Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka ale to pysznie wygląda 😍

    Krew na proga upuszczona 😁 dzisiaj chwila prawdy jeśli chodzi o moją owu 😅

    Dziękuje za wszystkie rady dziewczyny 😘 zrobimy badanko ze wszystkimi posiewami 😊

    Kropka ładnie się tam jaja rozpychają 😍

    Emka06, kropka27, Angi90 , Rica, Lipcowa lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie to wszystko w punkt ostatnio 🥺
    Screenshot-20230824-095037-Instagram.jpg
    foto jpg

    kropka27, KarolinaAnastazja, Zosis, nick nieaktualny, Angi90 , Marteczka92, RinTinTin, rozalaa, Rica, Marti27, SandraH.97, Lipcowa lubią tę wiadomość

  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8520

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, ale bym zjadła takie śniadanie 🤤

    Rozala, pamiętam o Twoim progu, myślę, że jednak owu była i będzie piękny 🤞

    Zosis, powiem, że będzie Geralt z Krakowa 😂 Młodzi lekarze zazwyczaj są dociekliwi i mają świeżą wiedzę, więc mam nadzieję, że wizyta będzie owocna. ✊

    Kropka, to jajka muszą pięknie rosnąć 🤞

    Lipcowa, proszę bez stresu, wszystko będzie dobrze ✊❤️

    Paprota9418, Amunicja, Emka06, Rica, Lipcowa lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1724 3030

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis trening jak trening był okej :) ale moje plecy stwierdziły ze one dziękują za składanie się w takie „figury”… wczoraj wieczór był ciężki ale dziś już bólowo okej a jaka satysfakcja jest :)

    Emka jakie piękne śniadanko❤️ smacznego !
    Aaa ja dzisiaj taka głodna.. 🙁

    Beezi podoba mi się ten pomysł z Geraltem! :)

    Nie znam się na infekcjach itp bo chyba nigdy w życiu nie miałam :0
    My też musimy machnąć mężowi wymazy, ale poczekamy co powie lekarz w październiku..

    Trzymam mocno kciuki za wszystkie wizyty i badanka 🤞🤞🤞❤️

    Emka06 lubi tę wiadomość

    👩👨‍🦱 30 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stary już załatwił sprawę 😅 Udało się wejść szybciej. Cytolab zmienił lokalizację i Stary nie jest zadowolony, poprzednia mu bardziej pasowała 😅 Zaparkować ciężko, a w środku wszystko było słychać za ścianą 🙈
    Teraz już wszystkie moje myśli lecą w Waszą stronę🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    rozalaa, Angi90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, to kurnik pełny 🥚😊

    Za mną trzeci 💉 💪 z nie wiem ilu 🤣

    Buźka dziś już lepiej, troszkę mam obolałą brodę, delikatnie opuchniętą ale nie jest źle 😁

    Angi90 , Lipcowa lubią tę wiadomość

  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka oczywiście za Ciebie tez możecie kciuki 🤞🏻

    Emka super śniadanko, takie w moim stylu 🤤
    Długo coś te wyniki AMH, w Bocianie wynik jest po godzinie 🤔

    Bezzi kciuki za wizytę 🤞🏻 daj znac po 🥰

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi powodzenia na wizycie! Dawaj znaka 😉 ja cicho siedzę ale podglądam 😜

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • Weronka Autorytet
    Postów: 939 2090

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, wpadam do Was z marszu, ale Was jest tu po prostu dużo i jesteście doświadczone.

    Jestem w trakcie poronienia, jeśli tak to można określić. Końcówka 6 tygodnia. W poniedziałek zaczęłam krwawić i zgłosiliśmy się na SOR, na usg nic nie było widać, beta 334 - tendencja prawdopodobnie była już spadkowa. Wczoraj powtórzyłam betę - 132, więc wszystko jasne, ALE dzisiaj kontaktowaliśmy się z lekarzem żeby potwierdzić wizytę kontrolną, która miała być jutro. Lekarz zapytał czy krwawię - a krwawię i w odpowiedzi dowiedzieliśmy się, że mam jechać do szpitala na łyżeczkowanie i że możemy poczekać do jutrzejszej wizyty i przyjść, ale on i tak przekieruje nas do szpitala.

    Czy to jest konieczne? Dlaczego nie daje mi szansy oczyszczenia się samej? Nawet mnie nie badał. Chciałam iść na kontrolę i zapomnieć, a w tym momencie jestem przerażona wizją łyżeczkowania. 😥😥😥😥

    👩🏻 29 | 👨🏻 30
    _______________________________________
    ➡️ Starania o pierwszą ciążę od 09/2021
    ❌Niedoczynność tarczycy
    ❌ Gruczolak przysadki mózgu, hiperprolaktynemia
    _______________________________________
    📆 01/2023 ➡️ Start leczenia w klinice
    📆 03/2023 ➡️ Niedrożność prawego jajowodu ❌
    📆 08/2023 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 8 tc 💔
    📆 12/2023 ➡️ Laparoskopia, udrożnienie jajowodu ✅
    📆 04/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 6 tc 💔
    📆 05/2024 ➡️ Ciąża biochemiczna 💔
    📆 07/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 7 tc 💔
    📆 10/2024 ➡️ Dwie kreseczki (10.10)… 🤞🏻
    📆 10/2024 ➡️ Konsultacja u doktora P. Mamy nadzieję 🩷💙🩷
    📆 01/2025 ➡️ 164 g zdrowego chłopca, zostań 🥹 💙💙💙

    2025 r. będzie Nasz. 💙
    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka, z mojej wiedzy (może się mylę), jeśli doszło do poronienia samoistnego i wszystko się oczyści to nie ma potrzeby zabiegu. Co innego, gdyby okazało się, że ciąża się zatrzymała i poronienie się nie rozpoczęło, albo gdybyś nie oczyściła się całkowicie, ale to będzie możliwe do stwierdzenia w późniejszym czasie. Na razie bym się wstrzymała ze szpitalem, chyba, że coś Cię niepokoi. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Trzymaj się.

    Weronka lubi tę wiadomość

  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, musiałaś o tej tabeli pisać? 🤣 Ja jestem wariatem tabelkowym, ale o tabeli do lekarza nie pomyślałam aż do przeczytania Twojego wpisu i... Właśnie taką przygotowałam. 🙈 Taaak, nie dość, że zrobiłam właśnie tabelę do lekarza to jeszcze w godzinach pracy. 🙈 Ale... Deklaruję! Uwaga! Jeżeli to IUI wyjdzie to dzisiejszą dniówkę wpłacę na jakąś fundację, zajmującą się niepłodnością. :)

    Emka06, rozalaa, Amunicja, Beezi, Paprota9418, kropka27, Marti27, Angi90 , Lipcowa, Niaha lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka, ja niestety nie pomogę, ale to co pisze Emka brzmi logicznie.
    Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Wysyłam dużo siły i ciepłych myśli w Twoją stronę.

    Weronka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka mi się wydaje, że skoro na usg nie było zarodka to mówimy o ciąży biochemicznej, skoro krwawisz, a Beta spada to znaczy, że sama się oczyszczasz.
    Trzymaj się ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2023, 11:44

    Weronka lubi tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5845

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka wrote:
    Dziewczyny przepraszam, wpadam do Was z marszu, ale Was jest tu po prostu dużo i jesteście doświadczone.

    Jestem w trakcie poronienia, jeśli tak to można określić. Końcówka 6 tygodnia. W poniedziałek zaczęłam krwawić i zgłosiliśmy się na SOR, na usg nic nie było widać, beta 334 - tendencja prawdopodobnie była już spadkowa. Wczoraj powtórzyłam betę - 132, więc wszystko jasne, ALE dzisiaj kontaktowaliśmy się z lekarzem żeby potwierdzić wizytę kontrolną, która miała być jutro. Lekarz zapytał czy krwawię - a krwawię i w odpowiedzi dowiedzieliśmy się, że mam jechać do szpitala na łyżeczkowanie i że możemy poczekać do jutrzejszej wizyty i przyjść, ale on i tak przekieruje nas do szpitala.

    Czy to jest konieczne? Dlaczego nie daje mi szansy oczyszczenia się samej? Nawet mnie nie badał. Chciałam iść na kontrolę i zapomnieć, a w tym momencie jestem przerażona wizją łyżeczkowania. 😥😥😥😥

    Jestem po dwóch poronieniach, pierwsze samoistne w 6 tyg. Jeżeli się oczyszczasz, a beta spada, nie ma potrzeby łyżeczkowania. Wystarczy kontrola bety do wartości poniżej 5, a po ustaniu krwawienia usg, żeby zobaczyć czy wszystko się oczyściło.
    Nawet przy poronieniu zatrzymanym (9 tydz.) nie miałam łyżeczkowania, podali mi jedynie leki poronne i sama się oczyściłam.
    Zmień lekarza, bo jeżeli bez badania mówi takie bzdury, to coś jest nie tak ;)

    Weronka lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RinTinTin wrote:
    Emka super śniadanko, takie w moim stylu 🤤
    Długo coś te wyniki AMH, w Bocianie wynik jest po godzinie 🤔
    Też się zdziwiłam 🙈

  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka przykro mi 💔😥 Kontroluj betę czy na pewno spada. Odstaw wszystkie leki i czekaj aż samo się oczyści. Poszukaj innego lekarza. U mnie w przy wyższej becie jak zaczęło się krwawienie to zarówno na SOR jak i prywatnie dwóch lekarzy mówiło że nie ma sensu łyżeczkować, ale to było po zrobieniu usg i ocenie czy w macicy widac cos niepokojącego. A rzucanie takiej diagnozy przez telefon bez usg wydaje mi się conajmniej dziwne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2023, 11:53

    Clausix, Beezi, Weronka, Angi90 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8520

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasożyt waży już ponad 400g (kiedy?! 🤯 Przecież dopiero co się marzec skończył i miałam mieć histero 🤯), w badaniu wszystko w porządku.

    Pozdrawiamy wszystkie dinusiowe ciotki i przesyłamy wiruski 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    IMG-20230824-115256.jpg

    nick nieaktualny, Mart768, Zosis, Nataliii, Clausix, Emka06, Rica, rozalaa, Marti27, RinTinTin, Paprota9418, Amunicja, KarolinaAnastazja, Bambi92, ChocoMonster, SandraH.97, Marteczka92, Angi90 , Incognitka, moonflower, Lipcowa, Kil, Niaha lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka przechodziłam przez to w maju na początku 7 tygodnia. Na USG było widać pęcherzyk, ale za mały w stosunku do terminu. Zalecenie było, że jeżeli w ciągu 2 dni nie pojawi się u mnie krwawienie to wtedy dopiero do szpitala. Jeśli krwawienie się pojawi to tydzień później miałam tylko pójść do gina na kontrolne USG + dla pewności beta. Skonsultuj się może z innym lekarzem i niech zrobi Ci badanie, a dopiero później zleca szpitale. Trzymaj się Kochana.

    Weronka lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka bardzo mi przykro, rozsądek podpowiadałby mi żeby skonsultować się z innym lekarzem. Trzymaj się!

    Beezi, piękny ten Twój pasożyt ❤️

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, jaaaaaki przystojniak! 🥺🥺🥺
    I najważniejsze, że wszystko w porządku. 🥺
    Przytulam Was mocno i łapię wiruski. W sam raz na dzisiejszą wizytę pod IUI. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2023, 12:27

    Beezi lubi tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ