Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W listopadzie deszcz i plucha 🌧️ w sierpniu będę mieć malucha 🤰
Odpowiedz

W listopadzie deszcz i plucha 🌧️ w sierpniu będę mieć malucha 🤰

Oceń ten wątek:
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wytrzymam 7 dni do badania , i pójdę już w sobotę. Na wizytę pewnie 10-11 bo tak widzę ma terminy. Oby się nic nie wysrało już za przeproszeniem, bo jadę na oparach. Chociaż , zastanawiam się czy jednak w czwartek dla sportu nie wdepne jeszcze do pan na dodatkowy upust krwi 😅😅😅😂😂
    Kropek / kropka musi być silny , mamusia kibicuje , tyle "cioć" trzyma kciuki że no nie może być inaczej 🤞💪💪💪💪💪

    Olisska, agatka95, NinaB, Miś, Paulina66, Ona_39, Loraa, cysterka95, Darrika, Mała.mi 93, nick nieaktualny, Dosia_24, kitka_, Kinia92, Vergeet, Siasi, Letynia, Pacynka, Deyansu, dailydamn lubią tę wiadomość

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Ja nie wytrzymam 7 dni do badania , i pójdę już w sobotę. Na wizytę pewnie 10-11 bo tak widzę ma terminy. Oby się nic nie wysrało już za przeproszeniem, bo jadę na oparach. Chociaż , zastanawiam się czy jednak w czwartek dla sportu nie wdepne jeszcze do pan na dodatkowy upust krwi 😅😅😅😂😂
    Kropek / kropka musi być silny , mamusia kibicuje , tyle "cioć" trzyma kciuki że no nie może być inaczej 🤞💪💪💪💪💪

    Nie ma co za wcześnie, bo nic nie będzie widać i tylko znowu się niepotrzebnie będziesz stresować 😓

    Darrika, Dosia_24 lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Ona_39 Autorytet
    Postów: 328 292

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Czemu miałby być? ☺️ Nie jest. Nie robimy rano, bo poziom LH wzrasta w ciągu dnia i można mieć fałszywie negatywny.
    Działajcie! 🫶

    Dzięki Kochana! Tak myślałam, że skoro nie piłam właściwie, to się oszukałam bo i tak był zagęszczony, zresztą po kolorze moczu takie wrażenie też odniosłam. A potem był już bledszy kolor kreski, choć niezły. Cały tydzień goniłam tego pika 😛 To było w sobotę, był piękny pik i podziałane ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2024, 14:26

  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Nie ma co za wcześnie, bo nic nie będzie widać i tylko znowu się niepotrzebnie będziesz stresować 😓

    No właśnie czekam, bo on napisał że za 1-2 tyg można myśleć o wizycie. Więc dałam mu terminy w których widzę że są dostępne i czekam co odpisze. W 1 ciąży byłam jakoś w 6 tyg chyba, i już było serduszko

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję wyników! 🌱🌱🌱

    Mała prośba ode mnie - możecie wpisać swoje bety w stopkę? Ciężko zapamiętać wszystkie 🙈🥴

    NinaB, onalola, Olisska, 3erin, Kinia92, Vergeet, Siasi, dailydamn lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Miś Autorytet
    Postów: 576 1085

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierzę!!!!!!

    Beta 141 mIU/ml
    Progesteron 25,10 ng/ml

    Nie spodziewałam się takiej bety 😍

    Julia24, Paulina66, NinaB, Ona_39, onalola, Suzie, cysterka95, Darrika, Olisska, 3erin, Finch11, Mała.mi 93, Podrożniczka, nick nieaktualny, Loraa, Dosia_24, kitka_, Azalea 🌸, Kinia92, Vergeet, karczoch321, Siasi, brilka, agatka95, Wojcinka, Letynia, Belia, Płotka, Jasmin1517, AnitaK, Pacynka, DreamBee, Ilka96, Deyansu, Maniaaa., Tortie, Olalexa, Katarena, dailydamn, Britta lubią tę wiadomość

    Starania od 2018 r.
    31 tc 💗 👼
    8 tc 💔👼
    5 tc 💔👼
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Nie wierzę!!!!!!

    Beta 141 mIU/ml
    Progesteron 25,10 ng/ml

    Nie spodziewałam się takiej bety 😍

    Co za dzień!! 😍 Gratulację! 🎉🎉🤗

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1156 2525

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Nie wierzę!!!!!!

    Beta 141 mIU/ml
    Progesteron 25,10 ng/ml

    Nie spodziewałam się takiej bety 😍

    Pięknie, gratulacje !!! 🩷🩷
    Rozkręcił się w końcu ten listopad :)

    Miś, dailydamn lubią tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś super!!!!! Piękny dzień dziś tutaj ♥️

    Ona_39, 3erin, Miś, dailydamn lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    Dziewczyny był lekki poślizg. I jeszcze w to nie wierzę, ale... Mamy to ! Dwa zarodki, dwa serduszka ❤️ oba 6w1d, serduszka 124 ud/min 🥺❤️

    OMG ❤️ podwójne szczęście! Ale mi się zrobiło ciepło na serduszku jak to przeczytałam !
    Gratuluję 😘 rośnijcie zdrowo !

    Kinia92, dailydamn lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    Dziewczyny był lekki poślizg. I jeszcze w to nie wierzę, ale... Mamy to ! Dwa zarodki, dwa serduszka ❤️ oba 6w1d, serduszka 124 ud/min 🥺❤️

    Gratulacje 😍🩷

    Kinia92 lubi tę wiadomość

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję ładnych bet. :)

    NinaB, onalola, Dosia_24, Miś, Kinia92 lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1346 2888

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Nie wierzę!!!!!!

    Beta 141 mIU/ml
    Progesteron 25,10 ng/ml

    Nie spodziewałam się takiej bety 😍

    Czaaaad gratulacje!! 😍

    Miś lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - 7+0 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Olisska Autorytet
    Postów: 368 1073

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś gratulacje 🙌 ❤️

    Chyba dziś jakiś dzień dobrych wiadomości 😃

    Miś, Dosia_24, Kinia92 lubią tę wiadomość

    2022 - 👶🏼 nasz mały cud po 30 cs (wcześniej jeden niedrożny jajowód, obniżone parametry nasienia i wysokie TSH)
    •niedoczynność tarczycy euthyrox 25
    09.24 - TSH 3,09
    11.24 - TSH 1,26
    03.25 - TSH 1,72
    09.25 - TSH 2,64 -> 50 mg

    🤷🏼‍♀️Ona
    09.24- HSG oba jajowody drożne
    Badania 4dc
    FSH 6,44
    LH 3,24
    Estradiol 35
    Testosteron 26,62
    SHBG 31,70
    Prolaktyna 19,23
    AMH 4,72
    Ferrytyna 7,5 ❌ - ascofer
    💁🏼‍♂️On
    Ilość plemników 224 mln
    Koncentracja 44 mln
    Ruch a 35%, ruch b 33%
    Morfologia 18% 🔥

    Aktualnie 22 cs o rodzeństwo 🥲
    1. Aromek + ovitrelle ❌
    2. Aromek + ovitrelle ❌
    3. Aromek + ovitrelle ❌
    Sierpień- przerwa (biopsja endometrium- Cd138 +, 28/10 🆘)
    4. Aromek + ovitrelle ❌
    5. Aromek ❌

    AKTUALNIE PRZERWA KILKA MIESIĘCY na przeleczenie stanu zapalnego endo i ratowanie psychiki 🥲
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia super wieści, rośnijcie zdrowo i podwójne gratulacje 🤭❤️ Twój przypadek daje piękna madzieje, dla nas wszystkich, że może się udać ❤️

    Onalola i Miś super wieści i od Was, bardzo się cieszę, co rusz odświeżała forum I czekałam na Wasze bety, można się cieszyć 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2024, 14:42

    NinaB, onalola, 3erin, Miś, Kinia92, Vergeet lubią tę wiadomość

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Olisska taki piękny pik, piękne kreski. Może pojutrze sikne na test , żebym też miała takie kreski, a nie cień. W czwartek odbieram męża z lotniska , niby jest na bieżąco , ale niech chłopina sobie popatrzy :D

    Olisska, Vergeet, dailydamn lubią tę wiadomość

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Nie wierzę!!!!!!

    Beta 141 mIU/ml
    Progesteron 25,10 ng/ml

    Nie spodziewałam się takiej bety 😍
    Ale pięknie! Gratulacje ❤️❤️

    Miś lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Marcia03 Ekspertka
    Postów: 126 225

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Nie wierzę!!!!!!

    Beta 141 mIU/ml
    Progesteron 25,10 ng/ml

    Nie spodziewałam się takiej bety 😍

    Co za dzien wspanialych wiesci! ❤️
    Mis gratulacje z calego serca 😁

    Miś lubi tę wiadomość

    35 👩 40 🧑

    11.2017 💔

    03.2019 🩷 (40+2)

    Starania o rodzeństwo od 09.2024
  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Nie wierzę!!!!!!

    Beta 141 mIU/ml
    Progesteron 25,10 ng/ml

    Nie spodziewałam się takiej bety 😍

    Gratulacje! 🌱🙂

    Miś lubi tę wiadomość

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Olisska Autorytet
    Postów: 368 1073

    Wysłany: 25 listopada 2024, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    @Olisska taki piękny pik, piękne kreski. Może pojutrze sikne na test , żebym też miała takie kreski, a nie cień. W czwartek odbieram męża z lotniska , niby jest na bieżąco , ale niech chłopina sobie popatrzy :D

    Rób rób, facet jak widzi dwie grube krechy to chyba wtedy dopiero dociera do niego że coś jest na rzeczy 🤣
    Ja za to mam nadzieję że w grudniu zobaczę chociaż bladzioszka ale na ciążowym 🙈😃
    Zazwyczaj się tak nie napalam, ale sama nie wiem, jakoś teraz duże nadzieje pokładam w tym cyklu. W końcu udało mi się unormować wysokie TSH, lepiej się odżywiam, od 1 paź -5 kg także cieszę się bardzo i oby jeszcze coś spadło. Fajnie, ze w końcu się też wzięłam za te testy owu.
    A jak nie uda się zajść w ciążę to może schudnę chociaż, więc win-win. 😃

    A no i w grudniu mam urodziny więc chciałabym taki mały prezencik od losu akurat, może właśnie w ten dzień zatestuje żeby mieć w razie w prezent 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2024, 14:57

    Darrika, Vergeet, karczoch321 lubią tę wiadomość

    2022 - 👶🏼 nasz mały cud po 30 cs (wcześniej jeden niedrożny jajowód, obniżone parametry nasienia i wysokie TSH)
    •niedoczynność tarczycy euthyrox 25
    09.24 - TSH 3,09
    11.24 - TSH 1,26
    03.25 - TSH 1,72
    09.25 - TSH 2,64 -> 50 mg

    🤷🏼‍♀️Ona
    09.24- HSG oba jajowody drożne
    Badania 4dc
    FSH 6,44
    LH 3,24
    Estradiol 35
    Testosteron 26,62
    SHBG 31,70
    Prolaktyna 19,23
    AMH 4,72
    Ferrytyna 7,5 ❌ - ascofer
    💁🏼‍♂️On
    Ilość plemników 224 mln
    Koncentracja 44 mln
    Ruch a 35%, ruch b 33%
    Morfologia 18% 🔥

    Aktualnie 22 cs o rodzeństwo 🥲
    1. Aromek + ovitrelle ❌
    2. Aromek + ovitrelle ❌
    3. Aromek + ovitrelle ❌
    Sierpień- przerwa (biopsja endometrium- Cd138 +, 28/10 🆘)
    4. Aromek + ovitrelle ❌
    5. Aromek ❌

    AKTUALNIE PRZERWA KILKA MIESIĘCY na przeleczenie stanu zapalnego endo i ratowanie psychiki 🥲
‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ