X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tyłozgięcie macicy
Odpowiedz

Tyłozgięcie macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • iga1208 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem świeżynka na tym forum, ale już nie taka świeżynka, jeśli chodzi o starania o dzidzie.Realizację planu powiększenia rodziny wdrażamy od ok.3 lat i cisza, podczas tych trzech miesięcy oczekiwań, wykryto u mnie niedoczynność tarczycy-obecnie od ok.10 m-c unormowane hormony i nadal nic.Teraz stwierdzono, że mam tyłozgięcie macicy(i to spore), choć dziwne, bo nigdy o tym wcześniej nie słyszałam od lekarzy. Proszę o pomoc odnośnie tematu tyłozgięcia, czy świeca po stosunku niezbędna, czy to mit, pozycja od tyłu, u mnie nie działa, bo nie mam upragnionej ciąży???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 18:56

  • Phyllis Autorytet
    Postów: 719 1438

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://mamaginekolog.pl/tylozgiecie-macicy/

    arturowa, Verdure, Lady Savage lubią tę wiadomość

    Wiktoria 2004, Adrian 2009, [*] 24.10.2014, Laura 2019

    "Nie rezygnuj na 5 minut przed cudem" ❤️
    km5sdf9hv11x35hq.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    site:/ovufriend.pl tyłozgięcie
    wpisz sobie w przeglądarkę, to wyskoczą wszystkie wątki nt. tyłozgięcia
    Może więcej odpowiedzi dostaniesz :-)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Amarylisa Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Iga!

    Ginekolog, który prowadzi teraz moje leczenie stwierdził u mnie tyłozgięcie już przy pierwszym badaniu. Od żadnego z poprzednich również o tym nie słyszałam. Może nie uważali za konieczne o tym informować. ;)
    Lekarz stwierdził, że taka moja uroda i absolutnie nie dał mi do zrozumienia, że powinnam się przejąć tym faktem czy cokolwiek robić w związku z tym. Świece i inne akrobacje też są zbędne, bo "co ma dopłynąć, to dopłynie, a co wypłynąć- wypłynie". :) Przede wszystkim, nie spinaj się! :)

    02.06.2019r. - czekamy! <3
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam tyłozgiecie ale żaden lekarz nie mówił że to może być powód braku ciąży

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie również stwierdzono tyłozgięcie i nigdy nikt nie powiedział, że przez to nie mogę zajść w ciążę .

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam tyłozgięcie i jak widać ciąża a nawet trzy ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylozgiecie zaszlam w 3 cyklu staran. Byl to cykl ze swieca, teraz staram sie o 2 dziecko, na razie nie wychodzi w tym cyklu zobacze ta swiece jeszcze raz.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phyllis wrote:
    http://mamaginekolog.pl/tylozgiecie-macicy/

    O jedno zmartwienie mniej- tez nam tylkozgiecie :) dzieki za link :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ