X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy ciąży, czy okres?
Odpowiedz

Wczesne objawy ciąży, czy okres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie. Mam cykle 26-29 dniowe. Kochałam się z mężem 11,12,13 dnia cyklu (od 10 dc miałam pozytywny test owulacyjny).
    W 19 dc w nocy poczułam dziwny ból w macicy (?) po prawej stronie, nie potrafię opisać tego co czułam, ale nie biało jakoś bardzo, bardziej czułam taki dyskomfort i trwało to może dwie minuty.
    Po tygodniu (21 dc) od potencjalnego zapłodnienia zauważyłam na bieliźnie dwie plamki krwi (brunatnej), nic poza tym nie czułam oprócz zmęczenia i uczucia przeziębienia. Zero bólu.
    23 dc zaczęłam mieć bóle miesiączkowe, ale delikatniejsze, takie jakby ciągniecie i trwa to do dziś (25 dc), tylko z przerwami.
    Piersi na początku bolały, ale teraz bolą minimalnie, gdzie przed okresem zawsze baaaardzo mnie bolą i do tego zrobiły się miękkie - nie wiem czy to dobrze, czy źle.
    Teoretycznie jutro powinnam dostać miesiączkę.
    Czy któraś z Was miała podobne objawy, a mimo to była w ciąży?

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Rozzzzi Autorytet
    Postów: 875 1102

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test ciążowy, jeśli jutro planowo masz dostac miesiączkę to powinno już coś wyjść 😬

    Ja miałam objawy, a ciąży z tego nie było, a w szczęśliwym cyklu objawów nie miałam albo nie zauważyłam, to test wyszedł pozytywny. Życzę Ci aby to było to!

    👱🏻‍♀️22
    💒2022
    PCOS
    Starania od 01.2023

    6.07 delikatna krecha ⏸️
    4.09 I prenatalne 5,4 cm dzidzi 🥰
    7.11 połówkowe 437 gram 💕
    28.11 779 gram Jagódki🫐👧
    28.12 1380 gram Jagódki 🫐👧
    23.01 2200 gram 👧
    13.02 2863 gram👧
    28.02 pomiędzy 3200 a 3600 gram Jagody
    14.03 3650 gram👧

    19.03.2024 Jagoda 3640g 53cm 👧🫐

    age.png
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1530 3132

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie objawy nic Ci nie powiedzą, to może być wszystko albo nic. Dlatego zrób sobie jutro rano test ciążowy, a najlepszą opcją byłoby zrobienie bety. Trzymam kciuki żeby to była ciąża 🙂.

    👩31 &🧔37
    👩‍❤️‍💋‍👨13 luty 2016

    03 grudnia 2022 - pierwsze dwie kreski w życiu 🥹
    16 stycznia 2023 - brak bicia serca 💔- 9t4d/7t4d - poronienie samoistne 💔

    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈

    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png
  • Olka27 Znajoma
    Postów: 22 11

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Cześć dziewczyny, mam pytanie. Mam cykle 26-29 dniowe. Kochałam się z mężem 11,12,13 dnia cyklu (od 10 dc miałam pozytywny test owulacyjny).
    W 19 dc w nocy poczułam dziwny ból w macicy (?) po prawej stronie, nie potrafię opisać tego co czułam, ale nie biało jakoś bardzo, bardziej czułam taki dyskomfort i trwało to może dwie minuty.
    Po tygodniu (21 dc) od potencjalnego zapłodnienia zauważyłam na bieliźnie dwie plamki krwi (brunatnej), nic poza tym nie czułam oprócz zmęczenia i uczucia przeziębienia. Zero bólu.
    23 dc zaczęłam mieć bóle miesiączkowe, ale delikatniejsze, takie jakby ciągniecie i trwa to do dziś (25 dc), tylko z przerwami.
    Piersi na początku bolały, ale teraz bolą minimalnie, gdzie przed okresem zawsze baaaardzo mnie bolą i do tego zrobiły się miękkie - nie wiem czy to dobrze, czy źle.
    Teoretycznie jutro powinnam dostać miesiączkę.
    Czy któraś z Was miała podobne objawy, a mimo to była w ciąży?

    Ja też jestem ale dwa dni przed 🐒 czuję się jak na okres ale delikatnie inaczej (?) Kłucie w pochwie 🤔 brak slizu gdzie zawsze miałam sporo.. uczucie ciągnięcia raz jest raz nie ma więcej bulgotek (?) zawsze bolał mnie brzuch i do 30 min dostałam wredote ... Teraz jakoś inaczej to czuję .

  • Paula29 Autorytet
    Postów: 475 938

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny najłatwiej będzie jak zrobicie testy ciążowe. Jesteście tuż przed okresem więc kreski raczej na pewno się pojawia jeśli jesteście w ciąży 😊
    Planujecie testować ?

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie dostanę miesiączki to pójdę w sobotę rano na betę. Najgorsze jest to czekanie.
    To jest 7 cykl starań i mam wrażenie, że każdy trochę się od siebie różni, ale ten jest zupełnie inny - zwłaszcza, że pierwszy raz miałam plamienie 🤔

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula29 wrote:
    Dziewczyny najłatwiej będzie jak zrobicie testy ciążowe. Jesteście tuż przed okresem więc kreski raczej na pewno się pojawia jeśli jesteście w ciąży 😊
    Planujecie testować ?


    Właśnie z testami różnie bywa, trochę moich koleżanek robiło testy w dniu miesiączki i były negatywne, a pozytywne wychodziły dopiero po tygodniu. Nie chcę sie rozczarować.
    Byłam po prostu ciekawa, czy któraś miała podobnie 😊

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 475 938

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Jeśli nie dostanę miesiączki to pójdę w sobotę rano na betę. Najgorsze jest to czekanie.
    To jest 7 cykl starań i mam wrażenie, że każdy trochę się od siebie różni, ale ten jest zupełnie inny - zwłaszcza, że pierwszy raz miałam plamienie 🤔
    Ja w pierwszym cyklu starań miałam pierwszy raz w życiu plamienie i byłam pewna że to implantacja. Poszłam na betę i była ujemna 🤷🏼‍♀️ oczywiście życzę Ci żeby była dodatnia, ale pamiętaj że łatwo się nakręcić a potem rozczarować.

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula29 wrote:
    Ja w pierwszym cyklu starań miałam pierwszy raz w życiu plamienie i byłam pewna że to implantacja. Poszłam na betę i była ujemna 🤷🏼‍♀️ oczywiście życzę Ci żeby była dodatnia, ale pamiętaj że łatwo się nakręcić a potem rozczarować.


    A wiesz co było przyczyną plamienia?

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 475 938

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    A wiesz co było przyczyną plamienia?
    Nie, pojawiło się jeszcze potem w jednym cyklu, ale nigdy więcej. Ginekolog powiedział że endometrium czasem jest nierównomierne i taki może być skutek w postaci plamienia.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7161 7243

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Jeśli nie dostanę miesiączki to pójdę w sobotę rano na betę. Najgorsze jest to czekanie.
    To jest 7 cykl starań i mam wrażenie, że każdy trochę się od siebie różni, ale ten jest zupełnie inny - zwłaszcza, że pierwszy raz miałam plamienie 🤔
    Zrób test ciążowy lub betę i będziesz wiedziała. To takie trochę wróżenie z fusów 🤷🏼‍♀️ nikt Ci nie powie na podstawie tego co napisałaś, czy jesteś w ciąży. Niemniej jednak trzymam mocno kciuki 🙂

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 1 września 2023, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka27 wrote:
    Ja też jestem ale dwa dni przed 🐒 czuję się jak na okres ale delikatnie inaczej (?) Kłucie w pochwie 🤔 brak slizu gdzie zawsze miałam sporo.. uczucie ciągnięcia raz jest raz nie ma więcej bulgotek (?) zawsze bolał mnie brzuch i do 30 min dostałam wredote ... Teraz jakoś inaczej to czuję .

    I jak? Wiadomo już coś? 🙂


    Ja do tej pory nie dostałam miesiączki 🙂 a właściwie w dniu spodziewanej @ dostałam delikatnych plamień (brunatnych/brązowych), dzisiaj rano znów się pojawiło, ale w mniejszej ilości. Ale przy tym cały czas jakby takie baaardzo delikatne skurcze (?). Jak do wieczora nic się nie zmieni to jutro pójdę na betę. Dodam jeszcze, że tak mam pierwszy raz. Mam nadzieję, że to nie ma związku z niczym złym. Trzymajcie za mnie kciuki! Bo to był nasz 7 cykl starań 🙏🏻

    Paula29 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 475 938

    Wysłany: 1 września 2023, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    I jak? Wiadomo już coś? 🙂


    Ja do tej pory nie dostałam miesiączki 🙂 a właściwie w dniu spodziewanej @ dostałam delikatnych plamień (brunatnych/brązowych), dzisiaj rano znów się pojawiło, ale w mniejszej ilości. Ale przy tym cały czas jakby takie baaardzo delikatne skurcze (?). Jak do wieczora nic się nie zmieni to jutro pójdę na betę. Dodam jeszcze, że tak mam pierwszy raz. Mam nadzieję, że to nie ma związku z niczym złym. Trzymajcie za mnie kciuki! Bo to był nasz 7 cykl starań 🙏🏻
    Trzymam mocno 🤞

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ