X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Troszke wstydliwy problem
Odpowiedz

Troszke wstydliwy problem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszemy tu o wszystkim wiec napisze co mnie meczy.
    Moja faza lutealna to zwykle 10-12 dni czyli niezbyt dlugo. Nie byloby zle gdyby nie plamienia ktore zaczynaja sie pare dni przed @. Ale to tez nie jest najgorsze.
    2-3 dni przed terminem @ goni mnie do kibelka na "dwojeczke". Widomo, ze czlowiek chcac czy nie musi sie troszke napiac i wysilic. Jak potem podcieram tez moja myszke to widze krew. Nie jest to jeszcze okres ale nie jest to tez brazowe plamienie, jest to krew troche jasniejsza niz podczas okresu. Potem nastepuja 2-3 dni zwyklego czyli brazowego plamienia i przychodzi normalna @. Tak mam prawie co cykl. Pewnie powinnam o tym powiedziec lekarzowi ale nie bardzo wiem jak, zwlaszcza ze po niemiecku :/. Moze ktoras z was tez tak ma/miala?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2014, 09:05

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    up up

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz możliwość kupić castagnus to polecam.
    Takie objawy to zwykle niedomoga progesteronu lub/i zwyżka prolaktyny.
    A lekarzowi warto powiedzieć choćby o plamieniach bo załatwianie się/napinanie się nie ma z nimi nic do rzeczy.

    FITop1.png
  • yojiona Przyjaciółka
    Postów: 63 28

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotkapsotka czy krew na papierze nie bierze się s nadmiernego wysiłku przy dwójce? Ja przed @ mam straszne zaparcia radzę sobie herbatkami;)

    9ltfxzdvgzik0s92.png

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yojiona wrote:
    Kotkapsotka czy krew na papierze nie bierze się s nadmiernego wysiłku przy dwójce? Ja przed @ mam straszne zaparcia radzę sobie herbatkami;)

    Nie, nie. To napewno krew z pipki.

    Castagnus bralam ale slabo pomogl jesli w ogole.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2014, 13:53

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko gin zostaje. Możesz zrobić sama badanie prolaktyny, progesteronu i estrogenu, a z wynikami i hasłem "plamienia przed @" iść do gina.
    To może nic nie znaczyć, ale warto sprawdzić co i jak ;)

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też jestem za tym abys poszła do gina i powiedziała o plamieniu.
    Nam jednak ciężko stwierdzić czemu tak się dzieje a on moze zleci ci jakies badania lub coś przepisze

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ