Forum Starając się - ogólne Testy owulacyjne-prośba o pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Testy owulacyjne-prośba o pomoc w interpretacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lucie23 Znajoma

Wysłany: 19 sierpnia 2014, 17:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny
    Jestem tu nowa i to mój pierwszy cykl z testami owulacyjnymi.
    Poniżej wklejam zdjęcie moich testów z wczoraj i dziś (oba robiłam ok. godziny 17).
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9255a1a6273b0706.html

Przyznaję, że mam kłopot z ich interpretacją. Czy któryś z nich jest pozytywny? Czy to normalne, że testy dwa dni pod rząd wyglądają prawie tak samo? Zaznaczę, że to mój 12 i 13 dc przy cyklach 30-31 dniowych...
    Z góry dziękuję za Waszą pomoc w interpretacji.

• Cranberry Ekspertka

Wysłany: 19 sierpnia 2014, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm w sumie jak masz regularne cykle to trochę za szybko na owulację.
    Jak kupiłam testy pierwszy raz to test robiłam w dzień 100% niepłodny żeby widzieć co pokaże i mieć porównanie :) Fakt - mam testy innej firmy i u mnie pokazuje przed owulacją sporo ciemniejszą kreskę od tej kontrolnej , ale co firma to inaczej.
    Proponuje dla spokoju sie poprzytulać dzisiaj i dalej robić testy żeby je wyczuć :)

lucie23 lubi tę wiadomość

c55fdqk3kdbgplqm.png
  • lucie23 Znajoma

Wysłany: 19 sierpnia 2014, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego