Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Poznaj kluczowe składniki dla mamy i dziecka 👇
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam.
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Przytłoczona zbyt wieloma zaleceniami?
Poznaj 7 składników rekomendowanych przez ginekologów w jednej formule👌
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Przytłoczona zbyt wieloma zaleceniami?
Poznaj 7 składników rekomendowanych przez ginekologów w jednej formule👌
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wady macicy
Odpowiedz

Wady macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiedyś będę mamą Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 lutego 2022, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane !! Po roku starań okazało się że mam wadę macicy a dokładnie macicę dwurozna . 😥 Polecacie mi jakiegoś lekarza w Warszawie . Zaszlyscie w ciążę ? Ogólnie co robić ?

  • KiniuśiKinio Autorytet
    Postów: 269 291

    Wysłany: 23 lutego 2022, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też mam macicę dwurożną, lekarz powiedział mi przy badaniu przed staraniami ale w żadnym wypadku nie zdyskwalifikował przez to moich starań, jasno dał do zrozumienia że nie jest to wielkim problemem. Taka budowa po prostu się zdarza. Staramy się drugi miesiąc , pierwszy bez skutku, zobaczymy jak dalej. Jestem pozytywnej myśli, Tobie też tego życzę.

    Starania o pierwsze maleństwo - w oczekiwaniu na Boży cud 🙏

    Ja : Graves Basedowa ➡️operacyjne usunięcie tarczycy ➡️leczenie radiojodem ➡️ niedoczynność - euthyrox
    TSH 0,866 ( październik 2023)

    On : jakość nasienia do poprawy
    Sierpień 22/ grudzień 22/ sierpień 23/ grudzien 23
    Koncentracja/ 3mln /12mln/ 7mln/ 5mln
    Ilość w próbie/ 13mln /94mln/ 37mln/ 25mln
    Ruch postępowy/ 25% / 24%/ 18%/ 55%
    Prawidłowa budowa/ - / 4%/ 6%/ -

    IUI
    *12.12.23 - 10mln, 80% ❌️

    IVF
    18.12.2024 - kwalifikacja
    22-31.01.2025 - primolut nor
    05-16.02.2025 - Stymulacja Menopur 75 i Rekovelle 12
    11-17.02.2025 - Cetrotide 0,25
    17.02.2025 - Ovitrelle 1 amp i Gonapeptyl 2 amp
    19.02.2025 - punkcja - 12 pęcherzyków, 9 dojrzałych, 9 zapłodnionych
    26.02 2025 - blastka 5.1.1 ❄️ blastka 5.2.3 ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ