X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wady wrodzone macicy.
Odpowiedz

Wady wrodzone macicy.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hippa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Przychodzę do Was z pytaniem, czy któraś z Was ma stwierdzoną macicę T - kształtną ? Jak się to ma u was do starań o dziecko ? Co mówią lekarze?
    Moja lekarka zobaczyła na USG , że moja macica jest w tym kształcie, poinformowała mnie o tym i to w zasadzie tyle. Czekam na wizytę u innego ginekologa. Czy któraś z Was może powiedzieć coś więcej na temat tego zaburzenia?

  • Omegi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam abyś wybrała się do dr Ludwina do Krakowa. To dobry specjalista od wad macicy. On ma dobry sprzęt i stwierdzi jaką faktycznie masz wadę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ