X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Uczucie skurczy w pochwie
Odpowiedz

Uczucie skurczy w pochwie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 20 lipca 2022, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy któraś z Was miała uczucie skurczy w pochwie 8 dni przed okresem i 5 dni po owulacji? Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego, że mam takie „skurcze” „bóle” w takim momencie cyklu, zawsze takie skurcze mam w okres (z pewnością wiecie o jakie kłucie lub skurcze mi chodzi) tyle ze te, które mam teraz są delikatne i czuję je od wczoraj. Dodam, że staram się o dziecko, dlatego tez postanowiłam zapytać Was o opinię i czy może któraś ze staraczek tak miała? Buziaki :)

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 20 lipca 2022, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalijka wrote:
    Hej dziewczyny, czy któraś z Was miała uczucie skurczy w pochwie 8 dni przed okresem i 5 dni po owulacji? Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego, że mam takie „skurcze” „bóle” w takim momencie cyklu, zawsze takie skurcze mam w okres (z pewnością wiecie o jakie kłucie lub skurcze mi chodzi) tyle ze te, które mam teraz są delikatne i czuję je od wczoraj. Dodam, że staram się o dziecko, dlatego tez postanowiłam zapytać Was o opinię i czy może któraś ze staraczek tak miała? Buziaki :)
    Chodzi Ci o bóle jak na miesiączkę?
    Jeśli tak to miałam 5 dni po owulacji i utrzymywały się dosyć długo, obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży :)

  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 20 lipca 2022, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie to nie jest taki skurcz w podbrzuszu jak na okres, w sensie w dole brzucha tylko właśnie w pochwie, czasem takie pojawiają się podczas okresu. To nie żaden ból mocny czy jakieś swędzenie, to takie właśnie delikatne skurcze w pochwie

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 20 lipca 2022, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalijka wrote:
    Właśnie to nie jest taki skurcz w podbrzuszu jak na okres, w sensie w dole brzucha tylko właśnie w pochwie, czasem takie pojawiają się podczas okresu. To nie żaden ból mocny czy jakieś swędzenie, to takie właśnie delikatne skurcze w pochwie
    Hmmm.. nie umiem chyba w takim razie pomóc 🤔 czasem podczas miesiączki miałam takie jakby ciągnięcie w dół w pochwie, i zdarzało mi się to po wysiłku fizycznym, ale przechodziło w czasie kąpieli 🤷‍♀️
    Ale nie wiem czy to to samo co opisujesz 🤔

  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 20 lipca 2022, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Hmmm.. nie umiem chyba w takim razie pomóc 🤔 czasem podczas miesiączki miałam takie jakby ciągnięcie w dół w pochwie, i zdarzało mi się to po wysiłku fizycznym, ale przechodziło w czasie kąpieli 🤷‍♀️
    Ale nie wiem czy to to samo co opisujesz 🤔
    Kurczę nie wiem jak to dokładniej opisać 😄😄 czasami podczas okresu czuje się takie jakby „zaciskanie” w pochwie, chyba to są takie skurcze i właśnie ja takie coś czuję

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ