X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 6 sierpnia, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola na diecie jestem 🤪 ale dzisiaj wpadł stejk z rostbefu, trzeba też dbać o swoje żelazo. 😅 Ale spokojnie, dzisiaj już tylko plamienie (tfu tfu) i mam nadzieję że za chwil kilka wrócę do biegania. 🧐 Półmaratonu już raczej nie pobiegnę we wrześniu u nas, ale trudno. 😪

    Angi pozwolę sobie wierzyć w Twojego kropka do ostatecznych wyników bety, jakkolwiek by to mało racjonalne miało być. 🍀

    Jeśli jutro już będzie czysto to w czwartek zrobię sobie cytologię płynna w diagnostyce bo jest za 109zl. Dostatecznie zirytowała mnie historia z moją cytologia. A jestem czysta jak łza, po antybiotyku, bez żadnych leków dopochwowych i seksow przez ostatnie dwa tygodnie. Lepszego momentu nie będzie 🧐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia, 22:06

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Pfry Autorytet
    Postów: 916 1820

    Wysłany: 6 sierpnia, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepku - trzymam niezmiennie kciuki 🤘 jeśli niedawne poronienie nie jest przeciwwskazaniem do cytologii to leć na badanie ☺️ cieszę się, że już przestajesz krwawić.

    Ej dziołszki, nie śledzę za bardzo wątków miesięcznych - ale czasami obczajam tam statystyki 😅 i lipcowy wątek był jakiś skromny i z wysypem tylko 2 ciąż, a sierpniowy, dopiero się zaczął a już 8 ciąż 😵‍💫 niezła statystyka 😁 oby u nas też ten sierpień był łaskawy 💪

    Jadzia19, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩 33 | 🧑 34 - starania od 11.2020
    ______________________________
    09.2019 - polip w jamie macicy
    21.09.2021 - histeroskopia ✂️ polipa
    Od 10.2021 - starania bez polipa
    31.07.2022 - ⏸️😳 - 19.08.2022 - ❤
    11.09.2022 - brak akcji 💔 poronienie samoistne 9t+4d
    ______________________________
    Powrót do starań od 12.2022
    02.03.2023 HyCoSy ✅
    14.08.2023 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ przewlekły stan zapalny endometrium
    27.12.2023 - kontrolna biopsja ✅
    03.01.2024 HOMA ✅ BMI zawsze w normie(ok. 22), cytologia ✅ profil cytokin rozjechany, KIR Bx, allo-MLR 33,1% - do starań zaproponowany Accofil
    16.02.2024 - AMH 1,28, Endometrioza II STOPIEŃ i adenomioza ❌ 😵‍💫 ale wciąż niepłodność idiopatyczna 🤐

    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅

    Lecę na oparach... 🫠
    29.07 - inseminacja (1/2 Lametta 3-7dc) ❌
    28.08 - kolejna (cykl naturalny) ❌
    Plan: wciąż dieta, fizjo uro-gin, ćwiczenia, najpewniej przeleczenie Endolimax nana 🧐
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 6 sierpnia, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Siesiepku - trzymam niezmiennie kciuki 🤘 jeśli niedawne poronienie nie jest przeciwwskazaniem do cytologii to leć na badanie ☺️ cieszę się, że już przestajesz krwawić.

    Ej dziołszki, nie śledzę za bardzo wątków miesięcznych - ale czasami obczajam tam statystyki 😅 i lipcowy wątek był jakiś skromny i z wysypem tylko 2 ciąż, a sierpniowy, dopiero się zaczął a już 8 ciąż 😵‍💫 niezła statystyka 😁 oby u nas też ten sierpień był łaskawy 💪

    Tam zachodzą same świeżynki w sumie, te które pojawiły się w lipcu i sierpniu, więc ja trochę nie ogarniam. 👀 Te które coś kojarzę to dalej lipa.

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 518 785

    Wysłany: 7 sierpnia, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Tam zachodzą same świeżynki w sumie, te które pojawiły się w lipcu i sierpniu, więc ja trochę nie ogarniam. 👀 Te które coś kojarzę to dalej lipa.

    Smutne, ale niestety prawdziwe. 😒

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 7 sierpnia, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry, jakbym zakończyła krwawić minimum 2 dni przed badaniem to bym mogła zrobić, ale jeszcze krwawilam lekko w nocy i plamie teraz więcej. Więc chyba do następnego cyklu sobie odpuszczę, bo lepiej zrobić w pierwszej połowie po @. 😇

    Jadzia niech rosną zdrowo i nigdy nie doświadczają tego co my, ale fakt faktem, skrzydła potrafi podciąć.

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 563 1139

    Wysłany: 7 sierpnia, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo_ana a planujecie prowadzić to "zdalnie"? Tzn. będziecie za granicą i wprowadzacie się jak dom będzie gotowy czy przeprowadzacie się wcześniej żeby nadzorować budowę? 😊 Macie blisko sąsiadów czy tereny zielone? 😊

    KarolinaAnastazja 🤯 sama malujesz pokój? Dajesz radę skakać po drabinie? Uważaj tam na siebie. A pokoik na pewno będzie piękny bo masz talent wnętrzarski 😁 chętnie zobaczę 😊 u nas z wyprawki zostało dużo rzeczy, bo najpierw czytam, przeglądam fora i potem dopiero wyciągamy wnioski. Jest taka oferta i tyle produktów że idzie się w tym pogubić. Kiedyś myślałam że np. gondola jest ważna i chciałam zainwestować a tu się okazuje że można na tym oszczędzić (spacerówka ważniejsza) 😊

    Angi90 🫂 Czekamy tutaj na Ciebie.

    Siesiepy, jak dziś są plamienia to jutro będzie czysto. A z tym półmaratonem to spokojnie, Twój organizm musi się zregenerować, później znajdziesz na to siły 😘 dużo biegałaś wcześniej ? 😊

    Jadzia, oby następnym krokiem było wyznaczenie terminu punkcji 😊

    Migotko, czyli się nie ućpałaś 🤣 to raczej labo nie umie w przecinki! A jak się czujesz? Trzymam kciuki za powtórkę 🤞

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 712 1464

    Wysłany: 7 sierpnia, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😘

    Zosia, sama wiesz jak to jest z tym planowaniem, chciałabym zrobić we wrześniu, jak nic nie wypadnie 🤷🏻‍♀️ jak przyjdzie małpa to zrobię badania i umówię się na wizytę kwalifikacyjną 😁

    Karolina następny trip we wrześniu w to samo miejsce 🤭 a na jesień lecimy wygrzać tyłki i zarzuć Dominikańskiej witaminy D 😀

    Angi, tulę Cię za biel 🫂 ale uważam, że to nic nie przesądza i dalej trzymam kciuki 🤞🏻 z jakiegoś powodu kliniki czekają na betę do 10 dpt..może to mały leniuszek 🤔 jak leniuszek to na pewno nie po Tobie 🤪

    Migotka robisz dzisiaj betę?

    Edit. A co do przyłącza prądu. My teraz robiliśmy przyłącze do działki. Bardzo szybko nam to poszło. W kwietniu złożyliśmy wniosek, a w lipcu nam już zrobili. A mieli do przekopania 60 metrów drogi. Straszą, że się czeka 18 miesięcy, a my mamy inne doświadczenie 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia, 09:00

    BuBu90, jo_ana, Paula29 lubią tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 7 sierpnia, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula29 wrote:
    Jo_ana a planujecie prowadzić to "zdalnie"? Tzn. będziecie za granicą i wprowadzacie się jak dom będzie gotowy czy przeprowadzacie się wcześniej żeby nadzorować budowę? 😊 Macie blisko sąsiadów czy tereny zielone? 😊

    KarolinaAnastazja 🤯 sama malujesz pokój? Dajesz radę skakać po drabinie? Uważaj tam na siebie. A pokoik na pewno będzie piękny bo masz talent wnętrzarski 😁 chętnie zobaczę 😊 u nas z wyprawki zostało dużo rzeczy, bo najpierw czytam, przeglądam fora i potem dopiero wyciągamy wnioski. Jest taka oferta i tyle produktów że idzie się w tym pogubić. Kiedyś myślałam że np. gondola jest ważna i chciałam zainwestować a tu się okazuje że można na tym oszczędzić (spacerówka ważniejsza) 😊

    Angi90 🫂 Czekamy tutaj na Ciebie.

    Siesiepy, jak dziś są plamienia to jutro będzie czysto. A z tym półmaratonem to spokojnie, Twój organizm musi się zregenerować, później znajdziesz na to siły 😘 dużo biegałaś wcześniej ? 😊

    Jadzia, oby następnym krokiem było wyznaczenie terminu punkcji 😊

    Migotko, czyli się nie ućpałaś 🤣 to raczej labo nie umie w przecinki! A jak się czujesz? Trzymam kciuki za powtórkę 🤞

    Musi być dwa dni odstępu minimum (a i tak zalecane są 4 dni) od krwawienia i plamienia, więc się wstrzymam. 😁 Nie ucieknie.
    Czy dużo... Amatorsko dla siebie ale rok temu przebieglam bez problemu "w domu dla siebie". Już było niestety po terminie imprezy w alei dębów, chciałam w tym roku i zaczęłam biegać dużo wcześniej biegi, ale wypadły mi dwa miesiące. 🤪 W każdym razie nie będę się szarpać żeby zdążyć, zwłaszcza że mi się wyniki posypały. Nie ma sensu.

    Apropos przyłącza to u nas też 3-4 miesiące to trwało w enerdze. Na jesień w jakimś roku składaliśmy wniosek, a w grudniu już było gotowe jakoś.

    jo_ana, Paula29 lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 987 2670

    Wysłany: 7 sierpnia, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej

    RinTinTin, krew oddana, czekam na wynik bety 😱😵‍💫
    Uuu Dominikana 🥰 zawsze chciałam w jakieś bardziej egzotyczne miejsce, na pewno będzie pięknie.

    Paula29, czuje się dobrze,dziękuję 😊 czasem pobolewa brzuch i plecy na dole, wtedy włącza się panika czy ten ból jest normalny czy już niebezpieczny 😅 zauważyłam,że jak się zmęczę to mam uderzenia gorąca, muszę sobie wtedy usiąść bo oblewają mnie poty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia, 09:12

    RinTinTin, Paula29, Pfry lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10374 14113

    Wysłany: 7 sierpnia, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RinTinTin Puerto Plata czy Punta Cana? My byliśmy w podróży poślubnej w Dominikanie właśnie w Puerto Plata, rajskie wakacje, najlepsze w życiu 😍 kiedyś tam wrócimy na pewno 🥰 byliśmy w listopadzie i pogoda była idealna 😍

    RinTinTin lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 712 1464

    Wysłany: 7 sierpnia, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    RinTinTin Puerto Plata czy Punta Cana? My byliśmy w podróży poślubnej w Dominikanie właśnie w Puerto Plata, rajskie wakacje, najlepsze w życiu 😍 kiedyś tam wrócimy na pewno 🥰 byliśmy w listopadzie i pogoda była idealna 😍

    Puerto Plata, my też w połowie listopada lecimy ♥️😀

    BuBu90, Mart768 lubią tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4576 5046

    Wysłany: 7 sierpnia, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula29 wrote:
    Jo_ana a planujecie prowadzić to "zdalnie"? Tzn. będziecie za granicą i wprowadzacie się jak dom będzie gotowy czy przeprowadzacie się wcześniej żeby nadzorować budowę? 😊 Macie blisko sąsiadów czy tereny zielone? 😊

    Plan jest taki, że wrócimy dopiero gdy wszystko będzie gotowe. Dajemy sobie minimum 5 lat, a ile będzie to się okaże. Obok buduje się jeden dom i stoją jeszcze działki wolne do kupienia, na ten moment nie ma nikogo więcej obok, dopiero w dalszej odległości.

    Paula29 lubi tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4576 5046

    Wysłany: 7 sierpnia, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Siesiepku - trzymam niezmiennie kciuki 🤘 jeśli niedawne poronienie nie jest przeciwwskazaniem do cytologii to leć na badanie ☺️ cieszę się, że już przestajesz krwawić.

    Ej dziołszki, nie śledzę za bardzo wątków miesięcznych - ale czasami obczajam tam statystyki 😅 i lipcowy wątek był jakiś skromny i z wysypem tylko 2 ciąż, a sierpniowy, dopiero się zaczął a już 8 ciąż 😵‍💫 niezła statystyka 😁 oby u nas też ten sierpień był łaskawy 💪

    Ja tam nawet nie zaglądam, nie znam tych ludzi.
    Dziewczyny które pamiętam z przed 4 lat z początków forum i miesięcznych, dawno zaszły, urodziły i jeszcze zdążyły drugie dziecko urodzić lub być w trakcie, więc nie wchodzę nie patrzę, żeby się nie dobijać, zostałyście mi tylko Wy… gdzie wracam i zaglądam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia, 09:42

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • Roszponka Autorytet
    Postów: 470 508

    Wysłany: 7 sierpnia, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Ja tam nawet nie zaglądam, nie znam tych ludzi.
    Dziewczyny które pamiętam z przed 4 lat z początków forum i miesięcznych, dawno zaszły, urodziły i jeszcze zdążyły drugie dziecko urodzić lub być w trakcie, więc nie wchodzę nie patrzę, żeby się nie dobijać, zostałyście mi tylko Wy… gdzie wracam i zaglądam.
    Ogólnie tam gdzie byłyśmy to wymiana o 180 stopni 🙂 nie widzę nikogo, kto byłby dłużej i dalej się udzielał. Nawet AA ucichło. Mnie też dobijają różne posty ale nie reaguję, sama malo pisze. A do 'swiezynek' ani mnie ziębią ani grzeją. Nie utożsamiam się z nimi, niech zachodzą.

    rozalaa lubi tę wiadomość

    starania od 06.2021
    ______________________________
    05.2023 7/9tc💔
    11.2023 6/7tc 💔 cp P
    05.2024 💔 cb
    ______________________________
    MTHFR hetero, PAI hetero
    Niskie APTT
    PCOS, IO
    Niedrożny lewy jajowód
    ❌❌❌
    08.2024🍀🍀🍀🍀
    10.2024?
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 7 sierpnia, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na becie i boreliozie. Beta w cdl przy szpitalu, borelioza w diagnostyce na voucher.
    I słuchajcie, w cdl zero problemu z wkłuciem się.
    W diagnostyce z 20 minut po cdl: prawa ręka (bo z lewej kłuli wcześniej), wbiła się, poleciało trochę, przestało bo "żyła uciekła", grzebie, grzebie, grzebie... Boli jak ch..., ja mdłości dostałam i mgła zawiła mi oczy, ale siedzę twardo i oddycham. Mówi że nie, próbujemy z lewej.
    Wbiła się tam gdzie miałam wenflon, chwilę poleciało i znowu przestało bo żyła uciekła. XD

    Tyle razy byłam w swoim życiu kłuta w obie ręce, nigdy nikt nie miał żadnego problemu z żadną żyłą, jaką wybrał... A tu jakaś nowa, starsza kobitka i problem... :v Bolą mnie ręce i już robią mi się siniaki. Dobrze, że mam maść z arniki.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 987 2670

    Wysłany: 7 sierpnia, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba nic z tego nie będzie 😞
    beta 75.40 mIU/ml, przyrost 57.6%.
    Zbadam jeszcze w piątek, może jakimś cudem odbije, a jak spadnie to odstawie leki.
    Nosz kurwa🤬

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 7 sierpnia, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    U mnie chyba nic z tego nie będzie 😞
    beta 75.40 mIU/ml, przyrost 57.6%.
    Zbadam jeszcze w piątek, może jakimś cudem odbije, a jak spadnie to odstawie leki.
    Nosz kurwa🤬
    To samo labo? Ta sama godzina? Oby ładnie odbiło i nie robiło już takich akcji.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 987 2670

    Wysłany: 7 sierpnia, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    To samo labo? Ta sama godzina? Oby ładnie odbiło i nie robiło już takich akcji.
    Lab ten sam, około 30 minut szybciej niż w poniedziałek.

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 7 sierpnia, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Lab ten sam, około 30 minut szybciej niż w poniedziałek.
    Siedzę i mentalnie kopię w dupę Twojego kropka żeby ruszył swój komórkowy zadek do roboty. 😡

    Mart768, Zosis, Jadzia19 lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 712 1464

    Wysłany: 7 sierpnia, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko, to forum widziało różne historie. Dalej trzymam kciuki 🤞🏻😘🫂

    Mart768 lubi tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
‹‹ 1106 1107 1108 1109 1110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ