X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne udało sie?
Odpowiedz

udało sie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poziomkadomka Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 lutego 2017, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dziewczyny dzisiaj mam 34 dzien cyklu, miesiaczka spoznia mi sie 6 dni, moja szyjka jest wysoko, twarda i otwarta, kremoy sluz, jest go mało, mam bóle w podbrzuszu jakby mial mi zaraz przyjsc okres, te bole mam juz dluzszy czas nie jestem w stanie stwierdzic od ilu dni ale cos okolo 4, wspolzylam 20 dnia cyklu wtedy mialam rozciagliwy przezroczysty sluz, piersi bola jak na okres , pojawily sie zyly ale zawsze mialam tak przed okresem, nie wiem czy spoznia mi sie okres przez nerwy czy przez przeziebienie(pilam ferweks) czy w koncu sie udalo, jak myslicie?

    poziomka11
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 13 lutego 2017, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo prawdopodobne ze sie udalo :) na twoim miejscu poszlabym na bete lub wykonala.test

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 13 lutego 2017, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poziomkadomka wrote:
    hej, dziewczyny dzisiaj mam 34 dzien cyklu, miesiaczka spoznia mi sie 6 dni, moja szyjka jest wysoko, twarda i otwarta, kremoy sluz, jest go mało, mam bóle w podbrzuszu jakby mial mi zaraz przyjsc okres, te bole mam juz dluzszy czas nie jestem w stanie stwierdzic od ilu dni ale cos okolo 4, wspolzylam 20 dnia cyklu wtedy mialam rozciagliwy przezroczysty sluz, piersi bola jak na okres , pojawily sie zyly ale zawsze mialam tak przed okresem, nie wiem czy spoznia mi sie okres przez nerwy czy przez przeziebienie(pilam ferweks) czy w koncu sie udalo, jak myslicie?[/QUOTE

    ile zwykle trwa Twoja faza lutealna?
    jeśli możesz to leć rano na betę- rozwieje wątpliwości :)

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w moim przypadku to było to :) dwie kreski :)

    Termin na 14 października :)
  • poziomkadomka Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela90 wrote:
    w moim przypadku to było to :) dwie kreski :)
    jaką miałaś tedy szyjke'? bo ja mam otwarta

    poziomka11
  • poziomkadomka Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 lutego 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ciąży powinna być zamknieta, jest lekko otarta u kobiet ktore rodzily a ja jeszcze nie

    poziomka11
  • poziomkadomka Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 14 lutego 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od najblizszego wspolzycia minęło 17 dni, mam teraz 36 dzien cyklu, spoznia mi sie 8 dni, rano zrobiłam test o 6, zrobilam wszystko jak na ulotce, doprowadzilam test do temp pokojowej, poranny mocz, odczekałam 5 min z zegarkiem w ręku dosłownie ! i jedna krecha. Spozniajacy sie okres moze byc przyczyną za wysokiej prolaktyny, a juz kiedys musialam ja zbijać bromergonem. w moim przypadku szyjka macicy wygląda:
    -wysoko
    -krótka
    -twarda
    -wygięta w stronę kręgosłupa
    -lekko otarta
    i jak widać jedna kreska, iec nie badajcie szyjki bo ona nie mowi nic czy jestes w ciąży czy nie, daje tylko nadzieje lub rozczarowanie. powodzenia dla wszystkich :**

    poziomka11
  • massa Przyjaciółka
    Postów: 99 87

    Wysłany: 14 lutego 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej nie badaj szyjki, jak jeden test wyszedł negatywnie, to kup drugi na następny dzień, a najlepiej idź na betę. Ja miałam wyniki po 2 godzinach:)

    w4sqskjorh0yfkun.png
  • poziomkadomka Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 15 lutego 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam okres

    poziomka11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ