X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TYŁOZGIĘCIE A BADANIE SZYJKI
Odpowiedz

TYŁOZGIĘCIE A BADANIE SZYJKI

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 8 listopada 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, możecie mi powiedzieć jak się ma tyłozgięcie do badania szyjki? Uczę się ustalać termin owulki, więc zaczęłam sprawdzać szyjkę (na razie tylko ją poznaję), ale mam wrażenie, że mega trudno się do niej dostać :(
    Macie jakieś doświadczenia z tym związane?

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • agamemnon Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 8 listopada 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tyłozgięcie (nigdy lekarz mi o tym nie mówił, dowiedziałam się na ostatniej wizycie ginekologicznej) i z moją szyjką problemu nie mam, czuje ją doskonale w każdej fazie cyklu.

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 8 listopada 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję agamemnon :* A tyłozgięcie ma Twoim zdaniem wpływ na staranka? Może masz jakieś wskazówki od gina?

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 8 listopada 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam tyłozgięcie i nigdy nie miałam problemu z wyczuciem szyjki (poza tymi momentami cyklu, gdzie była położona bardzo wysoko).

    Co do starań - bez problemów, pierwsza ciąża w 3cim cyklu (poronienie samoistne, ale bynajmniej nie z powodu tyłozgięcia), kolejna (tj. obecna) w 2gim cyklu, wszystko jest w porządku.

    Lekarz nie wspominał nic nigdy o jakimkolwiek możliwym problemie z zajściem w ciążę przez moje tyłozgięcie, a jedynie o tym, że późno mi będzie brzuch widać :).

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 9 listopada 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika dziękuję :D W takim razie nie będę się przejmować ;)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • yojiona Przyjaciółka
    Postów: 63 28

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja także mam tylozgiecie i też mam problem w wyczuciu szyjki, ale powodem jest ze dopiero zaczynam więc ciezko szukać na slepo;))

    9ltfxzdvgzik0s92.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana,ja też mam tyłozgięcie. Przy badaniu szyjki ono nie przeszkadza,tak samo jak i w zajściu w ciążę.Chociaż wtedy lepsza jest pozycja od tyłu ;) No a ogólnie przez tyłozgięciu - przy porodzie szyjka bardziej boli i położne musiały mi ją masować,aby się naprostowywała - myślałam że je pogryzę :/
    Mam dwójkę dzieci,teraz trzecie w drodze - zatem nie ma problemu z zajściem ;)
    Buziaki <3

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 11 listopada 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb dziękuję :D Z dwójką dzieci i z trzecim w drodze na pewno wiesz, co mówisz :P

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • agamemnon Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 13 listopada 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę późno piszę ale tak jak dziewczyny piszą, problemu z zajściem nie ma. Mam juz jedno dziecko :)
    Powodzenia, będzie wszystko dobrze :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ