X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W jakim czasie od pozytywnego testu owu powinna skoczyć tem?
Odpowiedz

W jakim czasie od pozytywnego testu owu powinna skoczyć tem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pozna owulacje....tzn już sama nie wiem czy do niej dojdzie. Wczoraj 19dc, mocno dodatnie testy owu, prod you sluz. A temperatura dalej niska..... czy to wskazuje na cykl bezowulacyjny czy jeszcze ma szansę skoczyć.....? I drugie pytanie-czy z tak późnej owulacji można zajac w ciąże? Żyje nadzieja ale jestem realistka i czuje ze mogę zwyczajnie tracic czas....

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89 wrote:
    Dziewczyny, mam pozna owulacje....tzn już sama nie wiem czy do niej dojdzie. Wczoraj 19dc, mocno dodatnie testy owu, prod you sluz. A temperatura dalej niska..... czy to wskazuje na cykl bezowulacyjny czy jeszcze ma szansę skoczyć.....? I drugie pytanie-czy z tak późnej owulacji można zajac w ciąże? Żyje nadzieja ale jestem realistka i czuje ze mogę zwyczajnie tracic czas....
    Myślę że jutro powinien być już skok. Owu może wystąpić 24-36 godz po otrzymaniu pozytywnego testu ( albo i wcześniej nigdy nie wiadomo) tak więc do dzieła 😊
    Ja zaszłam w ciąże z owu w 20dc tak więc nie ma reguly że z późniejszej owu nie zajdzie się w ciąże. Możesz zajrzeć w galerie wykresow z długimi cyklami i przekonasz się

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje codziennie frustracje....mam nadzieje ze faktycznie skoczy w górę. Zawsze czuje bol owulacyjny a teraz mam wszystko poza tym bólem....No i tak pozniej. Ale skoro to możliwe żeby być w ciąży to nie tracę nadziei ❤️

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ