🤪 ale teraz już jest niestety większość funkcji płatne…😒 i tak ja zostawiłam wiec używam)
    Kolejna FEMOMETER - to do termometru ale bardzo ja lubię i chyba najczęściej używam.
    Jeszcze jest bardzo fajna Ovuview ale chyba tylko na androida jest. Ja używam jej na tablecie bo bierze pod uwagę wszystkie metody do wyznaczania płodności a i tak w tym cyklu zawiodła mnie😂

    Badanie progesteronu daje obraz czy była owulacja, bo czasem temperatura rośnie a owulacja nie zachodzi mimo ze był wyrzut lh i pęcherzyk potrafi luteinizowac, co daje podwyższona temperaturę a brak uwolnionego jajeczka.

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka5991 wrote:
    Hania a jak mogę zobaczyć wykres? Jestem nowa w tej apce i nie ogarniam nic a nic
    Musisz kliknąć na nick i tam jest „bierzacy wykres: tak” i klikasz w to „tak” i powinien się wyświetlić

    Patka5991 lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 703 1738

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi taką rzecz. Na wykresie można sobie sprawdzić kiedy owulacja BYŁA ale nie można jej wyłapać w trakcie? Rozumiem że temperatura wzrasta dopiero dzień-dwa po owulacji?

    Jest to dla mnie nowość, też chyba chodziłam na wagary na biologii i na naukach przedmałżeńskich 😂 zaczynam dopiero mierzyć sobie temp od tego cyklu

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸

    preg.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 703 1738

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsmiki wrote:
    To wiekowo jesteśmy bardzo zbliżone, ja z lipca :) Historie podobne, więc oby i Wam się udało :)
    Widzę że ślub brałaś miesiąc przede mną. Szalony czas był wtedy z obostrzeniami, do ostatniej chwili nic nie wiedzieliśmy 🙈

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸

    preg.png
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka27 wrote:
    Dziewczyny a powiedzcie mi taką rzecz. Na wykresie można sobie sprawdzić kiedy owulacja BYŁA ale nie można jej wyłapać w trakcie? Rozumiem że temperatura wzrasta dopiero dzień-dwa po owulacji?

    Jest to dla mnie nowość, też chyba chodziłam na wagary na biologii i na naukach przedmałżeńskich 😂 zaczynam dopiero mierzyć sobie temp od tego cyklu

    jeśli już kolka cykli prowadzisz obserwacje to appka Ci mniej wiecej przewidzi kiedy bedzie owulacja, w ten czas celujesz z serduszkowaniem i ewentualnie po fakcie widzisz z temperatura czy przepowiednia sie potwierdzila.

    kropka27 lubi tę wiadomość

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka27 wrote:
    Dziewczyny a powiedzcie mi taką rzecz. Na wykresie można sobie sprawdzić kiedy owulacja BYŁA ale nie można jej wyłapać w trakcie? Rozumiem że temperatura wzrasta dopiero dzień-dwa po owulacji?

    Jest to dla mnie nowość, też chyba chodziłam na wagary na biologii i na naukach przedmałżeńskich 😂 zaczynam dopiero mierzyć sobie temp od tego cyklu
    Jeśli chodzi o potwierdzenie owulacji to temat rzeka😝 ogólnie nie da się przewidzieć dnia owulacji, można założyć ale tylko monitoring u ginekologa daje pewność. Im więcej czynników które się obserwuje tym dokładniej można OSZACOWAĆ ten dzień. Temperatura daje tylko obraz czy doszło do owulacji a to i tez nie zawsze No są cykle wyjątkowe kiedy pęcherzyk luteinizuje a do owulacji nie doszło. Jednak jest to raczej rzadkie i tez musi się dziać z jakiegoś powodu, dodatkowo małe prawdopodobieństwo żeby zdarzyły się Np. dwa takie cykle pod rząd. Zakładając ze temperatura potwierdza owulacje to trzeba jeszcze przyjąć ze każdy organizm inaczej reaguje wiec u niektórych temperatura będzie rosła od razu po owulce a u innych za dwa trzy dni lub nawet zupełnie przed. To zależy wszystko od wrażliwości ośrodka termoregulacji 😉
    Polecam mierzenie temperatury jako Nr1, obserwacja śluzu, szyjki oraz wykonywanie testów. Wtedy można naprawdę wyhaczyc moment 👌🏻

    kropka27 lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • KiniuśiKinio Autorytet
    Postów: 263 265

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) nadrobiłam wątek :) też się po krotce przedstawię. Mam na imię Kinga i mam 37 lat. Tzn w lipcu tyle bedzie skończone :) moj zegar tyka a myśli o macierzyństwie zaczęły się już dawno dawno, ale coż z tego, jak kandydata odpowiedniego nie było? I takim sposobem zabrnelam w lata, ale... Poznałam swojego wymarzonego i co więcej już nie ja sama chce rodziny ale w końcu my chcemy :) ślubu jeszcze nie było ( gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mężatkom na forum ) ale że czas goni to jak byłby dzidziuś wcześniej to nic się nie stanie.
    Tak więc za długo nie myslac poleciałam jak na skrzydłach do ginekologa sprawdzać czy jest wszystko fizycznie prawidłowo, potem natknęłam się na ta aplikację i forum. Postanowiłam zrobić badania hormonalne oraz wszystkie ważne witaminy (niektóre miałam w niedoborach więc tym bardziej ). Badałam od tego cyklu. Pozostał mi progesteron do zbadania. To taki pierwszy cykl gdzie mierze temperaturę sprawdzam śluz wszystko zapisuje :) daje sobie chociaż pół roku jak nic nie zaskoczy wtedy pomyślę o pomocy ginekologa. Dodatkowo czas też wspomnieć Endo że planuje ciążę bo takie moje nieszczęście że mam endokrynologia w zakładzie medycyny nuklearnej w Olsztynie a tam z racji promieniowania kobiety w ciąży nie mają wstępu. Ja jako planująca też bym nie ryzykowala. Tyle w skrócie , pozdrawiam wszystkie i życzę dużo spokoju, wiem że to trudne :)

    mrsmiki, stara Staraczka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze maleństwo - w oczekiwaniu na Boży cud 🙏

    Ja : Graves Basedowa ➡️operacyjne usunięcie tarczycy ➡️leczenie radiojodem ➡️ niedoczynność - euthyrox
    TSH 0,866 ( październik 2023)

    On : jakość nasienia do poprawy
    Sierpień 22/ grudzień 22/ sierpień 23/ grudzien 23
    Koncentracja/ 3mln /12mln/ 7mln/ 5mln
    Ilość w próbie/ 13mln /94mln/ 37mln/ 25mln
    Ruch postępowy/ 25% / 24%/ 18%/ 55%
    Prawidłowa budowa/ - / 4%/ 6%/ -

    IUI
    *12.12.23 - 10mln, 80% ❌️
    * 01.24 - ?
  • mrsmiki Autorytet
    Postów: 842 892

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka5991 wrote:
    Nie robiłam nic konkretnego jeszcze. Po ostatniej wizycie u gina obraz książkowy, więc czekamy na @ by zrobić hormony. Mam 27 lat. Co prawda oe rodzinnego lekarza dostałam już skierowanie do poradni leczenia niepłodności (na ładne oczy chyba) ale nie jestem jeszcze gotowa by się tam wybrać, mam nadzieję że nowy ginekolog pomoże mi wyregulować cykl. Moje hobby a miałam konia odstawiłam parę miesięcy temu bo myślałam że będę w ciąży odrazu 😂😂😂


    Kurde myślałam, że czymś zajmiesz myślisz ale nie wzięłam pod uwagę jazdy konnej :P

    Mężatka od 20.06.2020 🥂🕊️
    Hubert 💙
    Sara 🩷
  • mrsmiki Autorytet
    Postów: 842 892

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Jeśli chodzi o potwierdzenie owulacji to temat rzeka😝 ogólnie nie da się przewidzieć dnia owulacji, można założyć ale tylko monitoring u ginekologa daje pewność. Im więcej czynników które się obserwuje tym dokładniej można OSZACOWAĆ ten dzień. Temperatura daje tylko obraz czy doszło do owulacji a to i tez nie zawsze No są cykle wyjątkowe kiedy pęcherzyk luteinizuje a do owulacji nie doszło. Jednak jest to raczej rzadkie i tez musi się dziać z jakiegoś powodu, dodatkowo małe prawdopodobieństwo żeby zdarzyły się Np. dwa takie cykle pod rząd. Zakładając ze temperatura potwierdza owulacje to trzeba jeszcze przyjąć ze każdy organizm inaczej reaguje wiec u niektórych temperatura będzie rosła od razu po owulce a u innych za dwa trzy dni lub nawet zupełnie przed. To zależy wszystko od wrażliwości ośrodka termoregulacji 😉
    Polecam mierzenie temperatury jako Nr1, obserwacja śluzu, szyjki oraz wykonywanie testów. Wtedy można naprawdę wyhaczyc moment 👌🏻

    Ja temperatury nie mierzę.. :(
    Z aplikacji mam Bella, która przy poprzednim razie mnie nie oszukała i to w sumie tyle. Śluzu miałam w te dni sporo ale i tak na codzień mam z nim problem.

    Mężatka od 20.06.2020 🥂🕊️
    Hubert 💙
    Sara 🩷
  • mrsmiki Autorytet
    Postów: 842 892

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiniuśiKinio wrote:
    Cześć dziewczyny :) nadrobiłam wątek :) też się po krotce przedstawię. Mam na imię Kinga i mam 37 lat. Tzn w lipcu tyle bedzie skończone :) moj zegar tyka a myśli o macierzyństwie zaczęły się już dawno dawno, ale coż z tego, jak kandydata odpowiedniego nie było? I takim sposobem zabrnelam w lata, ale... Poznałam swojego wymarzonego i co więcej już nie ja sama chce rodziny ale w końcu my chcemy :) ślubu jeszcze nie było ( gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mężatkom na forum ) ale że czas goni to jak byłby dzidziuś wcześniej to nic się nie stanie.
    Tak więc za długo nie myslac poleciałam jak na skrzydłach do ginekologa sprawdzać czy jest wszystko fizycznie prawidłowo, potem natknęłam się na ta aplikację i forum. Postanowiłam zrobić badania hormonalne oraz wszystkie ważne witaminy (niektóre miałam w niedoborach więc tym bardziej ). Badałam od tego cyklu. Pozostał mi progesteron do zbadania. To taki pierwszy cykl gdzie mierze temperaturę sprawdzam śluz wszystko zapisuje :) daje sobie chociaż pół roku jak nic nie zaskoczy wtedy pomyślę o pomocy ginekologa. Dodatkowo czas też wspomnieć Endo że planuje ciążę bo takie moje nieszczęście że mam endokrynologia w zakładzie medycyny nuklearnej w Olsztynie a tam z racji promieniowania kobiety w ciąży nie mają wstępu. Ja jako planująca też bym nie ryzykowala. Tyle w skrócie , pozdrawiam wszystkie i życzę dużo spokoju, wiem że to trudne :)

    Odpowiedni kandydat to już nielada sukces! :)
    Spokój się tu zdecydowanie przyda, witaj raz jeszcze <3

    KiniuśiKinio lubi tę wiadomość

    Mężatka od 20.06.2020 🥂🕊️
    Hubert 💙
    Sara 🩷
  • Patka5991 Znajoma
    Postów: 29 23

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsmiki wrote:
    Kurde myślałam, że czymś zajmiesz myślisz ale nie wzięłam pod uwagę jazdy konnej :P
    Haha, generalnie teraz rzuciłam się w wir pracy. A jak wyglądają starania u Ciebie?

  • KiniuśiKinio Autorytet
    Postów: 263 265

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Jeśli chodzi o potwierdzenie owulacji to temat rzeka😝 ogólnie nie da się przewidzieć dnia owulacji, można założyć ale tylko monitoring u ginekologa daje pewność. Im więcej czynników które się obserwuje tym dokładniej można OSZACOWAĆ ten dzień. Temperatura daje tylko obraz czy doszło do owulacji a to i tez nie zawsze No są cykle wyjątkowe kiedy pęcherzyk luteinizuje a do owulacji nie doszło. Jednak jest to raczej rzadkie i tez musi się dziać z jakiegoś powodu, dodatkowo małe prawdopodobieństwo żeby zdarzyły się Np. dwa takie cykle pod rząd. Zakładając ze temperatura potwierdza owulacje to trzeba jeszcze przyjąć ze każdy organizm inaczej reaguje wiec u niektórych temperatura będzie rosła od razu po owulce a u innych za dwa trzy dni lub nawet zupełnie przed. To zależy wszystko od wrażliwości ośrodka termoregulacji 😉
    Polecam mierzenie temperatury jako Nr1, obserwacja śluzu, szyjki oraz wykonywanie testów. Wtedy można naprawdę wyhaczyc moment 👌🏻
    Hania tak patrząc po Twoim wykresie i czytając w jakiejś starej książce przyjmuje się za kulminacyjny spadek temperatury do najniższej jaka była i potem wzrost teperatur. W książce zaznaczają że właśnie ten spadek świadczy o jajeczkowaniu. Tyle teoria. U Ciebie ewidentny spadek był 15 dc, więc mogła być tam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 16:59

    Jbe lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze maleństwo - w oczekiwaniu na Boży cud 🙏

    Ja : Graves Basedowa ➡️operacyjne usunięcie tarczycy ➡️leczenie radiojodem ➡️ niedoczynność - euthyrox
    TSH 0,866 ( październik 2023)

    On : jakość nasienia do poprawy
    Sierpień 22/ grudzień 22/ sierpień 23/ grudzien 23
    Koncentracja/ 3mln /12mln/ 7mln/ 5mln
    Ilość w próbie/ 13mln /94mln/ 37mln/ 25mln
    Ruch postępowy/ 25% / 24%/ 18%/ 55%
    Prawidłowa budowa/ - / 4%/ 6%/ -

    IUI
    *12.12.23 - 10mln, 80% ❌️
    * 01.24 - ?
  • Kamala8 Autorytet
    Postów: 403 143

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsmiki wrote:
    Odpowiedni kandydat to już nielada sukces! :)
    Spokój się tu zdecydowanie przyda, witaj raz jeszcze <3
    To ja podobnie do późnego wieku nie mailam z kim. Teraz mam a czas ucieka.
    Dopiero doczytałam że progesteron pokazuje że była ovu. To ja miałam 20dc 24 to chyba była. Mam regularne cykle więc tak mi się wydaje że mam ovu.
    Miałam sobie odpuść testowanie, chyba że będzie mi się spotkać okres długo ale pewnie nie wyruszam i zrobię w następnym cyklu. Teraz czekam na @. Tylko mam jakis dziwny wykres jakby zaciął mi się termometr bo taka sama temperatura.

    👩‍💼36
    Badania etap I i II ok.
    Tsh -2,9 -> 1,9 ->2,6
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiniuśiKinio wrote:
    Hania tak patrząc po Twoim wykresie i czytając w jakiejś starej książce przyjmuje się za kulminacyjny spadek temperatury do najniższej jaka była i potem wzrost teperatur. W książce zaznaczają że właśnie ten spadek świadczy o jajeczkowaniu. Tyle teoria. U Ciebie ewidentny spadek był 12 dc ? Nie widzę teraz bo masz ukryty wykres
    Nie spotkałam się jeszcze z taka interpretacja😄 u mnie ta teoria się nie sprawdzi raczej bo ja mam fazę folikularna z reguły dość burzliwa 😂 tzn wzloty i upadki a po owulacji temperatura zawsze rośnie po mału ale skrupulatnie. Chociaż po ciąży wiele się zmieniło ale widzę ze wraca to swojej normy. Kurde nie wiem czemu nie widać mojego wykresu, jest udostępniony🧐

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ