X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Upławy kawa z mlekiem 5 dni po owu
Odpowiedz

Upławy kawa z mlekiem 5 dni po owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jola88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, od 2 cykli w 5/6 dniu po owulacji (testy lh)na wkładce mam ślad koloru kawy z mlekiem, trwa to około 3 dni. Ostatnio robiłam test progesteronu własnie 5 dni po owu i wyszedl 13 czyli po środku normy, lekarz stwierdził, ze jest okey jak na ten czas. Czy któraś tak miała? Nie muszę chyba dodawać, ze staramy sie o dzidzie 😋

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik progesteronu mam taki sam po owu ale plamienia nie miałam... Lekarz mi też powiedział że wynik progesteronu jest okej... Jedynie co to dzień przed okresem mi się zdarza

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ