X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testy owulacyjny pozytywne przez cały cykl
Odpowiedz

Testy owulacyjny pozytywne przez cały cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wiosenkaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 lutego 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Od sierpnia 2018 staramy się o dziecko, do tej pory bezskutecznie. Czytając różne fora i artykuły zaopatrzylam się w testy owulacyjny, owulacja była, odczuwam momenty owulacji, śluz owulacyjny jednak pomimo tego nie mogę zajść w ciążę. W tym miesiącu odpuściłam temat mierzenia temperatury, ale poprzednie cykle wychodziło mi że przed owulacja temperatura na 36.3, po owulacji 36.8. W tym miesiącu robiłam testy owulacyjny, owulacja również była. Jednak tydzień temu zaczął boleć mnie jajnika, a słyszałam o podwójnej owulacji więc zrobiłam test i o dziwo, wyszedł pozytywny. Okres dostałam 3 dni później niż normalnie, temperatura w dniu miesiączki 36.5 test owulacyjny pozytywny. Zamiast krwi, mam brązowa wydzieliny. Czy to coś z hormonami??

  • AleksandraKF Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 13 lutego 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może implatacja zarodka :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ