Forum Starając się - ogólne Testy owulacyjny pozytywne przez cały cykl
Odpowiedz

Testy owulacyjny pozytywne przez cały cykl

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wiosenkaa Nowa

Wysłany: 13 lutego 2019, 08:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Od sierpnia 2018 staramy się o dziecko, do tej pory bezskutecznie. Czytając różne fora i artykuły zaopatrzylam się w testy owulacyjny, owulacja była, odczuwam momenty owulacji, śluz owulacyjny jednak pomimo tego nie mogę zajść w ciążę. W tym miesiącu odpuściłam temat mierzenia temperatury, ale poprzednie cykle wychodziło mi że przed owulacja temperatura na 36.3, po owulacji 36.8. W tym miesiącu robiłam testy owulacyjny, owulacja również była. Jednak tydzień temu zaczął boleć mnie jajnika, a słyszałam o podwójnej owulacji więc zrobiłam test i o dziwo, wyszedł pozytywny. Okres dostałam 3 dni później niż normalnie, temperatura w dniu miesiączki 36.5 test owulacyjny pozytywny. Zamiast krwi, mam brązowa wydzieliny. Czy to coś z hormonami??

• AleksandraKF Koleżanka

Wysłany: 13 lutego 2019, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może implatacja zarodka :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego