X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torbiel a krwawienie po miesiaczce...
Odpowiedz

Torbiel a krwawienie po miesiaczce...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 18 marca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie. Opowiem na szybko: Miesiaczke mialam od 11.03 do 15.03. Dodam ze wykryto u mnie PCSO kilka lat temu...W tym zmagam sie z torbielem na wewnetrznej wardze sromowejjuz ok 3 tygodni,wczesniej bralam antybiotyki aczkolwiek nie pomogly mi.Wrocilam do lekaza a ten skierowal do szpitala, tam zapisano mi najsilniejsze antyniotyki.Po tych antybiotykach na torbielu pokazala sie czerwona narosl gdzie "zbiera sie" krew.Z tym ze caly czas plamie.Czy ktoras z Was drogie panie tak miala?? troche sie martwie tym plamieniem...z gory dziekuje za info :) Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 12:29

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ