X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10462 14213

    Wysłany: 24 maja, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są już listy klinik zakwalifikowanych do rządowego programu i na szczęście Angelius jest 😁 ufff, trzeciego wizyta kwalifikująca 🥰

    Emka06, KarolinaAnastazja, Marti27, Anka96, RinTinTin, Mart768, Cukruś, Lipcowa, Angi90 , Zosis, Paula29, siesiepy, migotka_, Lola93 lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3 dojrzałe 🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27->16.06 263,26-> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹24.09 18+6 300 g modela 💙
    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2966 5580

    Wysłany: 24 maja, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala, my lecimy na grilla, choć szczerze powiedziawszy wolałabym odpocząć 😅 *i teraz wjeżdżasz Ty* "A co to odpoczynek?" 🤣
    A jakie plany u Was na weekend?

    Marti, poprawione 😁 Trzymam kciuki za serduszko Bąbla🤞🏻❤️

    Zosis, ja czuję się bardzo dobrze 😊 A na jakim etapie teraz jesteście z budową?

    Marti27, Zosis lubią tę wiadomość

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10462 14213

    Wysłany: 24 maja, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti27 wrote:
    Migotka No gdyby wstawili Twoje zdjęcie na stronę to w moment wszystkie sukienki sprzedałyby się 🥰 cudownie w niej wyglądasz 🤤

    Jo_anna tak mi przykro że nie udało się za pierwszym razem 😔 dobrze że masz plan na dalsze działania 🍀

    Paula, KarolinaAnastazja piękne brzuszki 🥰 niech maluchy zdrowo rosną ❤️

    Angi No myślałam że po komunii zwolnisz a Ty tylko rozpęd brałaś 🤭 póki co kamienie nie dokuczają?
    Poza tym pięknie wyglądałyście z Nadusią a dekoracje wyszły mega 😍

    Rozala a to delikatny ból czy mocny który nie daje funkcjonować? 🤔
    Mnie bolało tylko w dzień wyrwania ale ja usuwałam tylko jedną ósemkę 😌

    Siesiepku torbiel zniknęła, można działać 😁

    Cukruś samowolka czasem wskazana jak czujesz taką potrzebę. Powodzenia z zaliczeniami ✊️

    Emka poprawione było wczoraj? 😁 Dobrze ze podchodzisz do tego z chłodną głowa 🤓

    We wtorek prosiłabym o kciuki za echo serca Bąbla. Musimy sprawdzić czy wszystko w porządku bo tętno dalej szaleje 😪
    Oczywiście, kciuki we wtorek będą zaciśnięte 🤞

    Marti27 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3 dojrzałe 🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27->16.06 263,26-> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹24.09 18+6 300 g modela 💙
    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3037 7486

    Wysłany: 24 maja, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Jo_ana, tak bardzo mi przykro 😔 Przytulam Cię mocno 🫂 ❤️‍🩹 Odpocznij i idziemy razem z Tobą po drugą ❄️🍀

    Paula, KarolinaAnastazja wyglądacie przepięknie 🥰❤️

    Migotka, petardo!🤩 Modelki potrzebuję 😅 czemuś Ty tak daleko 🫢 Przepięknie wyglądasz, ta sukienka jest dla Ciebie, i ten kolor i opalenizny🤤🔥🔥🔥

    Siesiepy, super, że się wchłonęło! I nie będzie Cię stopować, cieszę się!❤️

    Cukruś, powodzenia z zaliczeniami, trzymam kciuki 🤞🏼🤞🏼 Ja mogę pochwalić się mamą - zdała egzamin państwowy na specjalizację, a w tym tygodniu broni magisterkę. Duma!🥰 Chociaż to może ja powinnam studiować🤣a nie ona w wieku 56 lat 🫢

    Marti, będą kciuki ✊🏼 już rozgrzewam!🍀

    Zosis, trzymaj się tam! Już niedługo 🫂 Zobaczysz jeszcze będziesz dobrze wspominać ten czas 😘
    No jakbyśmy razem z Rozalaa trafiły na jeden oddział to na pewno byśmy się nie nudziły🤣🤣

    Przeżyłam wczoraj. Nadi zadowolona, a to najważniejsze, więcej nie skomentuję. Zamiast kamieniami na powrocie sypałam kurw@mi🤬 serio, chcę zapomnieć.

    Od wczoraj mam wynik, szybko... AMH spadło na 1,9, trochę sporo 🫤https://ibb.co/qDFQPy4
    Ale w obecnej sytuacji nie będę się tym przejmować, starzeję się, mam dużo stresu i tyle.
    Mąż pojechał na badanie nasienia, spóźnił się pół godziny, mam nadzieję, że w ogóle zrobi, nic nie pisze i nie dzwoni, więc raczej ok. Wyniki będą dziś popołudniu.
    Czuję się dobrze, bez zmian, dziękuję dziewczyny 😘 dostałam od doktora jakiś bloker na pracę pęcherza🤔 że coś tam ułatwi do zabiegu. Tylko nie do końca wiem co, bo w ulotce opisany tylko facet 😅

    Bambi, wysyłam priv 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 11:21

    Marti27, Cukruś, Zosis, Paula29, siesiepy, KarolinaAnastazja, rozalaa, migotka_ lubią tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀▫️7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38▫️9 dpt betaHCG 70,43▫️11 dpt betaHCG 162 prog 18,09▫️14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01▫️21 dpt 5t5d GS 0,93 cm + YS🍀
    24 dpt 6t1d CRL 0,47 cm + ❤️ 174 bpm
    🆘 krwiak podkosmówkowy 35 mm

    5.10 ostatnia wizyta w KLN⏳
    8.10 wizyta u prowadzącego ⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4769 5921

    Wysłany: 24 maja, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Są już listy klinik zakwalifikowanych do rządowego programu i na szczęście Angelius jest 😁 ufff, trzeciego wizyta kwalifikująca 🥰

    Ooo gdzie wrzucisz link ?

    Edit: Już mam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 12:58

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2305 2396

    Wysłany: 24 maja, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi z tego co się doedukowałam to nadal dobry wynik AMH, nie masz co się przejmować 😊
    Dawaj znaka odnośnie wyników męża

    I gratulacje dla mamy! Będę trzymać kciuki za jej obrone magisterki! ✊️
    Nasze mamy bardzo podobne moja za rok będzie bronić magistra (kolejnego z resztą 🫣) a później też chcę robić specjalizacje. Zdolne te nasze mamuśki 😁 zdolne i ambitne pielęgniary 😁❤️

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 19cs
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3111 8203

    Wysłany: 24 maja, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dinki 🥰

    Migotka co za sztos 😯🤩😍
    Wyglądasz przepięknie - ta kiecka jest wręcz stworzona dla Ciebie! Stary na weselu pewnie pęknie z dumy 😁

    KarolinaAnastazja, Paula piękne brzuszki 😍🥰
    Rośnijcie zdrowo 😍🥰

    Emka masz rację - często te "grubsze" procedury są wyolbrzymiane w głowie, a gdy przychodzi co do czego to okazuje się, że nie taki diabeł straszny 😉 też nie lubię statystyk ale kciuki zaciskam z całych sił 🤞🏻🤞🏻

    Marti kciuki na pokładzie 🤞🏻🍀
    Oby wizyta przebiegła po Waszej myśli 🍀

    Zosis no cóż hormony robią swoje 😅 staraj się Starego nie zabic, bo serio przyda się chłop za kilka miesięcy 😅🤭🙃

    Angi mam nadzieję, że znajdziesz czas na odpoczynek, a te przykre / wkurzające sprawy odejdą w zapomnienie ❤️

    BuBu wizyta już niedługo - powodzenia 🍀

    Jo_ana przytulam mocno 😘
    Jeszcze wiele szans na horyzoncie - czeka tam na Was złote jajo 🍀❤️

    Beezi jak tam odpoczynek z Bąblem? 🙃

    Nasz weekend zapowiada się aktywnie - jutro jedziemy na komunię, w niedzielę robimy objazdowke z okazji dnia Mamy - jedziemy do teściowiej, a później do mojej mamy 😉

    Angi90 , Emka06, Paula29, Marti27 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • StaraczkaMaj2022 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 24 maja, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, znalazłam fajny profil na temat starań i niepłodności, zerknijcie a może też Wam się przyda

    https://www.instagram.com/reel/C7PEaioCz_-/?utm_source=ig_web_button_share_sheet&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3037 7486

    Wysłany: 24 maja, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Są już listy klinik zakwalifikowanych do rządowego programu i na szczęście Angelius jest 😁 ufff, trzeciego wizyta kwalifikująca 🥰
    Ostatni plik na dole
    https://www.gov.pl/web/zdrowie/konkurs-ofert-na-wybor-realizatorow-programu-polityki-zdrowotnej-pn-leczenie-nieplodnosci-obejmujace-procedury-medycznie-wspomaganej-prokreacji-w-tym-zaplodnienie-pozaustrojowe-prowadzone-w-osrodku-medycznie-wspomaganej-prokreacji-na-lata-2024-2029

    Frutellka , Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀▫️7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38▫️9 dpt betaHCG 70,43▫️11 dpt betaHCG 162 prog 18,09▫️14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01▫️21 dpt 5t5d GS 0,93 cm + YS🍀
    24 dpt 6t1d CRL 0,47 cm + ❤️ 174 bpm
    🆘 krwiak podkosmówkowy 35 mm

    5.10 ostatnia wizyta w KLN⏳
    8.10 wizyta u prowadzącego ⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
    preg.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 24 maja, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, jesteśmy na takim etapie, że Stary to cały rozentuzjazmowany zamieszkałby z początkiem czerwca, bo będzie pokój na dole "na gotowo" (bez koloru ścian), łazienkę ogarnie w weekend, zostanie położenie płytek, więc pewnie do końca miesiąca, może pierwszego tygodnia czerwca będzie, bo plytki przyjadą jakoś na dniach. I to tyle. Na kuchnię jeszcze czekamy. Gres na dole nie położony, leży i czeka na swój czas. Coś tam jeszcze do porodu podgoni, ale... No to wciąż nie będzie TO, o czym marzyłabym, żeby wprowadzić się z dzieckiem. 🙈

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2966 5580

    Wysłany: 24 maja, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Emka, jesteśmy na takim etapie, że Stary to cały rozentuzjazmowany zamieszkałby z początkiem czerwca, bo będzie pokój na dole "na gotowo" (bez koloru ścian), łazienkę ogarnie w weekend, zostanie położenie płytek, więc pewnie do końca miesiąca, może pierwszego tygodnia czerwca będzie, bo plytki przyjadą jakoś na dniach. I to tyle. Na kuchnię jeszcze czekamy. Gres na dole nie położony, leży i czeka na swój czas. Coś tam jeszcze do porodu podgoni, ale... No to wciąż nie będzie TO, o czym marzyłabym, żeby wprowadzić się z dzieckiem. 🙈
    Może teraz nie jest to spełnienie marzeń, ale wspomnienia będziecie mieli fajne 😄 Powoli do przodu, wszystko się ogarnie 💪

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 24 maja, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Może teraz nie jest to spełnienie marzeń, ale wspomnienia będziecie mieli fajne 😄 Powoli do przodu, wszystko się ogarnie 💪

    Mówisz jak moja Przyjaciółka wczoraj, jak zaczelam narzekac na Starego. 😅 A ja się chyba zaczęłam bać przeprowadzki na takie warunki spartańskie jednak z noworodkiem.... 🙈 Chyba jakaś matczyna paranoja mi się zaczyna włączać....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 13:17

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2966 5580

    Wysłany: 24 maja, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Ostatni plik na dole
    https://www.gov.pl/web/zdrowie/konkurs-ofert-na-wybor-realizatorow-programu-polityki-zdrowotnej-pn-leczenie-nieplodnosci-obejmujace-procedury-medycznie-wspomaganej-prokreacji-w-tym-zaplodnienie-pozaustrojowe-prowadzone-w-osrodku-medycznie-wspomaganej-prokreacji-na-lata-2024-2029
    Super! Angelius dostał chyba najwyższą kwotę, więc jest szansa, że jak w listopadzie przystąpimy to coś dla nas zostanie 😅

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2966 5580

    Wysłany: 24 maja, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Mówisz jak moja Przyjaciółka wczoraj, jak zaczelam narzekac na Starego. 😅 A ja się chyba zaczęłam bać przeprowadzki na takie warunki spartańskie jednak z noworodkiem.... 🙈 Chyba jakaś matczyna paranoja mi się zaczyna włączać....
    Rozumiem, że chcesz dla maleństwa jak najlepsze warunki, to normalne 🤍 Stary na pewno zrobi co w jego mocy, aby to nie były spartańskie warunki. A dziecku wystarczy Twoja bliskość 🤍

    Zosis lubi tę wiadomość

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 563 1139

    Wysłany: 24 maja, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa😘

    Jo_ana przykro mi🫂 niech to będzie już przeszłością. Fizjo z powodu bólu pleców czy urogin?

    Białeek właśnie mi się przypomniało że miałaś problemy z plecami, jak tam u Ciebie? Nie dokuczają Ci ?

    Emka06 kiedy dr kazała zrobić betę? I jak tam wspomnienia z cyklu? Popracowaliscie nad nimi wczoraj? 😁

    KarolinaAnastazja piękny brzusio i piękny uśmiech❤️ sukienka z mohito😊

    Siesiepy co to za nawał pracy? W rozalę się bawisz? 😁

    Rozalaa moje plany na sobotę są przeprowadzkowe, a w niedzielę odwiedzamy Mamy.

    Angi aż jestem ciekawa skąd ten wkurw🫢 kciuki za wyniki Starego! A AMH nawet jeśli spadło to masz bardzo dobre. Proszę się nie dołować 😘

    Bubu90 cieszę się że AP otrzyma to dofinansowanie. A jak się masz? Czy Ty bierzesz teraz jakieś leki i suple i masz zrobić jakieś kontrolne badania? 🤔

    Migotko jesteś rakietą! Jestem hetero ale ciężko się oderwać od tego zdjęcia, ale nóżka! 😁

    Lipcowa, czy to Wasz pierwszy taki zabiegany weekend z Lili? Daj znać jak było 😘

    Cukruś nic dziwnego że zapominasz o aptece skoro masz tyle na głowie. I jeszcze to gwałcenie strony z wynikami. Daj znać jak przyjdą!

    U Was też tak leje i jest burzowo?

    Lipcowa, migotka_, Angi90 lubią tę wiadomość

  • Roszponka Autorytet
    Postów: 474 510

    Wysłany: 24 maja, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, widzę też moja placówkę. Chyba po histero trzeba będzie podejść do tematu, przemyśleć i podjąć jakieś kroki co dalej🤔 dziś byłam u internisty z jakąś pierdoła, w systemie widać ostatnia betę i babka do mnie, że o pani w ciąży. Ja mówię że noo juz nie. A ona po pogadaniu, sprawdzeniu po co przyszłam mówi żebym wyjechala z mężem na urlop, że się uda jak głową odpocznie. Juz nie skomentowałam ale trochę smiechlam a trochę się zdziwiłam, że niby lekarz a takie bez sensu podejście...
    Wy to dziewczyny laski jesteście🤩 mamy wesele w lipcu i sama zastanawiam się co założyć.
    Co do mieszkania przy remoncie, to mój mąż by nie zamieszkał dopóki nie byłoby wszystko zrobione🤷🏻‍♀️ mi nie przeszkadza brak mebli ale wiadomo, , noworodkiem zupełnie inaczej się na to patrzy.

    starania od 06.2021
    ______________________________
    05.2023 7/9tc💔
    11.2023 6/7tc 💔 cp P
    05.2024 💔 cb
    ______________________________
    MTHFR hetero, PAI hetero
    Niskie APTT
    PCOS, IO
    Niedrożny lewy jajowód
    ❌❌❌
    08.2024🍀🍀🍀🍀
    10.2024?
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 563 1139

    Wysłany: 24 maja, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszponka od lekarza taki tekst, mało tego od kobiety... Nawet jeśli nie jest ginekologiem to jako lekarz powinna ogarniać temat niepłodności i że nie leczy się jej wyjazdami na urlop 🫠
    Co do kiecek - kiedyś udało mi się parę celnych strzałów kupić w CandyTM. Może coś znajdziesz 😊

  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2305 2396

    Wysłany: 24 maja, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis stary na bank zrobi dla Was wszystko co będzie wstanie <3 wiem, że takie warunki to nie jest spełnienie marzeń, ale pomyśl sobie, że tego chcesz bo przecież chcesz jak najszybciej wprowadzić się na swoje <3 ja Was bardzo podziwiam, ale podziwiam też Ciebie, że jeszcze stary żyje 🤣🤣
    My jak wykańczaliśmy mieszkanie to o mało się nie pozabijaliśmy 🤣🤣 Z resztą tez wprowadziliśmy się do mieszkania jak tylko kuchnia i łazienka były zrobione, spaliśmy w salonie na starym łóżku i powoli wykańczaliśmy wszystko, ale będąc już na swoim <3

    Paula u nas szaro buro i ponuro, jesteśmy w strefie zagrożenia burzami dzisiaj. Mimo że burza to nic dobrego to ja uwielbiam, tym bardziej jak jestem cały dzień w dresie i nosem w książkach.

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 19cs
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2599 5672

    Wysłany: 24 maja, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Paula❤️ dziękuję, że pytasz i pamiętasz! Haha
    Z plecami było już dobrze, ale ostatni tydzień to jazda bez trzymanki🤷🏽‍♀️ wyszłam tylko do lekarza we wtorek, a później nie mogłam stanąć na nogę, bo ból promieniował do pośladka 😕
    Mam umówioną wizytę u Fizjo i ortopedy, może coś uda się zdziałać🥲🙏🏽
    Generalnie to staram się nie przeciążać, ale chyba wszystkie te więzadła się rozluźniają i znowu powoduje to jakiś ucisk

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 02.04- 843 🥹 prog: 12.1❗️
    🍼 04.04- 2611☀️prog: 9.8❗️
    🍼 05.04- pęcherzyk ciążowy🍍
    🍼 12.04- piękniusi zarodek 🪺
    🍼 03.05- 2cm smerfa👶🏼❤️
    🍼 21.05- mały wielki człowiek🤰🏽
    NIFTY: Zdrowy Chłopczyk🩵💙
    🍼 28.06- obrażony Niko😂
    🍼24.07-431g szczęścia🐻 📍🇵🇱
    🍼12.08- wizyta 🥰


    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2305 2396

    Wysłany: 24 maja, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze wizyty kwalifikacyjne w czerwcu, ale wiem, że to "niestety" tylko formalność.
    Ja też zaczęłam ostatnio o tym myśleć i chyba podjęliśmy decyzję, że jeżeli nie uda się do końca roku to od stycznia uderzymy z IVF. W grudniu wybije nam rok w klinice więc nie będę musiała zbierać dokumentacji od poprzedniego gina żeby udowodnić rok dokumentacji medycznej.
    No chyba, że mój lekarz zadecyduje wcześniej, ale wątpię

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 19cs
‹‹ 912 913 914 915 916 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ