Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • MonikaMonia Autorytet
    Postów: 634 682

    Wysłany: 14 lutego 2023, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, poproszę o wpisanie 🐒🥲

    "Twój kolejny rozdział będzie niesamowity 🤞"

    28.06.2023 - ⏸️🥹

    preg.png
  • Scarlett 89 Autorytet
    Postów: 322 400

    Wysłany: 15 lutego 2023, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Zupełnie nie mam pojęcia dlaczego heparynę wdrażają u niektórych juz od owu. Może w przypadku trombofilii? Albo zaburzeń krzepnięcia....
    Ja cały czas patrzę z nadzieją w przyszłość. Najważniejsze jest to ,że działamy . ❤️

    Ja mam zalecone ze względu na słabe przepływy w poprzednich ciążach i w skutku mieliśmy hipotrofie u moich poprzednich dzieci. Zawsze mam niskie ciśnienie i wiecznie mi zimno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2023, 00:02

    Ona 33
    *Niedoczynność tarczycy-hashimoto
    (Leki -poki co wyniki w normie)

    *Insulinooporność (metformin)

    On 34
    Zdrowy jak ryba



    Starnia o pierwsze dziecko-> 2.8 roku od 07. 2013
    💔 09.2013- 6t*
    Od 02.2016 stymulacja clo
    ♥️♥️03.2016 beta ->25.3 ♥️♥️
    Alan ->ur. 14.11.2016

    Od 08.2017 Starania o drugie🍀
    ♥️♥️09.2017♥️♥️ dwie kreski 🍀
    Mikenka ->ur. 23.05.2018
    Od 09.2022 start Starń o 3 pociechę 😊😊✊✊

    24.11-⏸️
    25.11- beta 23.7
    28.11- beta 73.9
    30.11-beta 209.5 😊😊
    28.12 .2022 💔💔💔 (9tc/6tc)

    Działamy dalej ✊✊

    30.03.2023 - 🌈🌈⏸️ beta 50.2
    Progesteron 16.8
    Zostań z nami kropku!!!!♥️♥️

    04.04.2023-beta 700.2 ♥️♥️😁😁
    20.10.2023 - 2300g Ksieżniczki

    preg.png

    ostania umiera nadzieja ..🍀🍀
  • Angelika95 Autorytet
    Postów: 985 1751

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś moj 10 dzień po ovitrelle. Chyba widzę cień, jechać na betę czy poczekać jeszcze? Zaraz zemdleję

    Olya, Patisonek 25, Scarlett 89, alauda lubią tę wiadomość

    👩 28 lat 👦 31 lat

    9cs - ten szczęśliwy 😍

    12.04 (10dpo) ⏸️
    14.04 beta 88, prog 20
    15.04 beta 123,5
    18.04 beta 535.24 🥳🥳🥳
    20.04 pęcherzyk 4mm we właściwym miejscu🥰
    01.06 4cm machającego człowieczka, problemy z szyjką - leżymy
    07.08 - połówkowe, 392g zdrowej dziewczynki 🩷
    25.09 - 1100g 🥰
    13-21.11 - 2300g, skurcze, zagrażający poród przedwczesny, szpital
    04.12 - ciąża donoszona 🥳 ponowne skurcze, przyjęcie do szpitala na cc (ułożenie miednicowe)
    05.12 - witamy naszą cudną Jagódkę, 2940g, 56cm 🩷🩷🩷 (37+1)

    age.png
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika95 wrote:
    Dziewczyny, dziś moj 10 dzień po ovitrelle. Chyba widzę cień, jechać na betę czy poczekać jeszcze? Zaraz zemdleję
    Jedz, nie ma na co czekać! Trzymam kciuki! 🥰


    Dzień dobry wszystkim 😊😊

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika95 wrote:
    Dziewczyny, dziś moj 10 dzień po ovitrelle. Chyba widzę cień, jechać na betę czy poczekać jeszcze? Zaraz zemdleję
    Nie znam się na ovitrellach, ale beta to nie majątek :) trzymam kciuki! 🤞

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co najslodszego dziś mnie spotkało? Moja niespełna trzyletnia córcia, pierwszy raz dziś przyszła do mojego brzucha powiedziała „cześć bejbi” i zaczela się tulić do brzuszka, całować i głaskać 🥹😭 moje serce płonie! Ona czeka na małego chłopczyka w domu… i ja po cichu tez 🥹

    rozalaa, Sagi, Ogoorkowa, Kil, Pauli19, gattina, Spencer, Paucia, MonikaMonia, paulina_, Domi94, Aleksandra_joanna_p, Oli123 lubią tę wiadomość

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • Angelika95 Autorytet
    Postów: 985 1751

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/MD44Tsh

    Czy Wy też widzicie? Czy mój mózg zwariował w tym 7cs? Męża nie zapytam, żeby nie robić mu nadziei. Jadę, proszę o kciuki i modlitwę

    Olya, Ona11, Stysia16, Sagi, Marteczka92, Pauli19, Kil, Niaha, Anett93, Patisonek 25, agentka93, Lipcowa, Scarlett 89, gattina, alauda, Spencer, MonikaMonia, paulina_, Aleksandra_joanna_p, Oli123 lubią tę wiadomość

    👩 28 lat 👦 31 lat

    9cs - ten szczęśliwy 😍

    12.04 (10dpo) ⏸️
    14.04 beta 88, prog 20
    15.04 beta 123,5
    18.04 beta 535.24 🥳🥳🥳
    20.04 pęcherzyk 4mm we właściwym miejscu🥰
    01.06 4cm machającego człowieczka, problemy z szyjką - leżymy
    07.08 - połówkowe, 392g zdrowej dziewczynki 🩷
    25.09 - 1100g 🥰
    13-21.11 - 2300g, skurcze, zagrażający poród przedwczesny, szpital
    04.12 - ciąża donoszona 🥳 ponowne skurcze, przyjęcie do szpitala na cc (ułożenie miednicowe)
    05.12 - witamy naszą cudną Jagódkę, 2940g, 56cm 🩷🩷🩷 (37+1)

    age.png
  • Ona11 Autorytet
    Postów: 430 497

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika95 wrote:
    https://ibb.co/MD44Tsh

    Czy Wy też widzicie? Czy mój mózg zwariował w tym 7cs? Męża nie zapytam, żeby nie robić mu nadziei. Jadę, proszę o kciuki i modlitwę

    Widać, widać! <3

    11.22- 5t cb 💔

    14.02.23- ⏸️ beta 37,2 🍀
    13.10.23- Oliwka ♥️
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika95 wrote:
    https://ibb.co/MD44Tsh

    Czy Wy też widzicie? Czy mój mózg zwariował w tym 7cs? Męża nie zapytam, żeby nie robić mu nadziei. Jadę, proszę o kciuki i modlitwę
    No przecież widać jak byk! Te dwa testy nie mogą się mylić! 😍 wspaniałe kreseczki! Ktoś tu nosi w brzuszku mała fasolkę 🤍🤍🤍🤍

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • Angelika95 Autorytet
    Postów: 985 1751

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, tak długo na to czekałam. Siedzę i płaczę, dzięki Dziewczyny, ubieram się i jadę

    Olya, Abietis, Pauli19, agentka93, alauda lubią tę wiadomość

    👩 28 lat 👦 31 lat

    9cs - ten szczęśliwy 😍

    12.04 (10dpo) ⏸️
    14.04 beta 88, prog 20
    15.04 beta 123,5
    18.04 beta 535.24 🥳🥳🥳
    20.04 pęcherzyk 4mm we właściwym miejscu🥰
    01.06 4cm machającego człowieczka, problemy z szyjką - leżymy
    07.08 - połówkowe, 392g zdrowej dziewczynki 🩷
    25.09 - 1100g 🥰
    13-21.11 - 2300g, skurcze, zagrażający poród przedwczesny, szpital
    04.12 - ciąża donoszona 🥳 ponowne skurcze, przyjęcie do szpitala na cc (ułożenie miednicowe)
    05.12 - witamy naszą cudną Jagódkę, 2940g, 56cm 🩷🩷🩷 (37+1)

    age.png
  • Abietis Ekspertka
    Postów: 134 191

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika95 wrote:
    https://ibb.co/MD44Tsh

    Czy Wy też widzicie? Czy mój mózg zwariował w tym 7cs? Męża nie zapytam, żeby nie robić mu nadziei. Jadę, proszę o kciuki i modlitwę
    Widać! Daj znać jaka beta

    preg.png

    9cs
    👩
    Pcos
    Hormony, monitoring, krzywa ✅

    👨
    Nasienie ✅
  • Stysia16 Autorytet
    Postów: 425 628

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika95 wrote:
    https://ibb.co/MD44Tsh

    Czy Wy też widzicie? Czy mój mózg zwariował w tym 7cs? Męża nie zapytam, żeby nie robić mu nadziei. Jadę, proszę o kciuki i modlitwę

    Widać! Na górze to nawet nie cień a kreska 💪 czekamy na wyniki 🤞🤞🍀

    2/2023 💔 6tc poronienie
    12/2021💙mamy pięknego, wymarzonego chłopca👶
    2/2021 💔 6 tc poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie
    5/2020 💔 7 tc poronienie, łyżeczkowanie

    Ona
    29 lat
    zapracowana mama

    On
    28 lat
    bez nałogów
    mało aktywny tryb życia
    szczupły

    01/2023 chcemy drugiego bobasa :)
    Starania bez spiny, co będzie to będzie!
    3/2021 klinika leczenia niepłodności -> jest ok :)
  • Marteczka92 Autorytet
    Postów: 393 539

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika95 wrote:
    Dziewczyny, dziś moj 10 dzień po ovitrelle. Chyba widzę cień, jechać na betę czy poczekać jeszcze? Zaraz zemdleję
    Mi po takim czasie wykryło jeszcze zastrzyk :( a po pierwszym zatrzyku nie było nic, więc trzymam kciuki żeby u Ciebie to była ciąża :)
    Ja niestety narobiłam sobie przez to nadziei i mocno mnie potem poszarpalo

    ♀ 33
    ♂ 34
    👩‍❤️‍👨 04.2013
    💒 06.2020
    2022 🐕❤️
    Starania od 04.2019
    👧
    AMH 2,63
    Endometrioza 1 stopnia
    Mthfr homo, pai hetero
    🧑‍🦱


    10.24 kwalifikacja i początek stymulacji Gyncentrum
    6.12.24 transfer dwóch ❄️❄️AA

    19.08.2025 M 🩵

    age.png
  • Marteczka92 Autorytet
    Postów: 393 539

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika95 wrote:
    https://ibb.co/MD44Tsh

    Czy Wy też widzicie? Czy mój mózg zwariował w tym 7cs? Męża nie zapytam, żeby nie robić mu nadziei. Jadę, proszę o kciuki i modlitwę
    Widać, leć, potwierdzaj i napisz do nas po wynikach :)

    ♀ 33
    ♂ 34
    👩‍❤️‍👨 04.2013
    💒 06.2020
    2022 🐕❤️
    Starania od 04.2019
    👧
    AMH 2,63
    Endometrioza 1 stopnia
    Mthfr homo, pai hetero
    🧑‍🦱


    10.24 kwalifikacja i początek stymulacji Gyncentrum
    6.12.24 transfer dwóch ❄️❄️AA

    19.08.2025 M 🩵

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika widać 🙂 Na Ovitrelle się nie znam. Ale trzymam kciuki.

    Mam nadzieję dziewczyny, że mialyscie udane walentynki. Ja bardzo 🔥😁

    Kil, Lipcowa lubią tę wiadomość

  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika95 wrote:
    https://ibb.co/MD44Tsh

    Czy Wy też widzicie? Czy mój mózg zwariował w tym 7cs? Męża nie zapytam, żeby nie robić mu nadziei. Jadę, proszę o kciuki i modlitwę

    Widać, widać <3 Trzymamy wszystkie kciuki!=D

    Dzień doberek =) U mnie wczoraj <3 nie było, ale dzisiaj mam "zamówiony" masaż od mojego więc dzisiaj będzie coś xD

    @Karola, @Lipcowa, @Zosis - kurczaki, ale byłoby super jakby to było to zagnieżdżenie...<3 ale i tak z testowaniem czekam na termin @ xP

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 15 lutego 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika95 wrote:
    https://ibb.co/MD44Tsh

    Czy Wy też widzicie? Czy mój mózg zwariował w tym 7cs? Męża nie zapytam, żeby nie robić mu nadziei. Jadę, proszę o kciuki i modlitwę

    Widać widać bez przyglądania 🥰 trzymam kciuki za betę

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 15 lutego 2023, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika95 wrote:
    Dziewczyny, dziś moj 10 dzień po ovitrelle. Chyba widzę cień, jechać na betę czy poczekać jeszcze? Zaraz zemdleję

    Trzymam kciuki 🍀🤞🍀🤞

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 15 lutego 2023, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, ja się witam drogi na stok 😘 na wykresie spadek więc jutro czekam na 🦍 no byle mnie w kombinezonie nie zastała 🤣

    nick nieaktualny, Paucia lubią tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8524

    Wysłany: 15 lutego 2023, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika, widać, ale 10dpo to nadal może być zastrzyk. Testowałaś wcześniej czy dopiero 10dpo? Często dziewczyny testują wcześniej żeby sprawdzić jak testy bledną. Mimo wszystko trzymam kciuki za betę i żeby to jednak był Kropek 🤞🍀

    Ona, gratulacje ❤️

    Wracam do Was, urlop się skończył, mieliśmy twarde lądowanie przy takiej pogodzie. 😅🙈 Dzisiaj usiłuję ogarnąć życie i jet lag. 🙈

    Miłego dnia! ❤️

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ