Forum Starając się - ogólne Więcej niż 2 cc
Odpowiedz

Więcej niż 2 cc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AlkaT89 Koleżanka

Wysłany: 20 stycznia, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu mamusie które miały więcej niż 2 CC?

• Lavendova Autorytet

Wysłany: 7 lutego, 22:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że są. Ja też miałam 3 cc i przymierzam się do ewentualnej czwartej. Na fioletowej stronie poszukaj wątków /zapytaj tam są mamuśki :P

AlkaT89 lubi tę wiadomość

hzixp1.png

• AlkaT89 Koleżanka

Wysłany: 8 lutego, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendowa ,dzięki za odpowiedź. Wiem ,że są co miały nawet i 5 CC ,ale w Polsce to jest odbierane jak patologia niestety... Widzę ,że u Ciebie większe przerwy między CC. Ja bym się zdecydowała na ciążę ,ale chciałabym 3 urodzić sama...,ale lekarz straszy ,że nikt nie wyrazi zgody na to. Wola dla spokoju zrobić cc

enedue lubi tę wiadomość

• Lavendova Autorytet

Wysłany: 8 lutego, 23:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj po 2 cc trzeci poród sn to lekarz ma rację że nie wyrazi na to zgody. Raczej sie nie praktykuje tego. Po jednej cc jeszcze można sn ale po dwóch już nie bardzo. Czytalam amerykańskie badania i tam odsetek kobiet którym pękła macica podczas porodu sn po więcej niz jednej cc byl bardzo duży :( Także myślę ze nie ma po co ryzykować życiem swoim i dziecka.
    Jakbys chciała to poszukam tych statystyk i wrzuce link o ile znajde :P

hzixp1.png

• AlkaT89 Koleżanka

Wysłany: 9 lutego, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki lavendowa. Czytałam na stronie natulatnie po CC czy coś takiego i tam rodzilo dużo kobiet.
    ..
    Jak ja żałuję ,że drugiego nie urodziłam sama,ale byl za głupia i poprostu stchorzylam...

• Basik83 Autorytet

Wysłany: 12 lutego, 17:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam 3 i myslimy o 4 ...

iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • AlkaT89 Koleżanka

Wysłany: 12 lutego, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik ,nie chciałaś rodzić naturalnie ?

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)