X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testy owulacyjne przed czy po?
Odpowiedz

Testy owulacyjne przed czy po?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sylllwa Przyjaciółka
    Postów: 65 36

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, moje cykle są ostatnio dziwne. Wczoraj kreska kontrolna była ciemniejsza, śluzu było też wczoraj sporo, a dziś zero śluzu tylko mam ból po lewej stronie taki kłujący.


    https://ibb.co/HtnFNzR

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5162 4765

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylllwa wrote:
    Cześć, moje cykle są ostatnio dziwne. Wczoraj kreska kontrolna była ciemniejsza, śluzu było też wczoraj sporo, a dziś zero śluzu tylko mam ból po lewej stronie taki kłujący.


    https://ibb.co/HtnFNzR

    Owulacja wcale nie musi być w dniu szczytu śluzu, prawdopodobnie owulacje masz dziś.

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ