X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ubezpieczenia w PZU
Odpowiedz

Ubezpieczenia w PZU

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 13 listopada 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny!
    Nie chcę zaśmiecać innych wątków pytaniami o ubezpieczenia w PZU, dlatego powstaje ten 😊
    Myślę nad wykupieniem najbardziej rozszerzonego pakietu, by zaoszczędzić na badaniach które mnie czekają. W związku z tym mam kilka pytań:
    1. Czy aby wykonać badania (które wchodzą w zakres pakietu) potrzeba jakiegoś skierowania? Czy mogę po prostu iść i zrobić te, które chcę?
    2. Czy jest możliwe wykonywanie monitoringu cyklu na PZU?
    3. Ile orientacyjnie płacicie za najbardziej rozszerzony pakiet?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi ❤️😇

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2021, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Hejka dziewczyny!
    Nie chcę zaśmiecać innych wątków pytaniami o ubezpieczenia w PZU, dlatego powstaje ten 😊
    Myślę nad wykupieniem najbardziej rozszerzonego pakietu, by zaoszczędzić na badaniach które mnie czekają. W związku z tym mam kilka pytań:
    1. Czy aby wykonać badania (które wchodzą w zakres pakietu) potrzeba jakiegoś skierowania? Czy mogę po prostu iść i zrobić te, które chcę?
    2. Czy jest możliwe wykonywanie monitoringu cyklu na PZU?
    3. Ile orientacyjnie płacicie za najbardziej rozszerzony pakiet?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi ❤️😇
    1)tak, zlecenie, skierowanie od lekarza
    2)raczej umawiasz się po prostu jak na zwykła wizytę, zależy wszystko od lekarza
    3)80zl

    Żeby zrobić badania krwi musisz się na nie umówić dzwoniąc na infolinię bądź na stronie moje.pzu. Umawiasz się do konkretnej placówki i wrzucasz zdjęcie skierowania. Nie ma możliwości pójścia od tak do placówki która ma podpisana umowę z PZU by zrobić badania jakie się chce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2021, 12:27

    Domi_naturelover, Izi lubią tę wiadomość

  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 13 listopada 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    1)tak, zlecenie, skierowanie od lekarza
    2)raczej umawiasz się po prostu jak na zwykła wizytę, zależy wszystko od lekarza
    3)80zl

    Żeby zrobić badania krwi musisz się na nie umówić dzwoniąc na infolinię bądź na stronie moje.pzu. Umawiasz się do konkretnej placówki i wrzucasz zdjęcie skierowania. Nie ma możliwości pójścia od tak do placówki która ma podpisana umowę z PZU by zrobić badania jakie się chce.

    Czyli w takim razie jeśli leczę się u lekarza nie z PZU, to raczej robienie badań na PZU nie przejdzie?
    Tylko 80 zł za ten najbardziej rozszerzony pakiet? :o A masz już ubezpieczenie PZU w pracy, bądź Twój mąż ma?

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Czyli w takim razie jeśli leczę się u lekarza nie z PZU, to raczej robienie badań na PZU nie przejdzie?
    Tylko 80 zł za ten najbardziej rozszerzony pakiet? :o A masz już ubezpieczenie PZU w pracy, bądź Twój mąż ma?
    Możesz mieć skierowanie na cokolwiek od lekarza prywatnie, na nfz, nie ważne czy z PZU czy nie. Nawet od dietetyka ze strony dietetyka. 👍
    Ja mam pakiet z pracy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2021, 13:01

    Domi_naturelover lubi tę wiadomość

  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 13 listopada 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Możesz mieć skierowanie na cokolwiek od lekarza prywatnie, na nfz, nie ważne czy z PZU czy nie. Nawet od dietetyka ze strony dietetyka. 👍
    Ja mam pakiet z pracy.
    Bardzo dziękuję Ci za pomoc! ❤️

    Ladinola lubi tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Cina Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a czy faktycznie placówki współpracujące działają w tym samym zakresie, co przychodnie PZU? Też zastanawiam się nad wykupieniem pakietu indywidualnie.

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W placówkach współpracujących możesz zrobić badania/wizyty z zakresu, który uwzględnia Twój pakiet w PZU. Zależy oczywiście też od tego jaką placówka ma umowę z PZU bo może w niej mają jakieś badania wykluczane z usługi pakietowej ale to raczej kwestia już placówki dokładnej.
    Teraz PZU bardzo jest przeciwko od grudnia umawianiu się w placówce partnerskiej i autoryzowaniu wizyt, wolą i wygodniej im jeżeli umawiasz wizytę przez infolinię czy aplikację - tam możesz podać jaka placówka i który lekarz Cię interesują (oczywiście z tych którzy mają kontrakt z PZU).

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ