X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Więcej niż 2 cc
Odpowiedz

Więcej niż 2 cc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AlkaT89 Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu mamusie które miały więcej niż 2 CC?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że są. Ja też miałam 3 cc i przymierzam się do ewentualnej czwartej. Na fioletowej stronie poszukaj wątków /zapytaj tam są mamuśki :P

    AlkaT89 lubi tę wiadomość

  • AlkaT89 Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 8 lutego 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendowa ,dzięki za odpowiedź. Wiem ,że są co miały nawet i 5 CC ,ale w Polsce to jest odbierane jak patologia niestety... Widzę ,że u Ciebie większe przerwy między CC. Ja bym się zdecydowała na ciążę ,ale chciałabym 3 urodzić sama...,ale lekarz straszy ,że nikt nie wyrazi zgody na to. Wola dla spokoju zrobić cc

    enedue lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj po 2 cc trzeci poród sn to lekarz ma rację że nie wyrazi na to zgody. Raczej sie nie praktykuje tego. Po jednej cc jeszcze można sn ale po dwóch już nie bardzo. Czytalam amerykańskie badania i tam odsetek kobiet którym pękła macica podczas porodu sn po więcej niz jednej cc byl bardzo duży :( Także myślę ze nie ma po co ryzykować życiem swoim i dziecka.
    Jakbys chciała to poszukam tych statystyk i wrzuce link o ile znajde :P

    AlkaT89 lubi tę wiadomość

  • AlkaT89 Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 9 lutego 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki lavendowa. Czytałam na stronie natulatnie po CC czy coś takiego i tam rodzilo dużo kobiet.
    ..
    Jak ja żałuję ,że drugiego nie urodziłam sama,ale byl za głupia i poprostu stchorzylam...

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 lutego 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam 3 i myslimy o 4 ...

    AlkaT89 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • AlkaT89 Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 12 lutego 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik ,nie chciałaś rodzić naturalnie ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ