Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!
Odpowiedz

W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!

Oceń ten wątek:
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 28 lipca 2021, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna trzymam kciuki :-*

    Blondyna.B lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 28 lipca 2021, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Krew spuszczona ale jakoś mam złe przeczucia... Teraz czekać do wieczora
    🤞🤞🤞 będzie dobrze!

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 28 lipca 2021, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anettaa wrote:
    Wojcinka z chęcią bym takie miejsce zobaczyła. . coś w ogóle innego 😍

    Co do Norwegii mega polecam. Piękne miejsce tak samo Islandia .. natura w obu miejscach robi wrażenie :)

    Moim marzeniem są indie ale już powiedziałam że to za kilka lat jak młoda będzie mogła sama u dziadków zostać a ja pojadę w podróż. Teraz wlansie chciałabym gdzieś gdzie piękna woda plaża palmy i chill 😁

    A właśnie do dużych minusów należy też "natura" a raczej brak takiej jaka kocham - tęsknię za lasami i zielenią. No ale nie można meoc wszystkiego :) na zawsze tu nie zostaniemy więc póki co ciesyzmy się tym co mamy :)

    Kaja ta temp na prawdę nie stanowi tu większego problemu, absolutnie wszędzie jest klima - mieszkania, przystanki autobusowe, autobusy, sklepy itd. Ja często serio zapominam ze na zewnątrz jest tak goraco 😉 Z buta się tu nigdzie w lecie nie chodzi, standardem jest branie taksówki żeby przejechać nawet 200 m 😂 baseny są chłodzone tylko no faktycznie w lecie na plażę bez basenu nie warto chodzić bo woda w morzu jest jak zupa 😂

    KaJa, DeLaCruz, Gizmo 11 lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Krew spuszczona ale jakoś mam złe przeczucia... Teraz czekać do wieczora

    Trzymam mocno kciuki ! ✊✊

    Margaret_ja dziwne że tak długo nie ma wyników, oby były teraz z rana, również mocno trzymam kciuki 😊

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mam złe przeczucia. Testy za bardzo nie ciemnieją. Jadę dzisiaj na bete to się wyjaśni.

    Blondyna, kciuki za przysrost 🤞

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 28 lipca 2021, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nyax, nie pamiętam już jak Twój test wyglądał ale jeśli była już widoczna krecha to ona nie będzie super ciemnieć. Na pewno ładnie rośnie beta😊

    nick nieaktualny, Wojcinka lubią tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayax wrote:
    Ja niestety mam złe przeczucia. Testy za bardzo nie ciemnieją. Jadę dzisiaj na bete to się wyjaśni.

    Blondyna, kciuki za przysrost 🤞
    Na pewno będzie dobrze ✊✊

    nick nieaktualny, Blondyna.B lubią tę wiadomość

  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 28 lipca 2021, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Krew spuszczona ale jakoś mam złe przeczucia... Teraz czekać do wieczora

    Blondyna myśle o Tobie i naprawdę trzymam kciuki ☺️😘

    Blondyna.B, Wojcinka, Kajucha95 lubią tę wiadomość

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Krew spuszczona ale jakoś mam złe przeczucia... Teraz czekać do wieczora
    Trzymam mocno kciuki 🍀🍀🍀

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
  • nat Autorytet
    Postów: 372 364

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayax, Blondyna - kurcze co to za fatalistyczne myślenie od rana !

    Na spokojnie poczekajcie na wyniki - oby tym razem były jak najszybciej, no i nie nastawiajcie się źle na zapas.
    Ja naprawdę mam nadzieję i liczę że ten lipiec nas i Was pozytywnie zaskoczy ! :)

    nick nieaktualny, Blondyna.B, Wiedźma lubią tę wiadomość

    20+5 --> połówkowe, 350g, ALICJA
    24+4 --> 700g
    29+6 --> USG 3 trymestru --> 1380g
    36+2 --> 2500g <3



    f2w33e3kq4az6rjn.png
  • Margaret_ja Przyjaciółka
    Postów: 93 45

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniłam na BOK i złożyłam reklamacje. Maja do mnie oddzwonic. No coś strasznego.
    Nastrój mam poprostu tragiczny.
    A dzisiaj zaczynam urlop.

    KaJa lubi tę wiadomość

    04.16, 08.16, 01.17 [*]
    08.19 - synek 17t[*]
    01.22 - 8 t [*]
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret_ja wrote:
    Zadzwoniłam na BOK i złożyłam reklamacje. Maja do mnie oddzwonic. No coś strasznego.
    Nastrój mam poprostu tragiczny.
    A dzisiaj zaczynam urlop.
    Współczuję tak długiego czekania.. coraz gorzej z tymi wynikami jest

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Margaret... współczuję :/ mama nadzieje ze po twoim telefonie ruszy tam coś po ich stronie i dostaniesz zaraz te wyniki.
    Cos ta diagnostyka schodzi na psy, kiedyś jak z niej korzystałam to nie było takich problemów, teraz coraz częściej tu piszecie o jakiś opóźnieniach itd :/

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna kciuki zaciśnięte!

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojcinka wrote:
    Kurczę Margaret... współczuję :/ mama nadzieje ze po twoim telefonie ruszy tam coś po ich stronie i dostaniesz zaraz te wyniki.
    Cos ta diagnostyka schodzi na psy, kiedyś jak z niej korzystałam to nie było takich problemów, teraz coraz częściej tu piszecie o jakiś opóźnieniach itd :/
    A ceny ida w górę.. porazka

  • nat Autorytet
    Postów: 372 364

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem to laboratoria chyba sobie zastrzegają jeden dzien roboczy na takie badania ? przynajmniej u mnie tak jest w Synevo - że dzien roboczy na wynik wiec ja to traktuje tak ze do kolejnego dnia mają czas i tak też pielęgniarki mówią że wynik "jutro w systemie" , pojawia sie oczywiscie tego samego dnia ale no nie mniej jednak raczej wątpię żeby jakakolwiek reklamacja była uznana - chyba że w Diagnostyce jest inaczej i jest napisane ze wynik tego samego dnia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2021, 08:35

    20+5 --> połówkowe, 350g, ALICJA
    24+4 --> 700g
    29+6 --> USG 3 trymestru --> 1380g
    36+2 --> 2500g <3



    f2w33e3kq4az6rjn.png
  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Synevo, pracowałam rok i myślę, że jest lepiej jeśli chodzi o wyniki. W pracy mam teraz pakiet Medicoveru i krew dla nich tez bada Synevo

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
  • Minka Ekspertka
    Postów: 131 103

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spójrzcie na mój wykres :( temperatura tyle dni już niska... aplikacja wyznaczyła już owu ale jak dla mnie to to nie to, a nigdy mnie tyle jajniki nie bolały 🙈

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat nigdy nie miałam problemów z diagnostyką i zawsze sobie chwaliłam zwłaszcza, że ceny mają i tak dobre w porównaniu np z alab. W moim mieście jak chciałam zbadać chyba homocysteine to różnica była 30zł. Wyniki czasami są później ale nigdy nie czekałam do następnego dnia (chyba, że na badania gdzie sie czeka kilka dni) ale wiadomo, że zawsze sie trafi jakiś wyjątek. Margaret, mam nadzieję że wyniki już dzisiaj dostaniesz 😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Szyszka90 Autorytet
    Postów: 750 585

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane.

    Wczoraj robiłam pinka, a dziś powtórzyłam facelle i widać kreskę!!! Trzęsę się cała jak galareta i nie mogę uwierzyć w to co widzę! Zmiana lekarki i po 2 miesiącach i już ciąża 🥰 w piatek pójdę na betę i powtórzę w poniedziałek 😊

    Myślałam że już tych kresek nigdy nie ujrze! Dziękuję za wsparcie na forum i życzę wszystkim takiego samego widoku na sierpniowkach❤️

    12 dni po ovitrelle
    https://ibb.co/hRch5WL

    Wojcinka, Kajucha95, Blondyna.B, Minka, Iskra444, KaJa, nick nieaktualny, Axon, Zagadka919, nulka_23, MagdaN, Gravity, nick nieaktualny, N_a, redka, DeLaCruz, Kremówka, nick nieaktualny, milam, abrakadabra, Lucy91, MartiMarti lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2020

    09.2021 👼🏼 Agatka - trisomia 22.

    ONA
    Hormony OK
    Wymazy OK

    ON
    Mofrologia 3%
    HBA 21%
    fDNA 11%


    mhsv3e5exoqxv630.png
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ