Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W walentynki były hece ❤️ więc na betę w marcu lecę 🏃🏻‍♀️
Odpowiedz

W walentynki były hece ❤️ więc na betę w marcu lecę 🏃🏻‍♀️

Oceń ten wątek:
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 557 646

    Wysłany: 22 marca 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Nina zaciekawiłaś mnie tym lekiem na poprawę ruchliwości plemników, na pewno też o to zapytamy na wizycie u androloga w kwietniu.

    Co do wędkarzy to mój mąż nigdy nie był na rybach, a co więcej - nie cierpi ich jeść 😅 mimo to przy tych staraniach powiedział, że może je jeść choćby codziennie ❤️ skoro tak dobrze nam idzie to może mogę go umówić z którymś z Waszych partnerów na łowienie? Może odkryje nowe hobby 😅

    Lepiej nie, bo jak złapie bakcyla i popadnie, to masz po chłopie i wtedy możesz zapomnieć o dzidzi 🤣 bo zasiadki będą ważniejsze 🤣

    Donna89, Marzycielka94, almost.there lubią tę wiadomość

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 557 646

    Wysłany: 22 marca 2025, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Martyna - odpoczywaj, dbaj o siebie i nie patrz na gości. Ja to bym sie nawet cieszyła, że nie muszę siedzieć z teściową 😅 trzymaj się tam!!
    Ja akurat mam zaje.bistą teściową, także bardzo mi nera gnije 🤣

    Nayeli, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Donna89 Autorytet
    Postów: 394 839

    Wysłany: 22 marca 2025, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, mój jest początkowym wędkarzem, teraz ma chwilowy przestój przez nadmiar pracy, ale był moment gdzie mnie wyciągał na te ryby 😂 najlepiej jak z podekscytowaniem mnie zachęcał jesienią, żebym wstała z nim w sobotę o 5 i pojechała bo będzie tak fajnie…o tym marzę w sobotę przecież 😂

    Piękny torcik!!! Arcydzieło 😍Ja ostatnio pierwszy swój tort robiłam na mamy urodziny, wiem ile to pracy wymaga!

    Ja żeby nie myśleć za dużo wyciągnęłam obraz z tymi numerkami do malowania. 1,5h siedziałam a taki mały fragmencik pomalowałam 🤣pół roku będę to robić w takim tempie

    Ale chyba zachęciłyście mnie na jogę i też zaraz sobie odpalę coś na yt 🧘‍♀️

    Nayeli lubi tę wiadomość

    👩‍🦳27 🧔‍♂️29
    starania od 2023
    12.24 9tc 💔👼

    Endometrioza,PAI-1, MTHFR hetero
    Niedoczynność tarczycy —> unormowana, AMH 1,16 🥲

    31.10 Beta 85, kropku zostań ❤️
    04.03 Połówkowe - 400g zdrowego bobasa 👶
  • Donna89 Autorytet
    Postów: 394 839

    Wysłany: 22 marca 2025, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon08kow wrote:
    Byłam z moimi krwawieniami, betą 49, progiem 1 na IP. Nawet nie wykonano żadnego badania, od razu założenie, że to najprawdopodobniej ciąża biochemiczna. Mam wykonać w poniedziałek betę ponownie, ale już się nie łudzę. Na powrocie ze szpitala rozkręciło się krwawienie ze skrzepami jeszcze bardziej, więc pewnie już po... Ale i tak miło było po 1,5 roku zobaczyć dwie kreski na teście :) Mam nadzieję, że kolejne cykle będą owocne :) Wam również takich życzę!

    Bardzo mi przykro :( Mam nadzieję, że jest obok Ciebie osoba, która się wspiera ❤️‍🩹

    👩‍🦳27 🧔‍♂️29
    starania od 2023
    12.24 9tc 💔👼

    Endometrioza,PAI-1, MTHFR hetero
    Niedoczynność tarczycy —> unormowana, AMH 1,16 🥲

    31.10 Beta 85, kropku zostań ❤️
    04.03 Połówkowe - 400g zdrowego bobasa 👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2025, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donna89 wrote:
    Haha, mój jest początkowym wędkarzem, teraz ma chwilowy przestój przez nadmiar pracy, ale był moment gdzie mnie wyciągał na te ryby 😂 najlepiej jak z podekscytowaniem mnie zachęcał jesienią, żebym wstała z nim w sobotę o 5 i pojechała bo będzie tak fajnie…o tym marzę w sobotę przecież 😂

    Piękny torcik!!! Arcydzieło 😍Ja ostatnio pierwszy swój tort robiłam na mamy urodziny, wiem ile to pracy wymaga!

    Ja żeby nie myśleć za dużo wyciągnęłam obraz z tymi numerkami do malowania. 1,5h siedziałam a taki mały fragmencik pomalowałam 🤣pół roku będę to robić w takim tempie

    Ale chyba zachęciłyście mnie na jogę i też zaraz sobie odpalę coś na yt 🧘‍♀️

    O przypomniałaś mi, że mam kupiony taki obraz i jeszcze go nawet nie odpakowałam #adhd 🤪

    Tort cudowny, teraz marudzę staremu, że zjadłabym coś słodkiego 😂

    Mój na szczęście też po tej nie-wędkarskiej stronie. Były łowił i do tego dochodziła odwieczna walka o to, że ciuchy do wyrzucenia upierał się, żeby zostawić na ryby 😂🫣

    Nayeli lubi tę wiadomość

  • Maaniusia Przyjaciółka
    Postów: 105 54

    Wysłany: 22 marca 2025, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donna89 wrote:
    Haha, mój jest początkowym wędkarzem, teraz ma chwilowy przestój przez nadmiar pracy, ale był moment gdzie mnie wyciągał na te ryby 😂 najlepiej jak z podekscytowaniem mnie zachęcał jesienią, żebym wstała z nim w sobotę o 5 i pojechała bo będzie tak fajnie…o tym marzę w sobotę przecież 😂

    Piękny torcik!!! Arcydzieło 😍Ja ostatnio pierwszy swój tort robiłam na mamy urodziny, wiem ile to pracy wymaga!

    Ja żeby nie myśleć za dużo wyciągnęłam obraz z tymi numerkami do malowania. 1,5h siedziałam a taki mały fragmencik pomalowałam 🤣pół roku będę to robić w takim tempie

    Ale chyba zachęciłyście mnie na jogę i też zaraz sobie odpalę coś na yt 🧘‍♀️


    Ja zamierzam wrócić do malowanek dla dorosłych, dużo szczegółów to na trochę odciągają.
    Jutro jadę poodwiedzać rodzinkę to też inaczej. Tylko jak się nie wygadać, jak z drugiej strony euforia 😅

    Donna89 lubi tę wiadomość

  • sandrac_94 Ekspertka
    Postów: 161 239

    Wysłany: 22 marca 2025, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayeli wrote:
    Marty.Na odpoczywaj❤️ przykro siedzieć w domu jak inni się gdzieś spotykają ale może mąż coś weźmie na wynos a teściowa odwiedzi na dniach?

    Nadzieja32 cudownie! Niech dalej pięknie beta rośnie 😁
    Sandrac_94 ile dpo przewidujesz, że jesteś? Może Ci się udzieliła ,,jelitówka" Nadziejki 😁

    Darrika udanego świętowania jeśli dobrze pamiętam, że macie jakąś uroczystość 😊

    Piękne widoki tu wklejałyście. Troszkę zazdroszczę. Ja dzisiaj nawet na spacer nie miałam czasu bo kończyłam tort dla syna koleżanki. Wkleję go, a co 😀 najważniejsze, że dziecko zadowolone!

    20250322-151713.jpg

    Wow, ale cudo 🥰🥰

    Chyba przegapiłam wpis Nadziejki o “jelitowce” 😅 ja myślę, że jestem maksymalnie 7-8dpo, ale nie jestem pewna tego cyklu 😭

    Nayeli lubi tę wiadomość

    👩👨31 lat + 🐶 2 lata

    - starania od 09.2023 🍼
  • Donna89 Autorytet
    Postów: 394 839

    Wysłany: 22 marca 2025, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    O przypomniałaś mi, że mam kupiony taki obraz i jeszcze go nawet nie odpakowałam #adhd 🤪

    Tort cudowny, teraz marudzę staremu, że zjadłabym coś słodkiego 😂

    Mój na szczęście też po tej nie-wędkarskiej stronie. Były łowił i do tego dochodziła odwieczna walka o to, że ciuchy do wyrzucenia upierał się, żeby zostawić na ryby 😂🫣

    Mój też leżał kilka miesięcy w opakowaniu 😂 dzisiaj nadeszła jego chwila na odpakowanie!

    No tak, przecież ciuchy mogą się przydać 🤣 Mój tak mial jak pracował jeszcze fizycznie, po kryjomu wyrzucałam zużyte ubrania bo ich tyle już było 🙈

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩‍🦳27 🧔‍♂️29
    starania od 2023
    12.24 9tc 💔👼

    Endometrioza,PAI-1, MTHFR hetero
    Niedoczynność tarczycy —> unormowana, AMH 1,16 🥲

    31.10 Beta 85, kropku zostań ❤️
    04.03 Połówkowe - 400g zdrowego bobasa 👶
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 22 marca 2025, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak w ogóle to powoli nam się kończy marzec. Czas chyba myśleć nad tytułem na wątek kwietniowy😆

    Ja mam jedną propozycję:

    Zająć kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄

    To ja lepiej te torty będę robić a Wy wymyślajcie 🤣😅

    nick nieaktualny, Loraa, Marty.Na, NinaB, Marzycielka94, Darrika, Belia, Mardotka, CrazyDaisy, DreamBee, snieżka, Wianek, Meggi_**, Olisska, Dżozu, izzou97, ater, emciak, Justa28, assialbnn, almost.there, Irynka, dailydamn, dailydamn lubią tę wiadomość

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 22 marca 2025, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, udało mi się nadrobić. Ja standardowo cała sobota ta budowie, ale dobrze. Dzień zleciał, wymęczyłam się i nie myślałam tyle.

    Nayeli piękny tort 😍

    Co do wędkarstwa, to większość kolegów i sąsiadów mojego męża to zapaleni wędkarze. Mój się jakoś uchował i nie interesuje go to 😂

    Nayeli, Marty.Na, Marzycielka94, assialbnn lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2025, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayeli wrote:
    Dziewczyny, tak w ogóle to powoli nam się kończy marzec. Czas chyba myśleć nad tytułem na wątek kwietniowy😆

    Ja mam jedną propozycję:

    Zająć kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄

    To ja lepiej te torty będę robić a Wy wymyślajcie 🤣😅
    Mi się podoba!

    Mi przyszło do głowy: kwiecień plecień, bo przeplata. W grudniu będę już brzuchata
    😂😂

    Nayeli, Loraa, Marty.Na, karczoch321, Marzycielka94, Nadzieja32, Belia, Mardotka, DreamBee, snieżka, Olisska, Dżozu, ater, emciak, Monnie, Justa28, almost.there lubią tę wiadomość

  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 22 marca 2025, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Mi się podoba!

    Mi przyszło do głowy: kwiecień plecień, bo przeplata. W grudniu będę już brzuchata
    😂😂

    😂😂 😂

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 22 marca 2025, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten tort jest boski!!! Szacun za umiejętności 😍 kupa pracy to jest

    Co do wędkowania - dzisiaj na wypadzie byliśmy w smażalni, hodują ryby na miejscu, jak ja dawno nie jadłam pstrąga i to tak dobrego 🤤 mój nigdy na rybach nie był, ale już go mój brat namawia 🫣

    A w sumie, że raczej się już trochę rozgościłam na forum, a nigdy nie pisałam o swoim hobby, to się trochę też podzielę z wami. W wolnym czasie gram w gierki na PC, czasem z mężem czasem sama, raczej z rywalizacją - cs, tft, aramy, valorant, osu. W tft byłam raz nawet w top 0.03% graczy, więc nawet wysoko 🤭 Lubię też malowanie po cyferkach, to robię wręcz hurtowo, często odpalam Netflixa w tle i maluję na raz. Książki czytam, ale w żółwim tempie przez brak czasu. Chyba tyle ode mnie 🥰

    Marty.Na, Loraa, Nayeli, DreamBee, snieżka, Wianek, Dżozu, assialbnn lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 557 646

    Wysłany: 22 marca 2025, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obie nazwy super! 🤣🤣

    Męczące jest to wędkarstwo z czasem. Ja jestem operatorem podbieraka i sesji zdjęciowych z karpiami 🤣

    White1, Nayeli, Marzycielka94, DreamBee, Dżozu, assialbnn lubią tę wiadomość

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 22 marca 2025, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze taki mi wpadł do głowy:

    Niech Zajączek w miłym geście🎁, przyniesie nam dwie kreski na teście⏸️

    nick nieaktualny, Marty.Na, Ola8999, Loraa, sandrac_94, Marzycielka94, Belia, Mardotka, kasialinkaa, DreamBee, snieżka, Olisska, izzou97, ater, emciak, Justa28 lubią tę wiadomość

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
  • Ola8999 Autorytet
    Postów: 1397 1201

    Wysłany: 22 marca 2025, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayeli piękny tort ! 😍
    I ten tytuł z zajączkiem zajebisty 🤣
    Ja mam kolorowankę z numeram lezy chyba rok niezaczeta ale chyba zacznę jak tak polecacie 😎

    Nayeli lubi tę wiadomość

    ♀️'89 ♂️'87
    2 lata starań | 1x IUI ❌ | kwalifikacja do in vitro ✅
    16.06 ⏸️ 11dpo 🫢 naturals
    Cukrzyca ciążowa 🤷🍭
    19.12 30+1 III prenatalne wszystko idealnie 👌1400g
    19.01 34+4 rośniemy 2600g 😍
    6.02.2026 już jest ! 🐨 37+0 2970g 52cm

    age.png
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 22 marca 2025, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Ten tort jest boski!!! Szacun za umiejętności 😍 kupa pracy to jest

    Co do wędkowania - dzisiaj na wypadzie byliśmy w smażalni, hodują ryby na miejscu, jak ja dawno nie jadłam pstrąga i to tak dobrego 🤤 mój nigdy na rybach nie był, ale już go mój brat namawia 🫣

    A w sumie, że raczej się już trochę rozgościłam na forum, a nigdy nie pisałam o swoim hobby, to się trochę też podzielę z wami. W wolnym czasie gram w gierki na PC, czasem z mężem czasem sama, raczej z rywalizacją - cs, tft, aramy, valorant, osu. W tft byłam raz nawet w top 0.03% graczy, więc nawet wysoko 🤭 Lubię też malowanie po cyferkach, to robię wręcz hurtowo, często odpalam Netflixa w tle i maluję na raz. Książki czytam, ale w żółwim tempie przez brak czasu. Chyba tyle ode mnie 🥰

    Ja nie gram prawie wcale ale rozumiem doskonale Twoje hobby bo mąż codziennie tnie w jakaś grę i sprawia mu to ogromną przyjemność. Ja nawet nie podchodzę do jego stacji dowodzenia😄

    White1 lubi tę wiadomość

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2025, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak się dzielimy, to ja uwielbiam składać lego i wyplatać makramy. I stawiam pierwsze kroki na konsoli. Lubiłam też wyciskać na siłce, ale przez starania się jakoś zestresowałam i przestałam chodzić 🫣🫣

    White1, Marzycielka94, Kasiek7, DreamBee, Dżozu, Loraa, Nayeli lubią tę wiadomość

  • Liliuszka_2024 Autorytet
    Postów: 302 319

    Wysłany: 22 marca 2025, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Mi się podoba!

    Mi przyszło do głowy: kwiecień plecień, bo przeplata. W grudniu będę już brzuchata
    😂😂
    Oo podoba mi się dobre.
    My dziś dzień leniuszka, cały dzień w sumie leżakowanie i dwa razy ♥️ (przeszły mi foszki na przytulanie więc trzeba było korzystać 😂) i dzień zleciał.

    assialbnn lubi tę wiadomość

  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 22 marca 2025, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    Obie nazwy super! 🤣🤣

    Męczące jest to wędkarstwo z czasem. Ja jestem operatorem podbieraka i sesji zdjęciowych z karpiami 🤣
    Mój jakby miał dotknąć żywą rybę i zrobić sobie z nią fotkę to by chyba zszedł na drugi świat 😂😂😂

    Marty.Na lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ