X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testy Lh
Odpowiedz

Testy Lh

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Muszka.ka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 marca 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Chciałabym zapytać o wasze zdanie na temat testów LH. Staramy się z narzeczonym o dzidzie...wcześniej testy owulacyjne mnie stresowały i nigdy nir wykonałam ich przez cały cykl od A do Z...natomiast w cyklu w lutym wykonałam i wydaje mi się,że wyszedl pozytywny
    W 10 i 11dc były dwie wyraźne kreski, zwłaszcza w 11 dc. Według kalendarzyka powinnam mieć owulacje 13 dc. Jak interpretujecie te testy? Jeśli są dwie wyraźne kredki oznacza pozytyw ? Czy muszą być tak samo ciemne obie kreski. Jak to było u was?
    Za dwa dni powinnam dostać @ nie odczuwam totalnie nic, od czasu do czasu boli brzuch, ale to 1 do 2 razy w ciągu dnia przez minute. Zawsze bolały mnie piersi przed @ teraz spokój. Mam również brak wydzieliny co zawsze u mnie zapowiadało @...
    Napiszcie proszę jak było uWas.
    Ściskam mocno Kobietki.

  • Betty30 Nowa
    Postów: 5 11

    Wysłany: 5 marca 2022, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zawsze ciężko było korzystać z tych „paskowych” - natomiast pozytywny był wtedy gdy kreska testowa była conajmniej tak ciemna jak ta pierwsza - negatywny był wtedy gdy była jaśniejsza - ale mimo to dalej widoczna.
    Dlatego przerzuciłam się na testy cyfrowe clearblue

    Muszka.ka lubi tę wiadomość

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4816 2319

    Wysłany: 5 marca 2022, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obie kreski muszą być przynajmniej tak samo ciemne. Wtedy po ok 24-36h wystąpi owulacja :)

    Muszka.ka lubi tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ