X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W staraniach o fasolkę
Odpowiedz

W staraniach o fasolkę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nowa12 Koleżanka
    Postów: 33 32

    Wysłany: 15 lutego, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ostatnia miesiączka 24.01 do 29.01
    Owulacja 03.02-09.02 aczkolwiek przesunęła się i wiem że mogła nastąpić 07.02 …
    Przytulanki codziennie przed i całą owu .., 13.02 nagle zakuło dość solidnie od środka czułam że się zrobiło mokro i poszło kilka kropelek krwi później już był taki śluz gęsty kawa z mlekiem trwało to do dnia następnego silny ból piersi po bokach co do tej pory towarzyszy plus bóle pachwin i podbrzusza jak na miesiaczke. Dziś na wizycie kontrolnej u ginekologa doktor badała ręcznie mówiła że szyjka wysoko zamknięta ale lewy jajnik znacznie powiększony i dostałam usg jutro na cito, ponieważ mówi że mogłabyc to tak silna owulka stąd ta krewka. Cały czas łudzę się że może jednak jest cień szansy .. może któraś miała podobny przypadek ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ