X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu🌞 komary🦟🦟 bzykają nad uchem, na wiosnę🌸🌺 będę już chodzić z brzuchem 🤰🏼🤰🏼
Odpowiedz

W sierpniu🌞 komary🦟🦟 bzykają nad uchem, na wiosnę🌸🌺 będę już chodzić z brzuchem 🤰🏼🤰🏼

Oceń ten wątek:
  • Malinowa92 Ekspertka
    Postów: 122 132

    Wysłany: 18 kwietnia, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiaSakura właśnie Franiu mieści się w normie, jeśli chodzi o wagę, bo w 36+6 ważył 2800. To przez cukrzycę ciążową chcą wywoływać tydzień wcześniej 😌
    Próbuję już wszystkiego, żeby młody sam ruszył, ale on robi imprezki życia i uparciuch na razie nigdzie się nie wybiera 😅
    Macie jakieś sposoby, o których może nie wiem?

    MiaSakura - a Ty jak się czujesz? Jesteśmy w podobnym tygodniu, bo ja właśnie zaczęłam 38. Też jesteś taka niecierpliwa jak ja? 😅
    Jutro wizyta? O ile dobrze widzę 😁 Już teraz trzymam kciuki!

    Landrii - w sumie u Ciebie mogliby już coś zacząć działać, bo jak sama mówisz - w środę wracasz ze skierowaniem 😁 A tak byś nie musiała wracać. No ciekawa jestem jak to rozwiążą. Dawaj znać na bieżąco i oczywiście trzymam kciuki! :)

  • Kasiasiasia Przyjaciółka
    Postów: 80 59

    Wysłany: 18 kwietnia, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa92 u mnie też termin na 26.04 i też ze względu na cukrzycę wcześniej, tylko, że ja mam mieć cc, więc w sumie wolałabym dotrwać żeby to wszystko bylo zaplanowane i na spokojnie. W Twoim przypadku próbuj wszystkiego żeby zachęcić lokatora do wyjścia!😀
    Ja coraz częściej czuje mocne twardnienie brzucha, już nawet nie odpuszcza jak leżę, do tego prądy i ukłucia jakby w szyjce.
    Dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie! Już jesteśmy tak blisko🙈 🍀

    Malinowa92 lubi tę wiadomość

  • Malinowa92 Ekspertka
    Postów: 122 132

    Wysłany: 18 kwietnia, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiasiasia wrote:
    Malinowa92 u mnie też termin na 26.04 i też ze względu na cukrzycę wcześniej, tylko, że ja mam mieć cc, więc w sumie wolałabym dotrwać żeby to wszystko bylo zaplanowane i na spokojnie. W Twoim przypadku próbuj wszystkiego żeby zachęcić lokatora do wyjścia!😀
    Ja coraz częściej czuje mocne twardnienie brzucha, już nawet nie odpuszcza jak leżę, do tego prądy i ukłucia jakby w szyjce.
    Dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie! Już jesteśmy tak blisko🙈 🍀


    Też 26? No co Ty mówisz 😁 Ale się złożyło! A z ciekawości zapytam.. cc zalecone przez lekarza czy sama od razu zaznaczyłaś, że chcesz cesarkę?
    I jak sobie radzisz z cukrami? Bo z tego co pamiętam, to też jesteś na insulinie nocnej 🤔

    Ja już wysprzątałam co mogłam, ćwiczę na piłce, masuję wszystko co dam radę, chodzę po schodach i nic! Ale pewnie jak mały nie jest gotowy, to żadne cuda na kiju nie zadziałają 🥲 Jeszcze pozostało umycie okien 😁

    Ahh, to u mnie to samo się dzieje! Ale te prądy i kłucia w szyjce.. bezlitosne. Niekiedy mam wrażenie, że lada moment i młody sam sobie wyjdzie, bo tak uciska 😅 Ale właśnie wtedy siadam na piłce i to bardzo pomaga :)

    A z jakiego województwa jesteś? Byłoby śmiesznie jakby z tego samego co ja i szpital ten sam 😂

  • Kasiasiasia Przyjaciółka
    Postów: 80 59

    Wysłany: 18 kwietnia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa92 wrote:
    Też 26? No co Ty mówisz 😁 Ale się złożyło! A z ciekawości zapytam.. cc zalecone przez lekarza czy sama od razu zaznaczyłaś, że chcesz cesarkę?
    I jak sobie radzisz z cukrami? Bo z tego co pamiętam, to też jesteś na insulinie nocnej 🤔

    Ja już wysprzątałam co mogłam, ćwiczę na piłce, masuję wszystko co dam radę, chodzę po schodach i nic! Ale pewnie jak mały nie jest gotowy, to żadne cuda na kiju nie zadziałają 🥲 Jeszcze pozostało umycie okien 😁

    Ahh, to u mnie to samo się dzieje! Ale te prądy i kłucia w szyjce.. bezlitosne. Niekiedy mam wrażenie, że lada moment i młody sam sobie wyjdzie, bo tak uciska 😅 Ale właśnie wtedy siadam na piłce i to bardzo pomaga :)

    A z jakiego województwa jesteś? Byłoby śmiesznie jakby z tego samego co ja i szpital ten sam 😂

    Cc to głównie moja decyzja, ale też wskazanie ortopedyczne bo mam rwę kulszową i jak przez ostatnie kilka miesięcy miałam spokój bo w końcu trafiłam na dobrego fizjo, któremu udało się pozbyć bólu, tak od tygodnia znowu mam problem i ledwo się ruszam więc cieszę się, że mam zaplanowany zabieg bo nie wyobrażam sobie takiego wysiłku jakim jest poród przy tym bólu.😬
    Odnośnie cukrów to tak, mam insuline nocną - od jakiegoś czasu zauważyłam, że wyniki zaczęły się stabilizować więc nawet troszkę schodzę z dawki, a po porodzie mam całkiem odstawić i po 3 miesiącach zrobić krzywą. A jak u Ciebie? Ile masz jednostek?
    Jestem z małopolskiego, a Ty? Faktycznie byłoby śmiesznie jakbyśmy się spotkały rano w piątek w szpitalu 🙈

  • MiaSakura Ekspertka
    Postów: 223 206

    Wysłany: 18 kwietnia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już przestałam wierzyć w te cudowne sposoby, wygląda na to że Maluch najlepiej wie kiedy ma wyjść ☺️ Tak ja mam jutro wizytę, zobaczymy czy coś się rusza! Wydaje mi się że może mi się zwiększać rozwarcie bo co 2 dzień znajduje spory kawałek czopa śluzowego 🙈 już od ponad tygodnia.

    Często mam w nocy twardnienia i to spore, już z 2 razy myślałam że rodzę no ale nie 😂

    Coś czuję że może nas zaskoczyć po prostu w najmniej spodziewanym momencie 🤭

    Lipcowa Ty masz dzisiaj KTG o ile dobrze pamiętam? Dawaj znać czy są jakieś skurcze już 🍀

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    07.2023 💔

    22.08.23 ⏸️
    28.08 beta 1230 🤞🏼
    11.09 6.3 mm z ♥️🥹
    18.10 I prenatalne i NIPT 🩷 niskie ryzyka, dziewczynka
    11.12 II prenatalne 350g zdrowej kruszynki 💗
    28.01 pierwszy kilogram Małej Mi 🌸
    20.02 III prenatalne, 1520g naszego szczęścia 💖
    22.03 wszystko ok, 2480g 💖
    03.04 💕2730g
    26.04 🎀 3600 naszej Kluseczki

    preg.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 2981 7944

    Wysłany: 18 kwietnia, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Brzuchatki i Mamuśki ale zadziało się na wątku 🤭 zostawić Was na chwilę same i już 😉

    Karpan, Polczi jak tam pierwsze dni z maluchami? 😊 Ogromne gratulacje! 🍀❤️🤞🏻

    Idawoll dziękuję, nawet nie wiesz jakie to miłe 😊❤️ nie mogę uwierzyć, że Ninka ma już 8 miesięcy 😳🥰 toż to zaraz urodzinowy roczek! 😁

    Co do sposobów na wywołanie to ja jednak w nie nie wierzę 🙈 przetestowane chyba wszystko, a nadal toczę się w dwupaku 🙃

    MiaSakura jak nastrój przed wizytą? 😊

    Landrii jak sytuacja? 🙃

    Malinowa, Kasiasiasia może będziecie koleżankami z pokoju - kto wie 🤭

    Bezula jak u Ciebie, są jakieś objawy? 😊

    Ja melduję się z ktg, w sobotę mam następne, a jeśli do pon nie urodzę to zostaje już na oddziale 🙂 rozwarcie na opuszek, dzisiaj skurcze dochodziły nawet do 60 ale usłyszałam, że to nic nie znaczy jeszcze 😉
    Także czekam chociaż tej cierpliwości coraz mniej 🙈

    MiaSakura, Idawoll, Malinowa92 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 2981 7944

    Wysłany: 18 kwietnia, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mamy zaplanowane jakieś wizyty w najbliższych dniach? 😊 Za kogo trzymać kciuki? 🤞🏻🍀

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1977 1004

    Wysłany: 18 kwietnia, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karpan, Polczi gratulacje !!!🥰
    Landrii jak sytuacja ?
    Lipcowa mam nadzieję że się samo u ciebie rozkręci 🤞
    Nasz mały kończy dzisiaj 3 tygodnie 🫣 mieliśmy dzisiaj sesję wyszła cudnie 😍
    U nas trochę stresów, bo mały ciągle śpi (wcześniak, żółtaczka) nie budził się sam na karmienie, ciężko go wybudzić, zaraz zasypia, a ma jeść co 3h konkretną ilość z tego względu jesteśmy na butelce, bo już do głowy z tym dostawałam, na dodatek krztusi nam się przy jedzeniu (byliśmy u neurologopedy, przerabiamy milion butelek) więc czasem stresu milion, a tak to jest przesłodki i przecudny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 21:16

    👩‍🦳🧔‍♂️ 36l.
    👦🏻 16 l.
    03.2023 ⏸️
    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Landrii Autorytet
    Postów: 488 475

    Wysłany: 19 kwietnia, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem o co chodzi, coś im się na ktg nie spodobało. Będą mi powtarzać zaraz, potem badanie i chcą porozmawiać. Na razie mam nie jeść. Mam nadzieję że nic się złego nie dzieje i zaproponują przyspieszenie porodu. Nic nie mówili że mam się szykować na wyjście a byłam nastawiona ze właśnie to usłyszę

    Zostałam mamą 25.04.2024 💓
  • Landrii Autorytet
    Postów: 488 475

    Wysłany: 19 kwietnia, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ma 3900 więc już nie taka mała. Głową siedzi na samym dole tylko brakuje regularnych skurczy. Wypisują mnie do domu na razie, ale jak nic nie pójdzie w ciągu kilku dni to mam w środę wrócić na wywołanie

    Zostałam mamą 25.04.2024 💓
  • Bezula Autorytet
    Postów: 435 348

    Wysłany: 19 kwietnia, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ale się tutaj dzieje ❤️

    Polczi, ogromne gratulacje mamo! Jeśli będziesz chciała, to podziel się z nami historią swojego ekspresowego porodu. Dawaj znać jak się czujesz!

    Kasiasiasia, Malinowa to niedługo Wasz dzień, trzymam kciuki za całą czwórkę 🍀

    Lipcowa, ja wiem, że to się łatwo mówi i pisze z boku, ale to już tuż tuż, choć nie dziwię się, że cierpliwość się kurczy. Wierzę, że z początkiem tygodnia powitasz już na świecie swoje wymarzone maleństwo. Lili najwyraźniej bardzo wygodnie u mamusi 🌸

    MiaSakura, Asia, w takim razie chyba nasza trójka pozostanie z majowymi dzidziusiami, jeśli żadnej się nic nie rozkręci? 😜

    Ja wczoraj byłam na pierwszym KTG. Wszystko ok ale skurczy zero, nic się nie szykuje, cisza. Objawy jakie były takie są, czyli twardnienie brzucha ale to mam od połowy ciąży, więc już nawet nie zwracam uwagi. Czasem jakieś lekkie prądy w szyjce, czy pochwie.

    Landrii powodzenia 🍀

    U mnie ta końcówka niestety nie jest kolorowa. Piesek nie czuje się dobrze, czekamy na wyniki biopsji ale lekarka nie była zbyt optymistyczna. Nie wyobrażam sobie powitania córki i pożegnania przyjaciela w jednym czasie. Nie chcę nawet o tym myśleć.

    MiaSakura, Lipcowa lubią tę wiadomość

    1cs

    28.08 II kreski
    02.09 beta 132
    05.09 beta 589
    15.09 beta 14440, prog 69
    25.09 mamy serduszko 💗 1,3cm okruszka
    27.10 prenatalne I i 6,6cm dzidzi 😍
    22.12 prenatalne II i 326 g dziewczynki 🌸
    16.02 prenatalne III i 1180 g kruszyny
    27.03 mamy już 2300g 😍
    23.04 3150g

    👩🏻 31l.
    Leki: Hashimoto - Letrox 175
    Badania ✅ Suple: Preria Duo, wit D

    👱🏼‍♂️ 30l.
    Badanie nasienia ✅

    preg.png
  • ASiA91 Ekspertka
    Postów: 128 186

    Wysłany: 19 kwietnia, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wizyta we wtorek (23.04), ale generalnie to wczoraj musiałam jechac do szpitala.. Miałam straszny bol prawego zebra od kilku dni ale wczoraj to była jakaś masakra. Okazało się że mam zapalenie miesni miedzyzebrowych i prawdopodobnie nie ustąpi do porodu. Mam brać paracetamol, miejscowo mogę jakaś masc. I pomagają mi ciepłe okłady. Przy okazji lekarz mnie zbadał. Szyjka dalej ma 2 cm. Rozwarcia brak więc chyba na razie się nic nie szykuje, a naprawdę mam już dość.

    🙎‍♀️32
    🙎‍♂️34
    👶 2020

    Projekt rodzeństwo od 01.23
    Cb 04.23
  • Natt.yo. Autorytet
    Postów: 258 423

    Wysłany: 19 kwietnia, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezula, kciuki za pieska 🍀

    Landrii, z tą wagą to jednak też się mogą pomylić, u Nas ostatecznie mały ważył tyle co niby 3tyg wcześniej na wizycie.

    Dziewczyny jeszcze trochę kwietnia zostało więc trzymam kciuki żeby się coś rozkręciło🍀🤞 u mnie też się nic nie zapowiadało wcześniej na odejście wód, więc szanse są że się zacznie z dnia na dzień 😊
    Nie zapomnijcie zrobić sobie ostatnich zdjęć z brzuszkiem, Nam się udało zrobić 1 kwietnia, a 3 Mikołaj był już na świecie 😍 dziele się z Wami moim ostatnim zdjęciem z brzuszkiem 😊

    U Nas po wizycie położnej, Mikołaj pięknie przybiera bo już waży 3,69kg, a półtora tygodnia było 3,05, Pani była też w szoku 🙈 i dalej jest małym śpiochem 😊

    Messenger-creation-7ebfe65b-5802-4142-92d3-e4f168daa253.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia, 13:43

    MiaSakura, Wron Kraa, Lipcowa, Malinowa92 lubią tę wiadomość

    👩- 24lat 🧑- 27lat
    - endometrioza 3 stopnia wykryta w 2020 roku
    - 20.08.2022 💒
    - starania od września 2022

    - 4 sierpnia test ciążowy pozytywny! Udało się! ❤️
    - 16 sierpnia pierwsza wizyta 0,45cm kropka
    - 30 sierpnia usłyszeliśmy serduszko, 2 cm naszego człowieczka ❤️

    - Mikołaj 💙 3 kwietnia 2024r, 57cm i 3240g 💙

    age.png
  • MiaSakura Ekspertka
    Postów: 223 206

    Wysłany: 19 kwietnia, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezula, przykro mi że Waszego pieska to spotyka. Trzymamy kciuki żeby wyszły dobre wyniki.

    Ja po wizycie, waga wyszła 3600 🙈 ale doktor mówił że 500g to margines błędu więc mam się nie przywiązywać do tego. Rozwarcie na 1,5 cm i czop śluzowy prawie całkowicie odszedł, dziewczynka wstawiona w kanał, więc powiedział że urodzę ale nie powie mi czy dziś w nocy czy za 3 tygodnie 😅
    Mam się ruszać i żyć normalnie i czekać, za tydzień kolejna wizyta, jeśli mała okaże się jednak tak duża znowu to skieruje mnie na indukcje.
    Wolałabym tego uniknąć, więc w tym tygodniu będę łazić ile wlezie, a nóż coś ruszy 🤞🏼🍀

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    07.2023 💔

    22.08.23 ⏸️
    28.08 beta 1230 🤞🏼
    11.09 6.3 mm z ♥️🥹
    18.10 I prenatalne i NIPT 🩷 niskie ryzyka, dziewczynka
    11.12 II prenatalne 350g zdrowej kruszynki 💗
    28.01 pierwszy kilogram Małej Mi 🌸
    20.02 III prenatalne, 1520g naszego szczęścia 💖
    22.03 wszystko ok, 2480g 💖
    03.04 💕2730g
    26.04 🎀 3600 naszej Kluseczki

    preg.png
  • Karpan45 Autorytet
    Postów: 251 468

    Wysłany: 20 kwietnia, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nas po 2 dobach wypisali i od czwartku jesteśmy w domu. W ciągu dnia jest super w nocy mały ma ataki płaczu tzn zazwyczaj jeden ale z 2 h nie da się go uspokoić krzyk że masakra. Nie chce ssać piersi więc odciągam ale piersi wczoraj zrobiły się twarde i wyszła minplla i czuję grudkę z jednej strony więc zaraz lecę do gin. Ta przygoda z karmieniem wogole mi się nie podoba i chyba przejdziemy na mleko modyfikowane

    Staramy się od października 2020

    Endometrioza IV stopnia

    10.04 laparoskopia endometriozy usunięcie zrostów udrożnienie jajowodów

    amh 4,06

    16.08 - beta 30,40 / prog 33,4
    18.08 - beta 99,5 / prog 31,5
    22.08 - beta 665
    28.08 - jest mały 🪱
    29.08 - beta 15634
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 2981 7944

    Wysłany: 21 kwietnia, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny 🌸
    Jak tam końcówka weekendu? 😊
    Udało się coś wypocząć? 😊

    Bezula jak sytuacja z pieskiem? 😊

    Natt.yo jaki śliczny brzuszek miałaś! 🥰
    Piękna pamiątka 🥰
    Mikołaj pięknie przybiera 😊
    Nie tęsknisz za brzuszkiem? 😊

    MiaSakura trzymam kciuki żeby udało się bez indukcji 🍀🤞🏻

    Karpan jak u Was z karmieniem?
    Niejednokrotnie słyszałam, że sprawa z kp nie jest wcale tak łatwa jak mogłaby się wydawać 😊
    Życzę wytrwałości i pamiętaj, że mm to nic złego 😊

    Pozostałe dziewczyny - jak tam sytuacja na froncie? 😊
    U mnie mimo przekroczenia terminu nie dzieje się nic, na ktg cisza, rozwarcia brak - dzisiaj pakuję się do szpitala i jutro z rana ruszam na oddział - mam nadzieję, że wymyślą coś konkretnego na przyszły tydzień 🌸

    Miłego dnia 🌸

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • ASiA91 Ekspertka
    Postów: 128 186

    Wysłany: 21 kwietnia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa a jak się w ogóle czujesz? Mam nadzieję że te ostatnie dni są laskawsze u Ciebie niż u mnie.

    U mnie jedynie co to chyba obniżył się brzuch bo zebra bolą ale niżej. Do tego bardzo zależało mi na tym żeby moje dziecko było zdrowe a on ma zielony gil po pas.. Wszystko przez to że ostatnio nie daje rady się nim zajmować przez ten bol. Naprawdę liczę na to że coś sie wkrótce zacznie bo jeat słabo.

    🙎‍♀️32
    🙎‍♂️34
    👶 2020

    Projekt rodzeństwo od 01.23
    Cb 04.23
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 2981 7944

    Wysłany: 21 kwietnia, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia nie czuję kompletnie żadnej zmiany 🤷🏻‍♀️
    Brzuch pobolewa ale to jak zawsze a oprócz tego nic 🙃

    Ojoj a co dla Starszaka? Bądź dla siebie wyrozumiała 🤗 to ostatni etap - jeszcze trochę i będzie po wszystkim 🍀🤞🏻

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • Bezula Autorytet
    Postów: 435 348

    Wysłany: 22 kwietnia, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja tylko na chwilkę, nie odniosę się do wszystkich, nie teraz, to są najgorsze dni mojego życia. Od piątku na zmianę płacz, z nadzieją, że może jeszcze będzie dobrze, jeżdżenie po klinikach w dzień i w nocy. Wykorzystujemy teraz dla pieska już ostatnią szansę leczenia 🥹

    Wyślijcie proszę w naszym kierunku dobre myśli, jak to mówią, nadzieja zawsze umiera ostatnia..

    Serce się łamie, ale walczymy. Teraz mam nadzieję, że W. zdecyduje się zostać w brzuchu aż do terminu, jak się wszystko uspokoi.

    Lipcowa, pamiętam o Tobie i trzymam kciuki. Niech wszystko pójdzie po Twojej myśli, już ostatnia chwilka i będziesz tuliła swoje marzenie ❤️

    1cs

    28.08 II kreski
    02.09 beta 132
    05.09 beta 589
    15.09 beta 14440, prog 69
    25.09 mamy serduszko 💗 1,3cm okruszka
    27.10 prenatalne I i 6,6cm dzidzi 😍
    22.12 prenatalne II i 326 g dziewczynki 🌸
    16.02 prenatalne III i 1180 g kruszyny
    27.03 mamy już 2300g 😍
    23.04 3150g

    👩🏻 31l.
    Leki: Hashimoto - Letrox 175
    Badania ✅ Suple: Preria Duo, wit D

    👱🏼‍♂️ 30l.
    Badanie nasienia ✅

    preg.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 2981 7944

    Wysłany: 22 kwietnia, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezula bardzo mi przykro i głęboko wierzę, że uratujecie pieska 😘🍀❤️
    Wysyłam milion ciepłych myśli - pisz Nam na bieżąco jak sytuacja 😘😘

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ