X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testy owulacyjne clearblue dual (fioletowe)
Odpowiedz

Testy owulacyjne clearblue dual (fioletowe)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasiaha Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Pytanie do tych, które używamy testów clearblue dual. Przez ile dni miałyście "migająca" buźkę? 🙂

  • Majusiach Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam migającą buźkę przez 6 dni. Bardzo dziwne! Ale dopiero pierwszy miesiąc testuję.

  • kasiaha Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majusiach wrote:
    Ja miałam migającą buźkę przez 6 dni. Bardzo dziwne! Ale dopiero pierwszy miesiąc testuję.
    A później stała? 🙂

  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, używałam tych testów 8 miesięcy. Buźka migająca była różnie, od 1 dnia do 7 dni. Potem buźka stała. Sprawdzałam je w innymi testami owulacyjnymi i zawsze wskazywały dobrze 👍. Ja je polecam 😊

  • Majusiach Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaha wrote:
    A później stała? 🙂

    Nie! Dopiero jestem na 6 dniu mierzenia, jutro zmierzę czy buźka zniknęła! Zostały mi tylko 2 testy. 😁 Ale według mojej appki faza lutealna się rozpoczęła!

  • kasiaha Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ósmy i nadal miga 👿😁 w zeszłym miesiącu migała chyba 4 i pojawiła się stała. 😌

  • Majusiach Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaha wrote:
    U mnie ósmy i nadal miga 👿😁 w zeszłym miesiącu migała chyba 4 i pojawiła się stała. 😌

    U mnie dziś pokazała się buźka nie migająca czyli stała.
    Z instrukcji wynika ze to najlepszy moment na staranie.😊 To mój 19dc wiec bardzo późno owulacja, ale dziś też zauważyłam zmianę w śluzie był rozciągliwy, zobaczymy za kilka dni czy ten cykl był szczęśliwy. Mój 3mc starań, i pierwszy z clearblue!

  • martka13 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 21 lipca 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, i jak tam ? Komuś się udało zajść w ciąże stosując te testy ? Pozdrawiam:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ