X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Toksoplazmoza w ciąży
Odpowiedz

Toksoplazmoza w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marcela Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, robiłam wyniki na toksoplazmoze IgG wyszło 201(reaktywny) a IgM 0,26(niereaktywny). Ginekolog kazała zrobić jeszcze awidność IgG, dzisiaj odebrałam wyniki i się okazało że jest niska awidność 52,60%. Dostanę skierowanie do lekarza zakaźnika. Bardzo się boję o dziecko, czy przechodziłyście toksoplazmoze, i jak to się skończyło, czy z malenstwem wszystko w porządku? Dodam że to końcówka 13 tygodnia

    Marcela
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ