Forum Starając się - ogólne Uczucie opuchniętej pochwy.
Odpowiedz

Uczucie opuchniętej pochwy.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malinowykapelusz Znajoma

Wysłany: 17 marca 2019, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

Poszperałam trochę na forum, ale nigdzie nie mogłam znaleźć żadnej informacji na ten temat. Od kilku dni mam wrażenie, że moja pochwa zrobiła się jakaś opuchnięta. Szczególnie odczuwam to przy stosunku, nie przeszkadza mi to, ale nigdy wcześniej tak nie miałam. Co prawda, staramy się teraz o dziecko, ale wykluczam raczej ciążę w tym cyklu. Hormony badałam niedawno, te podstawowe typu tsh, prolaktyna czy progesteron są w normie, ale jednak trochę mnie to martwi. Upławów, swędzenia i dyskomfortu brak, ale zastanawiam się, czy to może być jakaś infekcja?

Malinowykapelusz
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego