X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tsh A starania
Odpowiedz

Tsh A starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • meniulka Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy to dobre wyniki?
    Tsh 1.82
    Ft3 2.86
    Ft4 1.20
    Kiedyś miałam tsh 3.9 i przez to nie mogłam zajsc w ciaze po zbiciu się udało. Teraz nie biore lekow już z rok

    meniulka
  • Funkyfresh Koleżanka
    Postów: 43 39

    Wysłany: 21 stycznia 2023, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze miałam wyniki TSH około 3,9.. średnio co 3-6 miesięcy robiłam od 8 lat badania. Ale żaden lekarz nie wprowadził leczenia.
    Dopiero w klinice, pani doktor przepisała mi Eutyrox, biorę 50 od 1,5 miesiąca. Wyniki teraz mam 1,6.
    Czyje się bardzo dobrze, wysypiam się po 6h, brak tzw. zjazdów.
    Liczę, że to pomoże w zajściu w ciążę :)

    31l. 👩‍❤️‍👨 42l.
    ♀️:
    AMH 1,1
    TSH 4,8->1,6
    HbsAg ✔️
    Pozostałe w normie
    ♂️ :
    Zabieg żylaków 05.2022
    Prawidłowa bud. Plem.2%
    Wiązanie z kwasem hial. 0% -->23%
    Pozostałe ok
  • Funkyfresh Koleżanka
    Postów: 43 39

    Wysłany: 21 stycznia 2023, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meniulka wrote:
    Hej czy to dobre wyniki?
    Tsh 1.82
    Ft3 2.86
    Ft4 1.20
    Kiedyś miałam tsh 3.9 i przez to nie mogłam zajsc w ciaze po zbiciu się udało. Teraz nie biore lekow już z rok


    Moja Pani Doktor powiedziała, że z TSH musimy zejść poniżej 2.
    Jeśli chodzi o Ft3 i Ft4 nie wiem jak się je interpretuje, bo zawsze miałam je dobre.

    Najlepiej skonsultować wyniki z lekarzem

    31l. 👩‍❤️‍👨 42l.
    ♀️:
    AMH 1,1
    TSH 4,8->1,6
    HbsAg ✔️
    Pozostałe w normie
    ♂️ :
    Zabieg żylaków 05.2022
    Prawidłowa bud. Plem.2%
    Wiązanie z kwasem hial. 0% -->23%
    Pozostałe ok
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ