Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8520

    Wysłany: 12 lutego 2025, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalka ❤️‍🩹 Przykro mi z powodu straty kociego towarzysza 😥❤️‍🩹

    Lipcowa, trzymajcie się tam, jesteście w najlepszym możliwym miejscu do walki z RSV, Lili ma tlen, zaraz będzie lepiej ✊❤️‍🩹

    Cukruś, o nie 😥❤️‍🩹 Masz w takim razie jakieś plany na ten miesiąc?

    Gattina, gratulacje ❤️ Beta pięknie rośnie 🔥

    Angi, wszystkiego najlepszego z okazji studniówki 🎉

    Emeczka, miałam właśnie pytać jak u Ciebie, mam nadzieję, że niedługo wyjdzie dla Was słońce 🥺

    Siesiepy 🫂

    Zbieram suche liście palm i odpalam ognisko, jak trzeba to znajdę też tutaj jakiegoś wioskowego szamana i odprawimy majańskie modły 🛖🪔

    KarolinaAnastazja, tego pewnie nie chcesz przeczytać, ale u nas regres snu 4 miesiąca skończył się po regresie 8 🤡 To co moon nazywa hardkorem to u nas były dobre noce, takie 5 pobudek i mniej, fatalne były jak po 10 przestawaliśmy liczyć, oczywiście usypianie po godzinie bujając na rękach, drzemki 3x30 minut, każda godzina lub więcej usypiania. Jakoś po 8 miesiącu Ignaś nauczył się sam zasypiać i to w ciągu 10-20 minut, potem stopniowo wydłużył drzemki, standardowo zostało do 5 pobudek na noc. Na 13 miesięcy mieliśmy pierwszą (i do tej pory 1 z dwóch 😂) przespaną noc.

    My już chyba wyszliśmy na prostą, Ignasiowi flora Meksyku ewidentnie nie służy, na szczęście długo, ale dość łagodnie, bo obyło się bez szpitala. Jak ktoś myślał, że z dzieckiem zwalniamy tempo, to napiszę tylko, że w 9 dni zrobiliśmy ponad 2tys kilometrów samochodem 🙈 Teraz kilka dni odpoczynku i plażowania i w niedzielę meldujemy się z Krakowa.

    gattina, Zosis, Mart768, Emka06, Angi90 , Monkai lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 12 lutego 2025, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, myślę o Was. 🍀 Jesteście w szpitalu w Olsztynie? Gdybyście czegoś potrzebowały, dawaj znać. 🥺

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2951 3542

    Wysłany: 12 lutego 2025, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi nie mam planów, jedyny to taki żeby przetrwać.

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • telefon_w_rosole Autorytet
    Postów: 268 620

    Wysłany: 12 lutego 2025, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    No to po roku - prawie 1,5 - chyba mogę nazwać się skamieliną ;)

    To zaczyna się robić irytujące, męczące i smutne.

    AMH 0,54, 37 lat
    Niskie LH i FSH
    Starania od 01.11.2023

    4.08.2025 - transfer naszego jedynego zarodka❄️, po PGT-A, prawidłowego ... czekanie 📆
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 12 lutego 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    telefon_w_rosole wrote:
    Dzień dobry,

    No to po roku - prawie 1,5 - chyba mogę nazwać się skamieliną ;)

    To zaczyna się robić irytujące, męczące i smutne.

    U mnie zaczął się 5 rok starań i końca nie widać…

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • telefon_w_rosole Autorytet
    Postów: 268 620

    Wysłany: 12 lutego 2025, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    U mnie zaczął się 5 rok starań i końca nie widać…

    Współczuję, kochana, mam dla Ciebie dużo ciepła!

    U mnie straszą, że zaraz po wszystkim, bo AMH niskie - tak, w 09.2023 było 0,39, 08.2024 już 0,54, faktycznie spada ;) Ale też faktycznie mam 37 lat, czas nie działa na moją korzyść i to zaczyna stresować.

    AMH 0,54, 37 lat
    Niskie LH i FSH
    Starania od 01.11.2023

    4.08.2025 - transfer naszego jedynego zarodka❄️, po PGT-A, prawidłowego ... czekanie 📆
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7045 5847

    Wysłany: 12 lutego 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    telefon_w_rosole wrote:
    Dzień dobry,

    No to po roku - prawie 1,5 - chyba mogę nazwać się skamieliną ;)

    To zaczyna się robić irytujące, męczące i smutne.

    Kochanie jeszcze Ci daleko do skamieliny :P <3 i owszem, to jest wszystko irytujące, męczące i smutne, bez względu na to ile trwa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2025, 10:44

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 12 lutego 2025, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    U mnie zaczął się 5 rok starań i końca nie widać…
    U mnie gdybym do kupy pozbierała wszystkie okresy starań to już 7 lat ... strasznie męczące.
    Dziewczyny nie poddawajcie się, czasami niektorym po prostu dluzej schodzi, a czasem trzeba szczescie odnalezc gdzie indziej niestety 😞

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • telefon_w_rosole Autorytet
    Postów: 268 620

    Wysłany: 12 lutego 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jestem wkurzona na swoją klinikę, bo w sierpniu było badanie AMH, w październiku kazali zrobić więcej badań i się pospieszyć, a potem pogubili próbki, trzeba było powtarzać i tak czekamy na te badania nadal :/
    Żeby nam nie powiedzieli "uuu, za późno teraz"

    AMH 0,54, 37 lat
    Niskie LH i FSH
    Starania od 01.11.2023

    4.08.2025 - transfer naszego jedynego zarodka❄️, po PGT-A, prawidłowego ... czekanie 📆
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 12 lutego 2025, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    telefon_w_rosole wrote:
    Współczuję, kochana, mam dla Ciebie dużo ciepła!

    U mnie straszą, że zaraz po wszystkim, bo AMH niskie - tak, w 09.2023 było 0,39, 08.2024 już 0,54, faktycznie spada ;) Ale też faktycznie mam 37 lat, czas nie działa na moją korzyść i to zaczyna stresować.

    To prawda te lata upływające i coraz większymi krokami zbliżające do tej magicznej 40stki nie pomagają kompletnie 😔 u mnie amh jest wysokie jak na wiek, ale co z tego jak macica żadnej ciąży utrzymać nie chce.

    telefon_w_rosole lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3831 6068

    Wysłany: 12 lutego 2025, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    telefon_w_rosole wrote:
    No ja jestem wkurzona na swoją klinikę, bo w sierpniu było badanie AMH, w październiku kazali zrobić więcej badań i się pospieszyć, a potem pogubili próbki, trzeba było powtarzać i tak czekamy na te badania nadal :/
    Żeby nam nie powiedzieli "uuu, za późno teraz"

    To co to za klinika, że gubi próbki i czeka się aż 4 miesiące na wyniki🙄 poszukałabym kliniki innej

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3831 6068

    Wysłany: 12 lutego 2025, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Rozalka ❤️‍🩹 Przykro mi z powodu straty kociego towarzysza 😥❤️‍🩹

    Lipcowa, trzymajcie się tam, jesteście w najlepszym możliwym miejscu do walki z RSV, Lili ma tlen, zaraz będzie lepiej ✊❤️‍🩹

    Cukruś, o nie 😥❤️‍🩹 Masz w takim razie jakieś plany na ten miesiąc?

    Gattina, gratulacje ❤️ Beta pięknie rośnie 🔥

    Angi, wszystkiego najlepszego z okazji studniówki 🎉

    Emeczka, miałam właśnie pytać jak u Ciebie, mam nadzieję, że niedługo wyjdzie dla Was słońce 🥺

    Siesiepy 🫂

    Zbieram suche liście palm i odpalam ognisko, jak trzeba to znajdę też tutaj jakiegoś wioskowego szamana i odprawimy majańskie modły 🛖🪔

    KarolinaAnastazja, tego pewnie nie chcesz przeczytać, ale u nas regres snu 4 miesiąca skończył się po regresie 8 🤡 To co moon nazywa hardkorem to u nas były dobre noce, takie 5 pobudek i mniej, fatalne były jak po 10 przestawaliśmy liczyć, oczywiście usypianie po godzinie bujając na rękach, drzemki 3x30 minut, każda godzina lub więcej usypiania. Jakoś po 8 miesiącu Ignaś nauczył się sam zasypiać i to w ciągu 10-20 minut, potem stopniowo wydłużył drzemki, standardowo zostało do 5 pobudek na noc. Na 13 miesięcy mieliśmy pierwszą (i do tej pory 1 z dwóch 😂) przespaną noc.

    My już chyba wyszliśmy na prostą, Ignasiowi flora Meksyku ewidentnie nie służy, na szczęście długo, ale dość łagodnie, bo obyło się bez szpitala. Jak ktoś myślał, że z dzieckiem zwalniamy tempo, to napiszę tylko, że w 9 dni zrobiliśmy ponad 2tys kilometrów samochodem 🙈 Teraz kilka dni odpoczynku i plażowania i w niedzielę meldujemy się z Krakowa.

    Bezzi zaciskam aż szczenkę jak czytałam jak to u Was wyglądało 🙈 na szczęście młody mi sam usypia od kilku tygodni, bez noszenia na rekach I mam nadzieję, że tak zostanie. Nastawiam się bardzo bojowo do walki w tym regresie 😅


    Dużo zdrówka dla Ignasia 😘

    Czekam na fotki 🤗

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3831 6068

    Wysłany: 12 lutego 2025, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart768 wrote:
    Rozala tulę podwójnie 🫂

    Clausix mnie tez sie ten wynik podoba, nie puszczam kciuków 🥰

    Sandra kciuki są! Rozumiem ten stres.

    KarolinaAnastazja chciałabym coś doradzić, ale u nas akurat ten regres sie nie trafil albo go nie zauwazylam…

    Angi jak Twoje uczulenie? Mam nadzieje, ze juz sie lepiej czujesz ^^ wszystkiego dobrego z okazji 100dniówki 🥳🤩🥰

    Bubu a to widze, ze weekend pelen emocji, mimo ze fałszywy alarm :D

    Do nas zawitało pierwsze choróbsko - dzidźka od wczoraj ma gorączkę, ale nie prezentuje innych objawów 🤷🏼‍♀️ poza tym, że jest osłabiona, smutna i marudna :( juz bylismy u lekarza, bardzo mi jej szkoda, chociaz i tak uwazam, ze 9 miesiecy bez chorowania to calkiem niezly wynik.

    Dobrej nocy Dziewczyny! 🌸

    To jest bardzo ładny wynik! I jakie dzidzion już duży 9 miesięcy kiedy to zlecialooo!!

    Poproszę o wskazówki jak tego uniknąć 🤭🤭 i jakaś fotkę aktualizację 🙃😍

    Mart768 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • telefon_w_rosole Autorytet
    Postów: 268 620

    Wysłany: 12 lutego 2025, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    To co to za klinika, że gubi próbki i czeka się aż 4 miesiące na wyniki🙄 poszukałabym kliniki innej

    Właściwie to dwa miesiące, większość badań już mamy, brakuje nam dosłownie jednego, ale tak - jeżeli się będzie przeciągało, to odbierzemy ostatni wynik, wydrukujemy je sobie i pójdziemy z nimi do innej

    KarolinaAnastazja lubi tę wiadomość

    AMH 0,54, 37 lat
    Niskie LH i FSH
    Starania od 01.11.2023

    4.08.2025 - transfer naszego jedynego zarodka❄️, po PGT-A, prawidłowego ... czekanie 📆
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 12 lutego 2025, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny za
    wszystkie ciepłe myśli ❤️ u Nas póki co bez zmian, kończymy 3 dobę i czekamy. Plus taki, że sytuacja nie pogarsza się, minus nie wiemy ile to potrwa..
    Zosis nie, nie jesteśmy w Oln chociaż teraz żałuję, że nie pojechaliśmy do dziecięcego prosto ale wtedy liczył się czas.

    Czytam na bieżąco ale nie mam jak odnieść się do wszystkich,wybaczcie.

    Sandra świetnie, że maluszek zdrowo rośnie 🍀.
    Angi już mniej niż 100 dni! Kiedy to zleciało? 😊
    Bezzi czekam na foty, podeślij trochę słonka 😊

    SandraH.97, Mart768, Beezi, Angi90 , KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • telefon_w_rosole Autorytet
    Postów: 268 620

    Wysłany: 12 lutego 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sytuacja jest taka, że morfologia u starego nieciekawa, testosteron też niezbyt wysoki. U mnie słabe AMH, ale dobre FSH i niskie LH. Ja lat 37, on 31. Gdyby było na odwrót, może miałabym mniejszy stres. A tak to zegar tyka.
    Siedzący tryb życia, z którym trudno nam zerwać nie pomaga... ale rzuciliśmy palenie rok temu. Udało mi się trochę zbić BMI, ale nadal działam.

    Stary generalnie nie naciska na dzieci. Ba, sam powiedział, że jemu wszystko jedno czy będzie, czy nie będzie, ale wie, że mi zależy, dlatego wspiera, dlatego podejmuje rękawicę i odpowiedzialność. Teściowie mówią, że nieważne, czy będzie czy nie będzie, będą wspierać i kochać. Moich rodziców na świecie już nie ma.

    Więc jest bez presji otoczenia. Niby wiem, że nic nikomu nie muszę udowadniać.

    AMH 0,54, 37 lat
    Niskie LH i FSH
    Starania od 01.11.2023

    4.08.2025 - transfer naszego jedynego zarodka❄️, po PGT-A, prawidłowego ... czekanie 📆
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2042 3913

    Wysłany: 12 lutego 2025, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa caly czas trzymam kciuki, aby malutka wyszła z tego szybko i bez żadnych komplikacji ❤️

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 673 1611

    Wysłany: 12 lutego 2025, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki - miałam nadzieję na jakieś dobre wieści, ale u mnie bladoróżowe plamienie na zmianę z brązowym się dziś pojawiło także 🐒 za rogiem 🥺

    Sandra cieszę się, że z orzeszkiem wszystko okej. ❤️

    Lipcowa dużo zdrówka dla malutkiej.

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2025, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoś ma do odsprzedania Progesterone Besins 100 lub 200? Dr Jarosz mi wypisała 30 tabletek do brania 3x1 i myślałam, że normalnie jak się uda lub nie to na konsultacji mi to przedłuży. A teraz się zorientowałam, że to przecież starczy na 10 dni - 5 dni przed transferem i 5 dni po. Więc nie zdążę i skończy mi się zanim będę miała z nią konsultacje. Najpierw robię poszukiwania tu a potem ewentualnie będę próbowała na e-receptach. 😏

  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2042 3913

    Wysłany: 12 lutego 2025, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora13 wrote:
    Dziewczynki - miałam nadzieję na jakieś dobre wieści, ale u mnie bladoróżowe plamienie na zmianę z brązowym się dziś pojawiło także 🐒 za rogiem 🥺

    Sandra cieszę się, że z orzeszkiem wszystko okej. ❤️

    Lipcowa dużo zdrówka dla malutkiej.

    Lubię za odnośnik do Naszego Orzeszka 😊

    A nie lubię za plamienia...ale jeszcze trzymam kciuki 😊

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
‹‹ 1467 1468 1469 1470 1471 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ