X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Utrogestan
Odpowiedz

Utrogestan

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kropkowa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 września 2022, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na oddanie 7 tabl.
    Ważny do 02/2023
    ( Mogę gdzieś wystawić za 1zł)
    [email protected]

  • Zosia33 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 września 2022, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropkowa wrote:
    Mam na oddanie 7 tabl.
    Ważny do 02/2023
    ( Mogę gdzieś wystawić za 1zł)
    [email protected]
    Hej, skąd jesteś?

  • Zosia33 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 września 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukuję na szybko Utrogestan 200mg proszę o maila
    [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ