Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶
Odpowiedz

We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶

Oceń ten wątek:
  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 398 436

    Wysłany: 17 września 2021, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Margolcia, czekam jutro na Twojego sikańca🤪 dawno tu nie było ⏸ więc czekamy😁

    No chyba sikne, namówiłaś mnie :-D tak czysto teoretycznie bo raczej spodziewam się bieli 🙈🙈🙈

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 17 września 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamczi wrote:
    Cześć laski 🙂

    Ja siknęłam, 12 dpo i oczywiście biel. Już straciłam nadzieję i czekam w spokoju na @.
    Pierwszy cykl ze stymulacją jakoś mnie napawał nadzieją, do tego wyniki podstawowych badań też idealne. No nic, łapie doła PMSowego chyba 😪

    Jeszcze dzisiaj w pracy dwie starsze znajome (takie w wieku mojej mamy) zaczęły gadać o naszej koleżance z pracy, która zaszła od razu w 1 cyklu. I że ich córki też teraz są w ciąży i też im pykło od razu i że jak to jest, że teraz się tak ciągle mówi o tym, że to nie jest wcale takie proste i tyle się trzeba naczekać, skoro wszystkie znajome im kobiety nie miały z tym żadnego problemu... A ja tylko siedziałam obok i w ciszy jadłam obiad głupio się uśmiechając. I jak tu nie łapać doła.

    Ivanka pytałaś o Clo. Ja miałam też 1 cykl teraz i wyraźnie czułam przed owu lewy jajnik. Z 1.5 dnia bolał i czułam jakby "pęczniał".

    A udało się "wyhodować" więcej niż jeden pęcherzyk? Zastanawiam się jak ta stymulacja na mnie wpłynie bo w sumie ja mam swoje owulki ale bardzo późne i pecherzyki wolno u mnie rosną.

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Annie13 Autorytet
    Postów: 252 160

    Wysłany: 17 września 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamczi wrote:
    Cześć laski 🙂

    Ja siknęłam, 12 dpo i oczywiście biel. Już straciłam nadzieję i czekam w spokoju na @.
    Pierwszy cykl ze stymulacją jakoś mnie napawał nadzieją, do tego wyniki podstawowych badań też idealne. No nic, łapie doła PMSowego chyba 😪

    Jeszcze dzisiaj w pracy dwie starsze znajome (takie w wieku mojej mamy) zaczęły gadać o naszej koleżance z pracy, która zaszła od razu w 1 cyklu. I że ich córki też teraz są w ciąży i też im pykło od razu i że jak to jest, że teraz się tak ciągle mówi o tym, że to nie jest wcale takie proste i tyle się trzeba naczekać, skoro wszystkie znajome im kobiety nie miały z tym żadnego problemu... A ja tylko siedziałam obok i w ciszy jadłam obiad głupio się uśmiechając. I jak tu nie łapać doła.

    Ivanka pytałaś o Clo. Ja miałam też 1 cykl teraz i wyraźnie czułam przed owu lewy jajnik. Z 1.5 dnia bolał i czułam jakby "pęczniał".


    U mnie tez @ za rogiem i tez łapie dola. A masz swoje swoje owulacja bez Clo?

    Ivanka w moim pierwszym cyklu z clo to dosłownie czułam ze mi jajniki pracują, w drugim już tylko je po prostu lekko czułam. Następny cykl tez postymuluje choć nie mam wiekszych nadziei bo u mnie owulacja są a stymulacja jest dla podkręcania owu. Ja miałam 1 pęcherzyk również przy stymulacji i byłam trochę zawiedziona 😉

    Kira, spełnienia marzeń ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2021, 21:22

    september baby 🍁🍼🌸


    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • Olaola Autorytet
    Postów: 1487 1006

    Wysłany: 17 września 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2021, 00:16

    age.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
    28.2022 Julian na świecie 3340g ❤️❤️
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 17 września 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja i ja się dołączam Kira. Wszystkiego co sobie zamarzysz ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2021, 21:56

    Kira lubi tę wiadomość

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Lena887 Autorytet
    Postów: 979 564

    Wysłany: 17 września 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola wrote:
    Annie widzę, czy dobrze wnioskuję po stopce, że in vitro będziesz miała w Czechach?
    Jeśli tak to powiedz proszę skąd wybór, że tam a nie tu w Polsce :-)

    Bo mnie wkurza podejście do in vitro w PL - z łaską ci zrobimy in vitro, ale po dwóch latach leczenia, zaplodnimy tylko 6 komórek, nie pozwolimy ich zbadać bez wskazań medycznych... Stwierdziłam że nie mam czasu i ochoty się w to bawić. W Czechach mają do tego normalne podejście, po prostu procedura medyczna bez ideologii i mają większe doświadczenie bo robią je dłużej. Podobno mają też wyższą skuteczność, ale nie widziałam statystyk.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Eurofertil Ostrava
    Listopad 2021 start stymulacji
    4 zarodki klasy A, po PGT-A tylko jeden ❄️
    Styczeń 2022 transfer
    6 dpt - beta 40
    10 dpt - beta 455
    14 dpt - beta 2400
    7+2 - 12mm, ❤️155
    nifty - OK
    prenatalne - OK
    12+1 - 66mm, ❤️168
    20+1 - połówkowe 370 g, ❤️ 143
    26+3 - 960 g
    30+2 - 1500 g
    33+4 - 2100 g
    36+3 - 2700 g
    38+1 - 3000 g
    38+4 - CC, 3100 g, 54 cm 👣
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena887 wrote:
    Bo mnie wkurza podejście do in vitro w PL - z łaską ci zrobimy in vitro, ale po dwóch latach leczenia, zaplodnimy tylko 6 komórek, nie pozwolimy ich zbadać bez wskazań medycznych... Stwierdziłam że nie mam czasu i ochoty się w to bawić. W Czechach mają do tego normalne podejście, po prostu procedura medyczna bez ideologii i mają większe doświadczenie bo robią je dłużej. Podobno mają też wyższą skuteczność, ale nie widziałam statystyk.
    Tez słyszałam że Czechy mają wueksza skuteczność:)
    Moja znajoma miała z 3 procedury w Polsce beta nigdy nie drgnęła zrobili 4 i się udało i to bliźniaki 😊

    Olaola lubi tę wiadomość

  • Olaola Autorytet
    Postów: 1487 1006

    Wysłany: 17 września 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2021, 00:17

    age.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
    28.2022 Julian na świecie 3340g ❤️❤️
  • InaKarolina Autorytet
    Postów: 914 411

    Wysłany: 17 września 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jutro 11dpo testowac czy czekać? 😃 Oto jest pytanie 🤭

    Margolciaa lubi tę wiadomość

    Basia
    26+3 💖 1300g
    29+3 💖 1714g
    34+3 💖 2500g
    37+3 💖 3200g
  • Lena887 Autorytet
    Postów: 979 564

    Wysłany: 17 września 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszty są minimalnie niższe, ale nie jest to jakaś przepaść. Na wizycie miałam też wrażenie, że lekarz ma lekko pobłażliwe podejście do leczenia w PL. Mówił np. że testu hba już od lat nie robi się w Czechach bo nie ma on żadnej wartości diagnostycznej. Oni też tam nie bardzo wierzą w immunologie, ale nie jestem lekarką więc nie mam pojęcia kto ma rację.

    Olaola lubi tę wiadomość

    Eurofertil Ostrava
    Listopad 2021 start stymulacji
    4 zarodki klasy A, po PGT-A tylko jeden ❄️
    Styczeń 2022 transfer
    6 dpt - beta 40
    10 dpt - beta 455
    14 dpt - beta 2400
    7+2 - 12mm, ❤️155
    nifty - OK
    prenatalne - OK
    12+1 - 66mm, ❤️168
    20+1 - połówkowe 370 g, ❤️ 143
    26+3 - 960 g
    30+2 - 1500 g
    33+4 - 2100 g
    36+3 - 2700 g
    38+1 - 3000 g
    38+4 - CC, 3100 g, 54 cm 👣
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 17 września 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InaKarolina wrote:
    Mam jutro 11dpo testowac czy czekać? 😃 Oto jest pytanie 🤭
    Odpowiedź jest zawsze, tak :p

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Britta Autorytet
    Postów: 357 921

    Wysłany: 17 września 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczynom, które zerknęły na mój wykres <3 jestem już trochę spokojniejsza. Każda anomalia to pożywka dla mojej hipochondrii :D

    02.2021-11.2024 starania o #1
    Co zadziałało? Laparoskopia, stymulacja, lipiodol, nowenna pompejańska
    06.2025 cc, 31 tc, stan przedrzucawkowy, hipotrofia

    age.png

    06.2026 cb 💔6 tc

    +Niepłodna rodzi siedmioro+ 1Sm 1-2
  • Vaiana Autorytet
    Postów: 364 721

    Wysłany: 17 września 2021, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InaKarolina wrote:
    Mam jutro 11dpo testowac czy czekać? 😃 Oto jest pytanie 🤭
    Jedziesz z tematem 😁🍀🍀🍀🍀

    age.png

    Starania od 06.2019
    3x IUI ❌
    Kwiecień 2022-ivf
    30.04 - 1 transfer
    9dpt beta 127
    11dpt beta 343
    13dpt beta 741
    16dpt beta 2226
    27dpt mamy ❤️
    11.01.2023 -52cm, 3100g 🩷
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 17 września 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InaKarolina wrote:
    Mam jutro 11dpo testowac czy czekać? 😃 Oto jest pytanie 🤭

    Wiadomo! Sikaj 😉

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 18 września 2021, 02:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena887 wrote:
    Koszty są minimalnie niższe, ale nie jest to jakaś przepaść. Na wizycie miałam też wrażenie, że lekarz ma lekko pobłażliwe podejście do leczenia w PL. Mówił np. że testu hba już od lat nie robi się w Czechach bo nie ma on żadnej wartości diagnostycznej. Oni też tam nie bardzo wierzą w immunologie, ale nie jestem lekarką więc nie mam pojęcia kto ma rację.

    Jak z dogadaniem się językowo?
    Dałaś mi do myślenia z tymi Czechami

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 398 436

    Wysłany: 18 września 2021, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje, że na teście biało aż razi, ale czekamy dalej 😊

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 18 września 2021, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny! Ja w końcu mogę się odezwać, bo jest weekend 🤪 nie nadrobię Was chyba - tyle wiadomości 😀

    U mnie zaczynają się dni płodne, więc może dziś zacznę sikać na te testy owulacyjne 🤪

    MartiMarti lubi tę wiadomość

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 18 września 2021, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj jedna z nas pisała o bliźniakach... Dzisiaj śniło mi się tak samo 🙈 że bliźniaki, ale chyba rodziłam w sierpniu, bo gwiazdy spadały przy okazji 😉

    Margolciaa jeszcze wszystko się może zdarzyc ✊

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 18 września 2021, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti1984 wrote:
    Wczoraj jedna z nas pisała o bliźniakach... Dzisiaj śniło mi się tak samo 🙈 że bliźniaki, ale chyba rodziłam w sierpniu, bo gwiazdy spadały przy okazji 😉

    Margolciaa jeszcze wszystko się może zdarzyc ✊

    No to żeby te gwiazdy spełniły życzenie 🤞✊

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • InaKarolina Autorytet
    Postów: 914 411

    Wysłany: 18 września 2021, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, siknelam, co myślicie, trochę jakby widać, ale trochę jakby nie 🤣

    https://zapodaj.net/99bcc1c7482d7.jpg.html

    milam, MartiMarti lubią tę wiadomość

    Basia
    26+3 💖 1300g
    29+3 💖 1714g
    34+3 💖 2500g
    37+3 💖 3200g
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ