Forum Starając się - ogólne Testy owulacyjny pozytywne przez cały cykl
Odpowiedz

Testy owulacyjny pozytywne przez cały cykl

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Wiosenkaa Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 13 lutego 2019, 08:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny. Od sierpnia 2018 staramy się o dziecko, do tej pory bezskutecznie. Czytając różne fora i artykuły zaopatrzylam się w testy owulacyjny, owulacja była, odczuwam momenty owulacji, śluz owulacyjny jednak pomimo tego nie mogę zajść w ciążę. W tym miesiącu odpuściłam temat mierzenia temperatury, ale poprzednie cykle wychodziło mi że przed owulacja temperatura na 36.3, po owulacji 36.8. W tym miesiącu robiłam testy owulacyjny, owulacja również była. Jednak tydzień temu zaczął boleć mnie jajnika, a słyszałam o podwójnej owulacji więc zrobiłam test i o dziwo, wyszedł pozytywny. Okres dostałam 3 dni później niż normalnie, temperatura w dniu miesiączki 36.5 test owulacyjny pozytywny. Zamiast krwi, mam brązowa wydzieliny. Czy to coś z hormonami??

 • AleksandraKF Koleżanka
  Postów: 41 3

  Wysłany: 13 lutego 2019, 19:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A może implatacja zarodka :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.