SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Kwas foliowy to nie wszystko:
Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Dlaczego pierwsze 90 dni przed poczęciem
ma kluczowe znaczenie?
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Pod choinkę polecamy Ci produkt dedykowany etapowi planowania ciąży
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Postaw na dopasowaną formułę i dawkę folianów.
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Usg, pecherzyk Graffa-owulacja
Odpowiedz

Usg, pecherzyk Graffa-owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneta@ Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majac nieregularne miesiaczki wahajace sie od 32-45 dni pierwszy raw zdarzyla mi sie miesiaczka 10 dniowa z gym ze plamienieprzez 5 ostatnich dni byline slabe.Wybralam sie do ginekologaktora w 16dniu cyklu zobaczyla ze wystepuje sluz plodny jednakze nie zgadza jej sie to co do wielkoscipecherzyka Graffa , ktory jestpowiekszony, powiedziala ze wedlug niej dniplodne powinny byc najblizejza tydzien czyli w 23 dniu cyklu.Dostalalam skierowanie na badanie krwi pod katem hormonow,mam robic testy owulacyjne sprawdzajac czy wustepuje wogole owulacja.Czy ktoras z uzytkowniczek orientuje sie co oznacza ze pecherzyk Graffa jest powiekszony, co oznacza stwierdzenie ze jest sluz plodny czyli powinny byc dni plodny jednakze nie zgadza sie to co do wielkosci pecherzyka.Bylabym wdzieczna jesli ktos moglby podzielic sie swoim doswiadczeniem i zdaniem.DZiekuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ciezko powiedziec co to oznacza u Ciebie z tego opisu. Powiedziała gin jakie wymairy ma pecherzyk? Dziwne jest, ze masz sluz plodny i owu niby za tydzien? To cos chyba jej sie pomylilo, jak jest sluz plodny to owu bedzie zwykle lada dzien.
    Jakie hormony kazała Ci zbadac i w ktorych dc?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ